reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

dawidowe- "Zapalniczke " czytałam,ale mnie nie powaliła.Generalnie zgadzam się z Tobą,ze te najstarsze sa debest- koleznka z Danii to właśnie we "Wszystko czerwone" była:-D:tak:- "Azaliż było naroda mrowie a mrowie?":-Dte teksty mnie rozkładały na łopatki:-D.
"Romans wszechczasów" tez był dobry.
No i "Lesio",przy ktorym już w ogóle ryczałam ze śmiechu.
 
reklama
Siostra M. jest fanka Chmielewskiej i ma wszystkie jej książki,więc jak mnie najdzie ochota,to zawsze od niej biorę i sobie przypominam;)
 
ja tez uwielbiam chmielewska,ale ta 'stara'. Nowe to mam wrazenie tak pisze bo dochod z tego ma, ale polot juz stracila. A czytalyscie 'cale zdanie nieboszczyka'? Jak pierwxzy raz czytalam to miejscami musialam odkladac ksiazke,zeby sie wysmiac bo mnie brzuch bolal. I 'studnie przodkow' tez rewelka...
 
kahaa czytałam generalnie te stare to czytałam wszystkie i wiekszość pare razy. Zawsze rycze na pół chałupy. Te nowe fakt już bez tego czegoś.
 
A ja chciałam sie z Wami podzielic wczorajszym odkryciem:tak:.
Otóż mój M. jest fanem N. Daviesa i jego książek historycznych.Chciałam mu znów coś pod choinke kupić,w necie znalazłam "Zaginione królestwa" najtaniej za 67 zl.Weszłam wczoraj do księgarni,by spytac,ile kosztuje "normalnie",bo może z wysyłką wcale by taniej nie wyszło.A pani mi mówi,ze dostali kilka w promocji za 50 zł:szok::-):happy::tak:,a normalnie kosztuje 90.Wiec jak któras ma kogos w rodzinie,co by się ucieszył z takiego prezentu,to warto zajść do księgarni:tak:
 
reklama
Do góry