reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

reklama
lilith to ja mam nadzieje że jutro lekarz ci pomoże a tymczasem kladź sie może zaśniesz to ci szybciej czas zleci...

a co do paznokci to rzeczywiście są twarde ma porównanie bo 2 lata miałam akryle i jak zdjełam to nie wyglądały zbyt ładnie a teraz są twarde i się nie łamią ale za to mi zżółkły.... nie mam pojęcia od czego...
 
Bafinka - na zżułkniete paznokcie pomaga cytrynka. Wycisnij kilka kropelek cytryny na paznokcia i wmasuj. Jezeli nie pomoze, sa lakiery. Ja polecam z Avonu. Mi pomagaja od nich odzywki ;)
 
Jestem, chwilowo jest dużo lepiej :)
Za to najadlam sie okrutnie :D Od jutra mam nadzieję, wrócić na dietke, bo aż mi źle bez niej :)
Maćku, to chyba woda, bo w tak mięsko to tłuszczu nie powinno być.. szczególnie w takich ilościach.

Ja jutro na wagę nie wchodzę, najwcześniej za jakieś 3 dni jak się skoczek potwierdzi i woda ze mnie zlezie :)
 
Bafinko - to super wieśći!!! Gratulacje!!!

Lilith - powodzenia u dentysty:))

Mama. Loree, boozqowa, bunia, musia, pok i reszta dziewczyn jak tam u was?????

Ja zapomniałam się dzisiaj rano zważyć, skleroza a maksa!! A na śniadanko zjadłam dosyć obfite więc nie ma sensu teraz się ważyć...
Buziaki for all, bedę później...
 
reklama
Witam dziewczynki:)))
W prawdzie nie jestem na razie staraczka bo niemalże 4 miesiace temu urodziłam mojego skarbka wspanialego synka Michałka ale chciałabym dolączyc do Was bo musze zrzuciuć kilogramy nabyte w ciaży i przed nią i za radą Wikuli Waszej kolezanki forumowej mam zamiar zastosować dietę dr dukana.

Moge do Was dołaczyc???
 
Ostatnia edycja:
Do góry