reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta maluszka-watki połaczone.Kolejne etapy rozszerzania diety

moja mama robi mi dla małego soczki i przecier z jabłuszek ;-) ale mały dostanie dopiero potem bo teraz ma 2 mce no i dodaje cukier bo inaczej by sie zepsuły
 
reklama
Moja córcia ma 5,5 miesiaca i nie ma zębów :-), prócz mleka robie jej raz dziennie zupke z marchwi, ziemniaka, i piersi kurczaka (miele). Do kiedy sie dziecku mieli jedzenie? Co moge jej dać prócz zupek, jajecznice? Jakie owoce? Czy wszystko mielić? Koleżanki jak słysze daja różne rzeczy, to co maja na talerzu, ale mi sie to w głowie nie mieści, ona nie ma zębów!!
Boje sie jej dać niezmielone bo boje się zeby sie nie zachłysneła :-(

BARDZO PROSZE O POMYSŁY CO JEJ ZROBIĆ DO JEDZENIA I JAKIEŚ PRZEPISY POJEDYŃCZE :-) NA PEWNO WYPRÓBUJE :-)

Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC
w razie co, mój mail aroter@o2.pl, gg 1833540
 
Mam podobny problem z moim synem.Ma 1,5 roku i od ok.3 miesięcy w ogóle nie chce jeść zupek,mięsa itp.Jak chce mu coś przemycić to tak potrafi przemielić w buzi że mięso i tak wypluje!Oprócz chleba i bułek no i owoców nie zje nic!Nawet nie chce spróbować czy muposmakuje czy nie.Z zupkami to już sie pożegnaliśmy.Spędza mi to sen z powiek, no bo tak samym chlebem to chyba nie bardzo zdrowo i w ogóle:-(
 
ja powiem wam,ze tuatj w angli podaj rybe juz od 8miesiaca wczesnie,ale wydaje mi sie,ze mozna probowac nowych samkolykow i obserwowac dziecko jak reaguje:-) Ja Natalce podaje miesko w sumie juz od 4 miesiaca i nigdy nic jej nie bylo;-)
ostatnio zrobiam jej:
duszona pore,slotki ziemniak,kalafior i tarty ser zolty,
 
Moj synus ma niewiele ponad 6 mies..i tez brakuje mi pomyslow co ma jesc..jak narazie ciagle kupujemy dania i deserki w sloiczkach..chetnie skorzystalabym z jakichs rad i przepisow.....moj mail : iwona-arch@o2.pl
 
reklama
Witam
Mój maluszek zaczął właśnie 5-ty miesiąc. Pediatra polecił mi już stopniowo przechodzić na mleko następne, czyli "2". I tu pojawił się problem. Liczba karmień przy tym mleku wynosi 4 a przy jedynce bylo 6. 2 karmienia dziennie mniej to dużo. Czy mojemu maluszkowi to wystarczy? Zwłaszcza ze soki i przecierki mam podac dopiero po calkowitym przejsciu na mleko "2". Troszkę mnie to przeraża :(
 
Do góry