reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

beti, polecam:tak:no i objętościowo zadowalająca też, a nie że człowiek się rozkręca a tu 250ta stronica i finito:dry:
a co do usypiania... widać wszystko ma swoje plusy i minusy:dry:
 
reklama
onesmile, a na czym byliście w kinie ?
Ja czasami a nawet często nie pamiętam co to wolny czas i relaks :sorry2::zawstydzona/y:

Pare tygodni temu bylismy na 'Idach Marcowych'- niezle, ale nas nie powalilo. A wczoraj poszlismy na 'Take shelter' Take Shelter Movie Trailer Official (HD) - YouTube- nie wiem, jaki to tytul polski (pewnie 'Schron') i czy juz jest w PL w kinach. Bardzo sie nam podobal, swietna, psychodeliczna rezyseria i taka sama muzyka. Do tego zarabista gra glownego bohatera. Polecam.
 
reklama
a ja chociaż jestem dopiero w połowie to śmiało mogę polecić książkę pt;"Bóg kasa i rock'n'roll".Wciągnęła mnie niesamowicie i powiem tylko tyle że Hołownia i Prokop to naprawdę inteligenti faceci:tak::-D
 
Do góry