reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to początek porodu?

Elwirka1665

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2022
Postów
105
Dzień dobry 😊
Na jutro mam termin porodu.(05.09)
Wczoraj byłam na wizycie u mojej Pani ginekolog.
Szyjka macicy skrócona ale zamknięta.
Dzisiaj rano wymiotowałam i jakoś słabiej wie czuje:(
Czy to może być objaw zbliżającego się porodu?
 
reklama
Tak, odpoczywaj, ciesz się ostatnimi chwilami z brzuszkiem ( pewnie za nim zatęsknisz, te ruchy bobaska w brzuszku coś pięknego) 🥰
Szybkiego rozwiązania Ci życzę, powodzenia 😘
 
Tak, odpoczywaj, ciesz się ostatnimi chwilami z brzuszkiem ( pewnie za nim zatęsknisz, te ruchy bobaska w brzuszku coś pięknego) 🥰
Szybkiego rozwiązania Ci życzę, powodzenia 😘

Pamiętam jak mi to napisałaś na grudniowych. Że zaraz poród skoro wróciły mi wymioty, a ja urodziłam jakieś 3 tygodnie później 😅
 
Ja miałam biegunkę w pierwszej ciąży. Byłam już na patologii bo było już prawie 2 tygodnie po terminie.
Rano mi podali oxy, po południu przebili wody i kurcze coś mnie na kibel ciągnie, biegunka , potem dalej chciałam ale zatwardzenie. Idę do tej pielęgniarki i mówię, zatwardzenie mam a 30 minut temu biegunka była to Ona mówi, żebym po mału spróbowała może się jeszcze oczyszczę, zaraz 2 wleciała i mówi ale chodź tu zbadam Cię ... Jezus Maria, Ty już masz główkę w kanale to nie zatwardzenie to poród 😁😁🤣
 
Po ilu dniach od terminu zglaszalyscie się do szpitala?jutro mam termin moja pani ginekolog powiedziała że jak nie urodzę to w piątek mam jechać.Moj mąż tak panikuje że jutro chce mnie już zawieść do szpitala.
 
Po ilu dniach od terminu zglaszalyscie się do szpitala?jutro mam termin moja pani ginekolog powiedziała że jak nie urodzę to w piątek mam jechać.Moj mąż tak panikuje że jutro chce mnie już zawieść do szpitala.
W pierwszej ciąży dostałam skierowanie bo był już prawie 2 tygodnie po terminie. Na drugi dzien po przyjęciu syn był już ze mną.

Rok temu, w dzień terminu dostałam skurczy i zabolał mnie brzuch. Finalnie urodziłam tydzień później przez CC bo ciśnienie synowi skakało.
 
reklama
Do góry