reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy zakladac 7latkowi kalesony/legginsy?

Katga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2015
Postów
155
Czy zakladacie dziecku do szkoly pod spodnie kalesony/legginsy? Zdejmuja je pozniej w.szatni? Zastanawiam sie co robic, bo w przedszkolu sie zakladalo, pozniej w szatni zdejmowali, jak szli na dwor to zakladali, ale nie wiem czy w szkole.to przejdzie, bo wszystko szybko maja robic, facet od wfu ich popedza z ubieraniem, a nie chce zeby mi lazil po szkole w tych legginsach, bo bedzie mu za goraco. Jak wy robicie?
 
reklama
Wydaje mi się, że jak wychodzi na wf to będzie mu w tych kalesonach za gorąco :) pewnie będą biegać, skakać albo grać w piłkę. Ja bym nie zakładała. Według mnie lepiej chłodniej ubrać niż przegrzać.
 
Czy zakladacie dziecku do szkoly pod spodnie kalesony/legginsy? Zdejmuja je pozniej w.szatni? Zastanawiam sie co robic, bo w przedszkolu sie zakladalo, pozniej w szatni zdejmowali, jak szli na dwor to zakladali, ale nie wiem czy w szkole.to przejdzie, bo wszystko szybko maja robic, facet od wfu ich popedza z ubieraniem, a nie chce zeby mi lazil po szkole w tych legginsach, bo bedzie mu za goraco. Jak wy robicie?
Nie stresuj dziecka i nie zakładaj mu. Nie ma silnych mrozów, a dziecku jest na pewno ciepło nie wolno przegrzewać. Chyba nie chcesz żeby ci potem chorował.
 
Ale ja sie wlasnie pytam juz na zapas, na mrozy:) rano u mnie sa minusowe temperstury, a do szkoly kawalek mamy wiec i tak pewnie te legginsy niedlugo bym zakladala. W przedszkolu to wszystkie chlopaki chodzili w rajtuzach, a tu nie chcialabym zeby czul sie zaklopotany przebierajac sie w szatni gdzie jest tyle dzieci, tez starszych no i rodzice. Na innych forach mamy pisaly, ze wysylaly dziecko do lazienki zeby w lazience zdjeli legginsy.
 
Katga kup mi takie spodnie jakies szersze i zakladaj na gore i tyle przyjdzie do szkoly to zdejmie pod spod bym na pewno nie zakladala zdecydowanie za goraco.Ja dla mojego mam takie ocieplane z H&M .

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
No w sumie dobry pomysl z tymi spodniami, dzieki dziewczynki:) Widzialam na stronie H&M takie softshell, ale o wiele tansze niz te na allegro to kupie, ale mam nadzieje, ze jeszcze nie beda potrzebne.
 
Do góry