reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy warto kupić używany wózek???

Zdziwiłabyś się. Sprzedałam swój używany wózek bebetto Torino za 280zl. Oprócz 2 zadrapań na ramie, prawie niewidocznych to nic mu nie było, był w super stanie.
Nie każdego stać na kupno drogich nowych wózków a niektórzy po prostu nawet mając kase nie chcą wydawać dużo na wózek skoro mogą skorzystać z okazji i kupić taniej w bdb stanie.

Wiesz nie mowimy juz o zadrapaniu czy brudnym materiale a kwestii kół czy mocno zjechane, bo grunt właśnie w nich tkwi siła.
 
reklama
Wiesz nie mowimy juz o zadrapaniu czy brudnym materiale a kwestii kół czy mocno zjechane, bo grunt właśnie w nich tkwi siła.
Jak kola sa zuzyte to i rama moze byc rozklekotana, ale ofert wozkow jest tak duzo ze warto obejrzec kilka zanim sie kupi. Czasem nawet w sklepach wozek swietnie sie prowadzi po gladkiej sklepowej posadzce a jak wyjedziesz nim na kostke to klekocze, trzesie i juz nie wydaje sie taki super. Trzeba troche czasu poswiecic i poprobowac czy to nowe czy uzywane, kazdy ma inne potrzeby i inne wymagania.
 
Wiesz nie mowimy juz o zadrapaniu czy brudnym materiale a kwestii kół czy mocno zjechane, bo grunt właśnie w nich tkwi siła.
No właśnie nie było nic zniszczone, mocno zajechane ani nic się nie psuło, koła były dobre, spokojnie mogłam go wystawić za więcej ale że miejsca brak i miałam już nowa spacerowke a chciałam się szybko pozbyć to sprzedałam w sumie bardzo tanio.
 
Jak kola sa zuzyte to i rama moze byc rozklekotana, ale ofert wozkow jest tak duzo ze warto obejrzec kilka zanim sie kupi. Czasem nawet w sklepach wozek swietnie sie prowadzi po gladkiej sklepowej posadzce a jak wyjedziesz nim na kostke to klekocze, trzesie i juz nie wydaje sie taki super. Trzeba troche czasu poswiecic i poprobowac czy to nowe czy uzywane, kazdy ma inne potrzeby i inne wymagania.

Ja mialam kola zuzyte a rama byla dobra. 😉 dlatego jak kupujesz wozek do użytkowania a nie do jeżdżenia w aucie warto brac pd uwage nowy.
 
No właśnie nie było nic zniszczone, mocno zajechane ani nic się nie psuło, koła były dobre, spokojnie mogłam go wystawić za więcej ale że miejsca brak i miałam już nowa spacerowke a chciałam się szybko pozbyć to sprzedałam w sumie bardzo tanio.

To dobry byl z ciebie sprzedawca, ze byle czego ludziom za tak niska cene nie pchalas, ale niestety nie kazdy taki jest. Ja juz bym używanego wozka sie nie podjela, ale kazdy oczywiście sam decyduje.
 
To dobry byl z ciebie sprzedawca, ze byle czego ludziom za tak niska cene nie pchalas, ale niestety nie kazdy taki jest. Ja juz bym używanego wozka sie nie podjela, ale kazdy oczywiście sam decyduje.
No niektórzy wystawiają za niska cenę byle się pozbyć bo coś jest nie tak i spoko jeśli od razu o tym imformuja i mimo tego ktoś decyduje się kupić. Gorzej jeśli słowem sprzedawca nie wspomni o tym że coś jest nie tak. Ale tak czy siak na prawdę można znaleźć fajny wózek, w dobrym stanie który jeszcze długo posłuży za fajna niska cenę tylko wystarczy poszukać [emoji846]
 
No niektórzy wystawiają za niska cenę byle się pozbyć bo coś jest nie tak i spoko jeśli od razu o tym imformuja i mimo tego ktoś decyduje się kupić. Gorzej jeśli słowem sprzedawca nie wspomni o tym że coś jest nie tak. Ale tak czy siak na prawdę można znaleźć fajny wózek, w dobrym stanie który jeszcze długo posłuży za fajna niska cenę tylko wystarczy poszukać [emoji846]

To prawda, ale ja juz bym nie bawiła sie w szukanie, tylko postawie na dobra spacerowke, ktora bedzie mi dluzej sluzyc, bo gondola srednio, na 4mc max. Ale jesli ktos chce i dobrze trafi to pewnie.
 
reklama
I właśnie, nie zawsze drogo znaczy ultra dobrze bo są okazję i trzeba z nich korzystać 😏🥰
Dlatego trzeba szukać jak komuś się nie przelewa i znajdzie okazję trzeba korzystać naprawdę raz udało mi się słoiczki z obiadami za darmo znałeśc chyba z 16sloiczkow tam było jak mają się zmarnować. Innym razem odkupiłam za 20zl 11sloiczkow i 2kaszki więc jest dużo okazji....a jak ktoś nie wierzy to trudno
 
Do góry