reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

Ja też najpierw chce przeczytać "służące", jednak co książka to książka ;-) wyobraźnia lepiej działa niż gotowy obraz :-)
 
reklama
onesmile, a na czym byliście w kinie ?
Ja czasami a nawet często nie pamiętam co to wolny czas i relaks :sorry2::zawstydzona/y:
 
A ja czytam książki albo na toalecie albo w drodze że żłobka do pracy i z pracy do żłobka. Czasem przeczytam przez to 20 stron ale przeczytam.
 
dawidowe, ja ostatnio przerzuciłam się na czytanie gazet w drodze do/z pracy bo nie zawsze mam miejsce siedzące i jakoś dzwigać knigy mi się nie chce :no:
Ale za to ciepła kąpiel z pianką i z książką to jest to :-)
 
A ja jakos ostanio mało przepada za wszelakii gazetami. Jak już to gazetki z hipermarketów :-):-):-):-):-D:-D:-D
Ogląda fakty i czytam onet i wiem w skrócie co się dzieje. Wole książki. Ostanio wyjątkowo miałam tylko miesiączna przerwe od czytania, Bo zawsze to jakos 3-4 miesiace łykania a potem 3-4 miesiace odpoczynku. A teraz miesiącnie czytania i znowu łykam.
 
to ty sie ciesz ze mozesz czytać jak Amelka jeszcze nie śpi:dry:ja to muszę czekać aż królewna odleci, bo inaczej uwaga ma być skupiona na niej i finito:cool:

Angelologia" przeczytana!!!!!! prawie 500stron w dwa dni:-Dpolecam fanom Dana Browna:tak::tak::tak:dla mnie rewelacja:-)
 
a ja wczoraj oglądnęłam totalnie głupi film, oczywiście z tej głupoty się śmiałam, ale jakbym miała iść do kina na to to bym żałowała, Jak się pozbyć cellulitu,

co do książek to ja muszę dokończyć dwie, a na resztę czekam pod choinkę.
 
reklama
Ida-nie,tak dobrze to nie ma,że spokojnie sobie czytam,co dwie strony musze odkladac,wędrować do łóżeczka ,klaść,okrywac,po czym ona wstaje i tak w kółko- to na ostatnim etapie przed zaśnięciem,bo wcześniej to sie sama bawi,gada do misia,lali,smoczka,póki sie nie zmęczy,wtedy zaczyna się popłakiwanie "Mamo,przyjdź i mnie połóż",a ajk położę,to jeszcze kilka razy wstanie .Na szczęście jedno w tym dobre- nie musze jej jakoś usypiac.Zasypia sama,a ile to zajmuje,to już druga sprawa.
To "Angelologię" chętnie poczytam:tak:
 
Do góry