reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

reklama
kurcze,ja wypełniałam wszystko co mi dali a nic nie dostałam , a Natka ma już 4 miesiace

edit mojej małej kleik po prostu nie smakuje! co polecacie?
dawałam łyżeczką, wypluwa, myslę sobie no nic, nie damy jeszcze rady łyżeczką, kupiłam smoczek i dziś z butelki próbowałam i krzywiła się na maksa i zaczęła pluć
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj idę po słoiczki z HIPP i Gerbera, z gerbera są nawet 2 gratisy :-)

Chcę podac małemu w weekend pierwszą marchewkę.
Ile łyżeczek mam podac? 2-3?
A następnego dnia...?
Nie wiecie ile taki słoiczek moze byc otwarty?
 
dzisiaj jadłam sobie jabłuszko i rozrabiałam z synkiem, w pewnym momencie podkówka i wielkie błyszczące oczy, myślę nie ma rady trzeba dziecku troszeczkę dać, naskrobałam odrobinkę i Areczek dostał swoje pierwsze jabłuszko.Takiej kwaś niej miny i plucia to dawno nie widziałam. No cóż niech wie że w życiu nie ma lekko i jabłko jest kwaskowate, a mleczko mamy najlepsze ;)
 
mercedes - na słoiczkach masz "nie dłużej niż 48h"

my dziś jabłko, morela i banan - smakowało :) kupa bardziej treściwa po tych słoiczkach ;)
 
Dzisiaj idę po słoiczki z HIPP i Gerbera, z gerbera są nawet 2 gratisy :-)

Chcę podac małemu w weekend pierwszą marchewkę.
Ile łyżeczek mam podac? 2-3?
A następnego dnia...?
Nie wiecie ile taki słoiczek moze byc otwarty?

podaj 1 dnia dwie łyżeczki, następnego dnia trzy i tak stopniowo codziennie zwiększaj, jak nie będzie alergii
słoiczek może być otwarty do 48h, ale jak nie zużyjesz od razu i będziesz chciała jeszcze skorzystać, to nie karm bezpośrednio z niego, tylko część papki przełóż do miseczki, a resztę zakręć i do lodówki (ale jestem mądra- ale tak było napisane w poradnikach Gerbera i HIPPa ;)
 
reklama
Do góry