reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to juz ?

I jak sie czujesz? Zaczęły sie jakies skurcze ?
U mnie nadal cisza ..
Po południu miałam skurcze, które promieniowały na krzyż, miałam wrażenie, że dziecko jest bardzo nisko, nie mogłam siedzieć ani chodzić, ale położyłam się i wszystko przeszło :( teraz czuję takie rozpieranie, boje się, że to może spojenie się rozchodzi...
Najgorsze jest to czekanie, już tak bardzo chciałabym żeby się zaczęło :)
 
reklama
Po południu miałam skurcze, które promieniowały na krzyż, miałam wrażenie, że dziecko jest bardzo nisko, nie mogłam siedzieć ani chodzić, ale położyłam się i wszystko przeszło :( teraz czuję takie rozpieranie, boje się, że to może spojenie się rozchodzi...
Najgorsze jest to czekanie, już tak bardzo chciałabym żeby się zaczęło :)


Ja tez czekam..
odczuwam bardzo nisko małą, bol pachwin i podbrzusza ale nic poza tym:(
Jestem z Toba, we dwie zawsze raźniej :)
 
I jak dziewczyny? Obie w dwupaku?
Ja jeszcze tak :)
Aczkolwiek krzyż mnie boli bardzo, idę po południu na kontrolę do lekarza, zobaczymy co powie ;)

Edit: byłam, wszystko idzie w dobrym kierunku, mam być gotowa, bo może się zacząć w każdym momencie, rozwarcia nie ma, ale szyjka już gotowa ;) mały ma już 3200g, jest bardzo, bardzo nisko ;)
A Ty Pati58 jak tam?
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze tak :)
Aczkolwiek krzyż mnie boli bardzo, idę po południu na kontrolę do lekarza, zobaczymy co powie ;)

Edit: byłam, wszystko idzie w dobrym kierunku, mam być gotowa, bo może się zacząć w każdym momencie, rozwarcia nie ma, ale szyjka już gotowa ;) mały ma już 3200g, jest bardzo, bardzo nisko ;)
A Ty Pati58 jak tam?


Ja jestem po w szpitalu :)
Zaczelo sie w nocy wody mi sie zaczęły sączyć i pojechałam do szpitala, urodziłam o 16:05 SN dziewuche 4kg, 60 cm :))
 
reklama
Do góry