reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla Jotki21 - Całym serduchem z Tobą i Twoim synkiem- Wszystkie BB ciotki

Jotka ja również się dołaczam do pozdrowień i życzeń. Dawno nie pisałam a tu takie wiadomości że nasza Marcóweczka już w grudniu ...Powiem ci ze szwagierka urodziła 4 latat temu dziewczynkę wazyła 1 kg... tez w 7 miesiacu. nie miala żadnych rospiratorów sama oddychała i bylo wsyztsko ok po 4 dniach wypisali je do domu. U Was będzie podobnie :) Dziewczynka ma teraz 4,5 roczku tylko jest szczuplejsza niż rówiesnicy ale tak to sie rozwija super :) Zdrówka dla maluszak POZDRAWIAM :)
 
reklama
jotka ślicznego masz kawalera. z dnia na dzień będzie zyskał siły i cieszył swoich rodziców. Dawaj znac co jakis czas ciotkom forumowym co tam u Wam :)
 
Ach jakie on ma świetne długie rączki! Mojej koleżanki synek tak samo wyglądał, tylko więcej ważył. Nie martw się na zapas, skoro tak sobie dobrze radzi to wszystko się ułoży! Takie maluszki szybko nabierają ciałka i dorównują innym!
A z tym porodem to może rzeczywiście nie ma co szukać przyczyny, może to stres, może coś innego, tego się nie dowiesz. Poza tym teraz najważniejsze, że mały jest bardzo dzielny, a z tym respiratorem to tak jak piszesz - nie mogą go tak męczyć od razu, muszą go na razie wspomagać, ale zanim się obejrzysz będzie oddychał sam :)
Słyszałam o kangurzeniu, że to bardzo pomaga wcześniaczkom. Oczywiście jak już go będzie można podotykać, popytaj potem, koleżanki synek właśnie po kangurzeniu momentalnie doszedł do siebie!
 
Jotka cieszę się, że się odezwałaś. Zastanawiałam się co u Was. Synek śliczny i ... wydaje się naprawdę duży. Wydaje mi się, że ma już sporo ponad 1,2 kg. Spodziewałam się maleńkiej kruszyny a tu spory bobas :)))) Trzymam mocno za Was kciuki!
 
Jotka w życiu bym nie powiedziała, że to wcześniak:)) Wygląda jak przystojny mały mężczyzna:-) Śliczny!!! Ja wierzę, że niebawem wyjdziecie do domku a mały kazdego dnia niech rośnie w siłę:-)
 
Jotka - dobre wiadomości :) codziennie trzymam mocno za Waszego małego kciuki ! Silny i piękny chłopak, dużo zdrówka dla niego i na pewno będzie dobrze

:tak:
 
Jotka - codziennie obejmuje Was myslami. widze, ze synek sliczny i kochany, a zarazem bardzo dzielny. niech Ci zdrowo rosnie i zbiera sily ;-)
 
Ciesze sie bardzo z dobrych wieści :-) Teraz będzie tylko rósł i rósł :-D Na zdjęciu wygląda przesłodko , już sobie wyobrażam jak on tam sie wierci w tym inkubatorze :-)
 
reklama
jotka - super, że sie odezwalaś :tak:
no i dzieki za zdjęcia - naprawde widac na nich dużego kawalera :-)
trzymamy kciuki, żeby wszystko dalej układało sie jak najlepiej.....

trzymajcie sie i koniecznie dawaj znac co u Was :tak:
 
Do góry