reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

hatorska-to chyba tylko Twój bobasek wcina tą jarzynową z gerbera:-)
Mój powiedział jej "bleeeeeeeeee" :-D

Mój mały wcina wszystko bardziej woli owocki, ale dziesiaj już 2 raz jadł młoda marchewka z ziemniakami z HIPP-bardzo lubi, aż sam buźkę otwierał.

Kto podaje kaszę mleczo-ryżową z banananimi lub malinami na wodzie z Nestle?
 
reklama
ja na razie podałam tylko marchewkę, marchewkę z ziemniakami, jabłuszko i marchewkę z jabłuszkiem :-D
królowa jest tylko jedna :-D MARCHEW
w tym tygodniu podam dynię i brokuły, z owocami na razie nie szaleję, niech pozna warzywa
i kupiłam dzisiaj kaszkę Sinlac (ona wlaśnie jest na wodzie i nie zawiera mleka)
 
Tak, Sinlac jest na wodzie, ja ją podaję od 3 tyg.
Lekarka mi się doradziła, bo mały chyba się nienajadał wieczorami.
Teraz zjada jej coraz wiecej. 3 dni temu to nawet 220 ml. zjadł:szok: Napierw dodawałam trochę swojego mleka, teraz jak mam dużo to ściągam, jak nie to tylko na wodzie.
Bardzo ją lubi :-)
 
my jak narazie jedlismy tylko jabluszko...kazda nowosc na tapecie conajmniej 5 dni wiec troche to trwa ;-) nastepna pewnie bedzie marchewka :-)
kaszki narazie nie daje bo przybiera ladnie a z naszych bb-owych statystyk wynika ze kaszka nie rowna sie dluzsze spanie nocne wiec po co :-D
 
my tez spróbowaliśmy dac kleik przez dwa dni i poza problemem ze zrobieniem kupy (dopiero jabłuszko i sok jabłkowy pomogły) i szybszym zaśnieciem to nic sie nie zmieniło i tak się budzi koło 12-1 w nocy więc szkoda go zapychać jeśli i tak to nic nie daje...
 
Mam pytanie do mam karmiących piersią; kiedy wprowadzałyście jedzonko? lub kiedy planujecie? Staś jeden z najmłodszych tutaj, i będę się inspirować.. nie chce się jakoś bardzo śpieszyć, ale chyba się nie mogę doczekać:-)
 
ja do tej pory dała 2x jabłko i 2x kaszkę. ale to były to tylko eksperymenty. cierpliwie czekam aż skończy 6 msc no prawie 12 dni wcześniej dam zupkę jarzynową
 
3 miesiace chyba 2 czy 3 tygodnie ale tez na probe z tym ze raz w miesiacu moje dziecko ma bunt na cyca wiec ratuje mnie to ze zje troche czegos innego... (aktualnie znowu bunt)..:(
 
reklama
lilou ja dałam kilka dni po skońćzeniu 4 miesięcy, najpierw marchewkę, potem jabłuszko, potem marchewkę z ziemniaczkami, dynię z ziemniaczkami i jabłuszko z marchewką. Generalnie najpierw warzywa i jabłuszko, które jest kwaśne :-D żeby przyzwyczaić do nienajlepszych smaków. Jak już będzie zajadać warzywka to dam owoce i deserki. Daję dwa razy dziennie. Około 13-14 obiadek a 17-18 jabłuszko :)
 
Do góry