reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Roksantusia chyba będę królikiem doświadczalnym :nerd: :-D.
Kupię Selsun i sprawdzę czy rzeczywiście jest taki skuteczny jak mówili w aptece.
 
reklama
Roksantusia chyba będę królikiem doświadczalnym :nerd: :-D.
Kupię Selsun i sprawdzę czy rzeczywiście jest taki skuteczny jak mówili w aptece.
ok to daj znać czy jest dobry , ja mam zamiar w tym tygodniu znaleźć PANTENE PRO-V, bo jak na razie nie znalazłam, a ten selsum to szampon??? czy jakas odżywka??boi jeszcze o tym nie słyszałam :)
 
Selsun to szampon. Dzisiaj umyłam nim głowę pierwszy raz. Oczywiście dam wam znać czy jest skuteczny.

Z tego co ja sie orientuje, to jest szampon przeciwlupiezowy nie na wzmocnienie wlosow .... no chyba, ze sa tez jakies inne rodzaje, ale ja osobiscie widzialam tylko jeden rodzaj wlasnie przeciwlupiezowy :tak:
 
sewa, tak bo dostałam łupieżu :( i szukam metody na szybkie pozbycie sie lupiezu.
Uzywalas kiedys selsun blue?

A to ja czegos nie dzoczytalam :sorry: Co do tego szamponu ja nie uzywalam, ale kolezanka tak i z tego co pamietam to go sobie chwalila :tak: Za to moja kuzynka baaardzo chwali sobie Nizoral. Wiec musisz sama wszystkiego sprobowac, bo kazda skora i kazde wlosy sa inne i inaczej reaguja na kosmetyki jakie im serwujemy :tak:
 
reklama
monika. też miałam podobny problem z łupieżem. Szampon selsun jest bardzo skuteczny.
Sewa Ty jesteś fajna :laugh2: az milo przeczytac takiego pozytywnego posta.
 
Do góry