reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

reklama
haha dziewczynki nie przebijajcie się :D ja sie jutro na wizycie dowiem,bo jak wchodze na swoja wage to nie wierze, alew pewnie mam jakies 12-13kg na plusie
 
o matko ale szalejecie z wagą :p ja mam 10kg na plusie i czuje się jak słonica :)
ale w samym brzuchu nosze jakieś 4-5kg .
wody prawie 2l
junior 1.7kg
łożysko pewnie tez ok 1kg

a cyce to chyba po 2-3 kg każdy hehe
 
ja bardzo duzo tyje ale startowałam z dosyc niskiej wagi jak na mnie,
schudłam przed ciążą miałąm rozmiar praktycznie 34/36 przy 172 wzroście), jest mi ciężką z tą masą, ale tragedii nie ma,
po ciąży będe się martwic jak wrócić do swojej wagi, ale mam nadzieję, ze wrócę sama taj jak po wcześniejszych w ciągu 4-5 miesięcy
a też tyłam ponad 25 kg, a jak nie to bde walczyć z dietą i ćwiczeniami
 
Ja się czuję jak skrzyżowanie walenia z hipopotamicą :-(. Nie mam co porównywać wagi z tej i poprzedniej ciąży. W tamtej przytyłam 9 kg (stan na dzień przed porodem), ale nosiłam w brzuchu tylko Majkę. W tej mam na plusie 12 kg (stan na dziś, czyli 30tc3d), ale za to w brzuchu mam Jaśka i Kubę. Na dzieciaki liczę jeszcze ze 3 kg (teraz obaj ważą po 1,5 kg). Czyli dobiję do 15 kg. Do tego jeszcze pochodne. To obstawiam wagę przed porodem na plus 17-19 kg. Fuck! Fuck! Fuck! :-( Wiem, że to ciąża mnoga, ale i tak jestem tym "ciężarowym" faktem załamana :-(.
 
No ja przytyłam niewiele bo na ten moment pewnie coś koło 7kg ale i tak czuję się ciężko. Ledwo chodzę a tempo mam ślimaka. Może gdyby nie te upały byłoby lepiej. ;/
 
reklama
U mnie niby jest niezle bo 7,5kg na plusie wszyscy mówią ze niewiele przytylam tylko brzuszek wystaje ale i tak czuję się wieeelka
 
Do góry