reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta maluszka-watki połaczone.Kolejne etapy rozszerzania diety

reklama
Tak, to cała pajda nowych dań i deserów chyba też. Nie wiem dokładnie cotam
mają, ja natknęłam się w sklepie na ich łososia w warzywach. Mojej Uli
całkiem zasmakowało, więc to mogę polecić. Innych nie znam. Pewnie mają
jakąś stronę WWW, tam dowiesz się więcej.
 
moje dziecko powino chyba juz wszystko jeść bo na tej stonie po wprowadzeniu daty jego urodzenia wyskoczyło-brak danych. chyba cos nie tam nie tak
 
Tak bo chyba tam tylko do roku jest menu dla dziecka bo ja tez sprawdzalam.I nadal nie wiem co z ta ryba???
julia6 Od kiedy zaczelas dawac dziecku rybe?

a co do mleka w butelce to widzialam reklame i jest od 1 roku zycia....dostepne w supermarketach. Ciekawe?! Trzeba sprawdzic.
 
Iwonka ja już podawałam rybę Agnieszce jakieś 2 miesiące temu (w małych ilościach). Podobno można od 9 miesiąca. Jedyne co jest zakazane do 2 roku życia (albo dłużej) to ryby wędzone, bo są ciężkostrawne i wędzone dymem, który może szkodzić na malutki żołądek.
 
zuzia1Dziekuje ! Rzeczywiscie jest o rybach ale i tak sie jeszcze wstrzymam troche jednak bo moja corka do 10 miesiaca miala ciagle na cos alergie wiec poczekam az do wizyty u lekarza przy kolejnymm szczepieniu.....
 
Cześć dziewczyny!Mam pytanko.Mój Maksiu w styczniu zacznie dostawać nowe jedzonko-na razie jest tylko na piersi.Mamy mnóstwo jabłek i chciałabym zrobić jakieś soczki dla niego,ale nie wiem jak.Normalnie daje się dużo cukru,ale przecież dla niemowlaczka nie powinno się wcale słodzić.Może macie jakieś ciekawe sposoby i przepisy na przetwory z jabłek,które można zrobić dla maluszka?
 
reklama
Do góry