reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

ja widziałam zwiastuny w kinie i szczerze to powinien być mocniejszy nawet niż ten w Ciemności, bo tam ma być więcej krwi i brutalności.
Ja oglądałam Idy marcowe i tak średnio byłam zachwycona, fajny, ale nie powala, jak na tematykę polityki to nawet bardzo dobry, ale nic poza tym,

Mielismy dokladnie takie samo wrazenie po obejrzeniu Id Marcowych. Dobrze sie oglada, ale film bez rewelacji. A na W Ciemnosci, jak i na Roze czekamy z niecierpliwoscia...
 
reklama
właśnie oglądam Idy marcowe.

Sapodkobieców nie polecam bo poza ładnymi widokami Hawajów nic się specjalnie nie dzieje.
 
A ja ostatnio oglądałam "Zamiana ciał" i nie polecam. Było już wiele komedii z tym motywem i właściwie wszystkie bez wyjątku dużo lepsze :/// Chcieli żeby było śmiesznie ale jak dla mnie przegieli z humorem i zamiast śmiesznie było żałośnie :///

A jutro idziemy z mężem do kina na "I że Cię nie opuszczę" :))) Już się nie moge doczekać. Od listopada jak byłam na Listach do M. nie byłam w kinie, a dla mnie to straaaasznie długo ;)
 
Onesmile nie widziałam, ale chciałabym się wybrać, bo W ciemności przegapiłam :-(
Roxannka zatem udanego wypadu do kina i czekam na recenzję :-)
 
polecam oberzeć film "dziewczyny z przemytu". Uprzedzam że ma ciężką dającą wiele do myślenia tematyke. dodatkowo dramat narasta z każdą minutą. Ja tamsiedze rycze.
 
DAWIDOWE obejrzę na 100%. Tematyka w sam raz dla mnie tj. ciężka i dająca do myślenia.
ROXI ja ostatnio w kinie jakoś w 8 miesiącu ciąży byłam, więc wiesz :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
makuc a ja ostani raz byłam w kinie na początku ciąży. jeden rok miałam taki że szłam do kina w weekend i nie miałam co obejrzec bo wszystko widziałam. A teraz jakoś mi nie pilno do kina. Wole sobie zapodać coś online.
 
a ja wam polecam mlodego pisarza francuskiego GUILLAUME MUSSO i sa przeklady jego powiesci na polski i polecam " poniewaz cie kocham", " kim bylbym bez ciebie", " uratuj mnie", "dziewczyna z papieru". normalnei gosciu jest zarabisty:) jak zaczyna sie czytac jego ksiazki to nie da sie przestac:))
 
...a ja ciekawa jestem,czy któraś przeczytała tego "Kevina" i co o tym sądzi?:tak:Zdaje się,ze Makuc i Rysia planowały.
Widział ktoś "Rzeź" Polańskiego?
 
reklama
Happybeti ja żem nabyła Kevina ale jeszcze nie zaczęłam czytać z braku czasu...ale jak tylko wezmę się za czytanie to napewno zdam relacje co o książce myślę:-D
 
Do góry