reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

reklama
ja mam kręcone włosy. Używam specjalnych szamponów i odżywek do kręconych włosów. Najbardziej lubię kosmetyki firmy Biosilk, jak dla mnie rewelacja. No i oczywiście po każdym myciu włosów, na wilgotne jeszcze nakładam jedwab.
 
ja teraz myje wlosy co 2-3 dni ale przed ciaza mylam codziennie....
niedawno kupilam sobie suchy szampon w spray'u bo po porodzie nie wiem jak to bedzie wszystko wygladalo bo bede prawie caly dzien sama z 2 dzieci w domu, do tego po cesarce.... dzis wyprobowalam pierwszy raz.... niby troche sie wloski od skory odbily - poczekam do jutra i zobacze jak bede wygladala po spanku ;-)
 
a ja polecam szampon wella, kupowany w zakladach fryzjerskich. nie jest moze najtanszy - okolo 30 zl, ale bardzo wydajny. starcza naprawde na dlugo, a jest niesamowicie skuteczny. stopniowo wydluza sie czas pomiedzy jednym myciem wlosow a drugim, przetluszczaja sie duzo wolniej.

no, przynajmniej mi pomogl.. :)

30 zł za jaka pojemność? Taki szampon kupujesz w salonie fryzjerskim?
 
olejek rycynowy jest dobry na wzmocnienie wosów na głowie i nptez brwi i rzęs- tyle że on powoduje tez ze wlosy ciemnieją wiec odradzam bondynkom, pozdrawiam:-)
 
Ja mogę polecić odżywkę firmy SERICAL- Crema al LATTE, dostępną w salonach fryzjerskich. Mi zamawia ją koleżanka w hurtowni za 1000ml płacę 30 zł. Takie opakowanie starcza spokojnie na pół roku.
Już po pierwszym stosowaniu włosy są gładkie, delikatne i miękkie. Nie puszą się! Można trzymać ją 2 minuty, a można 10 i spłukać. Im dłużej się trzyma tym lepszy efekt. A dodatkowo jest to jedyna odżywka, po której włosy mi się nie przetłuszczają i nie mam po niej łupieżu, a po innych niestety tak.
Naprawdę POLECAM!!!:tak:
 
reklama
Ja już wcześniej podawałam przepis na maseczkę domowej roboty, która właśnie zastąpiła mi prostownicę. Jednak teraz mogę powiedzieć, że ta wyżej polecona sprawdza się równie dobrze, a roboty z nią mniej.:-D
 
Do góry