reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

reklama
mercedess one stoja w sklepach na polkach nie lodowkach wiec nie musisz ich wkladac do lodowki a przy zakupie warto sprawdzac wieczka bo rzadko ale czasami zdarzy sie jakis "niedomkniety" :-)
 
U nas trzeci dzień marchewka, ale coś średnio idzie, krzywi się. Nie to co jabłuszko ;) Ale i kupa twardsza od marchewki :/ Dzisiaj poszło pół słoika ale to dlatego, że się zagapiła na miseczkę :p Niedługo dam marchew z ziemniakiem to może lepiej będzie smakowało :)
 
dziewczyny czy na stronie gerbera gdzieś wpisywałyście swoje dane żeby przesłali wam próbki albo jest tam jakaś taka opcja?
 
marma-ja wypełniałam tylko an stronie HIPP. A z gerbera to dostałam chyba dlatego, że wypełniałam 2-3 ankiety w szpitalu, bo nie logowałam się na stronce gerbera.
 
Dziewczyny jak 2 dni podam marchewkę i nie wystąpi reakcja alergiczna, to na 3 dzień mogę poda nowy samk?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry