reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

BAFINKA- no to Ty twarda jestes:)))) ja na pewno bym wciagnela slodkość jakąś:))

ale nie zachęcam-jesli masz kategoryczne NIE to sie tego trzymaj:))
to moze kup sobie cos ladnego z ciuszków:)))jakoś musisz siebie wynagrodzić :)))
 
reklama
Bafinko - SUPER, GRATULACJE!!! Ale ja wiedziałam, że tak będzie:))) A mama dobrze radzi, zakupy w nagrodę Ci się należą:)) Ja to po mojej obronie (magisterki, bo byłam na studiach jednolitych) piłam w knajpie z osobami, które się ze mną broniły, z naszym promotorem i recenzentem. Na koniec już wszyscy mówiliśmy do siebie po imieniu i mój mąż jak po mnie przyjechał, to nie wierzył, że to się dzieje naprawdę:))

Zaniepokojona - mama (a tak swoją drogę, to niezastąpiona z niej babeczka w naszym gronie:))) wypisała Ci główne zasady, ja dopiszę tylko, że nie wolno Ci być głodną, masz jeść tyle, na ile masz ochotę, ale tylko rzeczy dozwolonych!
 
Ja to po mojej obronie (magisterki, bo byłam na studiach jednolitych) piłam w knajpie z osobami, które się ze mną broniły, z naszym promotorem i recenzentem. Na koniec już wszyscy mówiliśmy do siebie po imieniu i mój mąż jak po mnie przyjechał, to nie wierzył, że to się dzieje naprawdę:))

Zaniepokojona - mama (a tak swoją drogę, to niezastąpiona z niej babeczka w naszym gronie:))) wypisała Ci główne zasady, ja dopiszę tylko, że nie wolno Ci być głodną, masz jeść tyle, na ile masz ochotę, ale tylko rzeczy dozwolonych!


WIKULA- aaaaahahahahaha- no to mąż musial mnić niezlą mine:)))))

i dziekuje za mile slowa kochana !! :))
faktycznie zapomnialam o tym ,ze t dietka gdzie mozna jesc duzo i kiedy sie chce tylko -tak jak piszesz -produkty z listy ..

BAFINKA- no to smacznego jogurtu:)
 
Witam :))

Ja dzisiaj nie byłam w pracy- urodziny Adriana i wzielam wolne na dzisiaj, wiec jestem. Troszke dzisiaj nagrzeszylam, bo winka wypilam, ale tylko pare łyków. :) A po wage jedziemy jutro :)
 
A więc, nie wiadomo było co się dzieję bo zęby wyglądają po tej stronie na zdrowe, nie licząc ostatniego, co dopiero się wyżyna. Trzeba było porobić zdjęcia, ale fajno szybko, od razu były na komputerku. Okazało się, że na dole mam jakąś infekcję, która błyskawicznie zaczęła się rozprzestrzenia wzdłuż szczęki i innym zębom.. wszystko ładnie mi pokazywał.
Dostałam antybiotyki w dawce:
Metronizadol 400 : 3 razy dziennie
Amoxicillina 500: 3 razy dziennie
Ibuprofen w podwójnej dawce 400mg: co kilka godzin – ale sobie chyba podaruje
Kodeina: co kilka godzin – też sobie podaruję.
W sobotę mam iść na wyrwanie ;/ I teraz, czy te antybiotyki mi zaszkodzą?? Mogą zakłócić cykl??
Bardzo wasz proszę o opinie. Na jednym z tych leków, byłam podczas zapalenia przydatków, chodzi o Metronizadol..




Chyba już wszędzie to wkleiłam :D
 
Ostatnia edycja:
Lilith- wydaje mi się, że te antybiotyki nie owinny mieć wpływu na Twój cykl. To nie są bardzo moce leki. A przez ile dni masz je brać??

A u mnie kuchnia działa pełną parą. Wstawiłam bigos (dietetyczny) do gotowania (jutro mam p+w, to będzie jak znalazł).
A jeszcze zachciało mi się słodkiego, to zrobiłam sobie ciasto jogurtowe, miała trochę mało mąki kukurydzianej, to dodałam jeszcze mleko w proszku (jakieś 3-4 łyżki). Nie wiem czy będzie smaczne, bo jescze ciepłe jest, ale zaraz je wypróbuję, wyrosło ładnie, ale po wyjęciu z piekarnika oklapło...:(((
 
reklama
Wikula ale smaka robisz :D

Ja tu taka głodna, nie wiem co bym zjadła bo nic mi nie podchodzi..
Muszę na sobotę chyba jakoś poprzestawiać dietę by być wtedy na warzywach, bo mam do rwania iść nawet na czczo a po to wiadomo, przez kilka godzin i tak nic nie zjem :(
 
Do góry