reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta naszych Maluszków

A my drugi dzień z rzędu jemy jabłko z marchewką :tak::tak::tak: Smaczniutko było :tak::tak::tak::tak: Do tego herbatka i troszke herbatnika do tego :tak: Wszystko smakowało. A właściwie mogę dawac herbatnika z herbatą? Albo np biszkopta, a może suchara???? :eek::eek::eek::eek: Bo zielona jestem :eek::eek:
 
reklama
A mojego aniolka po marchewce z ziemniaczkiem zatkalo, dzis znalazlam dosc twardego bobeczka w pieluszce, dalam wode z sokiem jablkowym ,moze cos pomoze:eek: jutro dostanie jabluszko, kurcze to ja juz nie wiem mam juz wiecej jej tej marchwi nie dawac? boje sie ze bedzie sie meczyc
 
Wiecie co ja myżle ,żeby tej marchewki samej nie dawac.My jeszcze nie próbowaliśmy,ale jakoś mnie sama zatyka jak mysle o tej marchwi.
Sobie nie przypominam,żebym KALOWI dawała ,odrazu dostał zupke dwu składnikową.
I teraz też tak zrobie!!!:tak::tak::tak:

kamlotka-mi sie wyaje ,że możesz takie coś podać.
Jak zupki z ryżem sa po 4mies.!!!:-)
Nasze mamy zresztą też tak podawały,biszkopty i suchary moczone!!!
A dziś była szwagierka i mowiła,że ona już w 3 mies. podawała ziemniaczki z masełkiem!!!:szok::szok::szok::rofl2:
 
Ja dopiero we wtorek podam Robertowi jabluszko. Jestem ciekawa jak zareaguje na cos innego niz mleczko. Chociaz jest to maly zarlok, od kiedy sie urodzil dwa cycusie i bylo mu jeszcze malo, wiec zaczelam go dokarmiac butla. Teraz na noc je prawie 230 ml :szok::eek: i nie wiem czy to zle czy to dobrze. Bo gdy wypije cala butle to placze ze chce jeszcze i zal mi sie go robi i daje mu wiecej.
 
reklama
Do góry