reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

dziula, a ten pisarz to takie obyczajówki tworzy? zaraz poszukam jakiegoś pdf
edit: i co? i same po francejsku:wściekła/y:

roxi, jak film??? bo myślę o walentynkowym wypadzie do kina i nie wiem na co:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
HAPPY u mnie też KEVIN jest nieruszony jeszcze (az wstyd się przynac dosłownie..) :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
IDA podalam tlumaczenia po polsku tych ksiazek, to sa powiesci powiedzmy klasyczne ale tak napisane ze szok... ani jednej powiesci nei ocenilabym nizej niz 10/10. w polsce sa napewno bo jak w gogle wklepalam to sa recenzje nawet.
 
happy - my sciagnelismy niedawno Rzez i mamy w planie obejrzec - moze nawet jutro.
A dzis wlasnie obejrzalam CRAZY STUPID LOVE z moim ukochanym Ryanem Goslingiem (stara ze mnie krowa a wciaz zachwycam sie hollywoodzkimi amantami:zawstydzona/y:) i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo polecam!
 
makuc, ja kocham kino i moja najdłuższa przerwa to od urodzenia Patryka do jego pierwszych urodzin, nie wiem jak ja to wytrzymałam ;-)

happy, ja się psychicznie przygotowuje do "kevina" napewno zdam relacje jak przeczytam. Teraz jakoś powróciłam do tematyki wojennej tzn książki nie są tyle o wojnie co historie opisane w nich dzieją się w czasach II wojny światowej.

Co do Musso, którego poleca dziulka, to ja mam jego jedną książke "Będziesz tam?" i nie powiem żeby była zła, ale też mnie nie zachwyciła. Znalazłam ją na jakiejś wyprzedaży w markecie i zainteresował mnie opis, a potem jednak troche się męczyłam żeby przebrnąć... chociaż pod koniec juz mi się bardziej podobała :-)


A co do recenzji filmowych (ida speszyl for u ;-)) "I że Cię nie opuszcze" bardzo mi się podobał, chociaż nie spodziewałam się wiele po tym filmie. Śmieszny, wzruszający i romantyczny, nietuzinkowy ... chociaż można przyczepić się do paru rzeczy :rolleyes2: Ale oglądanie głównego bohatera bez koszulki-bezcenne :-p:-D
Wczoraj jeszcze byłam na filmie "Odrobina nieba" i jakoś mniej mi się podobał. Bardzo lubie Kate Hudson ale w tym filmie nie do końca mi pasowała. Dla mnie zbyt smutny i raczej mało śmieszny, w dodatku mało przystojny główny aktor :sorry2: Ale jak ktoś lubi wyciskacze łez to śmiało ;-)
 
dziewczyny o jakiego Kevina wam chodzi???

Roxi a to byłaś na dwóch filmach?
ja bym nie wytrzymała.
 
DAWIDOWE o kevinie HAPPY pisała. Tytuł książki brzmi "Musimy porozmawiać o Kevinie" S. Lionel i ostatnio (tj w 2011) film o tym samym tytule do kin wszedł.
 
dawidowe, byłam na dwóch filmach w ciągu dwóch dni ;-) Ale jeden po drugim też bym dała rade. W ciąży jak byłam to byliśmy z mężem na nocnym maratonie filmowym, 3 filmy sensacyjne trwające od 21 do 3 rano, było super :-):cool2::-)
 
Roxi ja raz byłam na nocnym maratonie od 22-6 na pile 1,2,3,4. W efekcie 4 częśc przespałam a psychike miałam taką że sama miałam chęć użyć piły w tramwaju :szok::-D
 
reklama
dawidowe- ja nie przepadam za Piłą jak dla mnie za dużo krwi i to się robi momentami nie smacznie i jakieś wynaturzone, że się nawet nie wiem czy bać, czy śmiać z wyobraźni reżysera. No i podziwiam wytrzymania na tylu Piłach, ja po jednej miałam dosyć krwi.

Roxi- to sobie poszalałaś, ja widziałam zwiastuny z Kate Hudson i mnie nie urzekł ten film, nie lubię takich tematyk, ale jak będzie w tv to pewnie oglądnę.

Ja miałam iść na RÓŻĘ ale za późno grają o 22,30, sama nie idę, jakbym miała towarzystwo to z chęcią. Właśnie kończę ta książkę w Drzwi do Piekła i powiem fajna, coś jakby Różyczka pomieszana z Zwerbowaną miłością, czyli film o esbekach i jeszcze więzienie. Fajnie się czyta bo lekko i są mocne opisy, ale nie za dużo ich jest, momentami nie smaczne.
 
Do góry