reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

wiki2004

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2023
Postów
43
Dziewczyny mam problem. Zrobiłam dziś test. Dodam że nie był sikaniec poranny, przed zdążyłam wypić kawę i sok.. linia daje obraz lekko różowej. @ spóźnia się 5 dni. Czy to możliwe że 5 dni po terminie linia może być tak słaba? Myślicie że może to być ciąża? Obraz nie oddaje aż tak koloru lini, ale w rzeczywistości jest blady róż...
 

Załączniki

  • Snapchat-1995176914.jpg
    Snapchat-1995176914.jpg
    328,8 KB · Wyświetleń: 436
  • Snapchat-102577723.jpg
    Snapchat-102577723.jpg
    351,3 KB · Wyświetleń: 150
  • Snapchat-2094743160.jpg
    Snapchat-2094743160.jpg
    329,1 KB · Wyświetleń: 147
reklama
Po co rozbierasz test? Czy ta linia jest w okienku? Bo wygląda jakby byla poza.

Zrob sobie betę i będzie pewnosc.
 
Moim zdaniem test negatywny.
Jak wygląda sytuacja?
Na tescie jest juz taka linia. Beta przed wczoraj dala wynik 2,3. Wczorajszą wyniosła 5,1 a dzisiejsza 7,6. Jestem tydzien po spodziewanej miesiączce. Miałam ostatnio rozlegulowane cykle i zastanawiam się czy to faktycznie może okazać się ciąża. Czytałam że co najmniej 40 powinnam już mieć... zamartwiam się żeby to nie okazało się co innego... jednak na tescie linia z dnia na dzień ciemnieje i beta wzrasta
 

Załączniki

  • Messenger_creation_710efc59-04ad-428c-b12e-fd0fcca44363.jpg
    Messenger_creation_710efc59-04ad-428c-b12e-fd0fcca44363.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 107
Na tescie jest juz taka linia. Beta przed wczoraj dala wynik 2,3. Wczorajszą wyniosła 5,1 a dzisiejsza 7,6. Jestem tydzien po spodziewanej miesiączce. Miałam ostatnio rozlegulowane cykle i zastanawiam się czy to faktycznie może okazać się ciąża. Czytałam że co najmniej 40 powinnam już mieć... zamartwiam się żeby to nie okazało się co innego... jednak na tescie linia z dnia na dzień ciemnieje i beta wzrasta
Gratulacje.
Nie ma co się martwić jeżeli miałaś ostatnio rozregulowany cykl to nie wiadomo kiedy była owulacja i data okresu mogą się przesunąć. Zrób sobie na przyszły tydzień termin do ginekologa.
 
Gratulacje.
Nie ma co się martwić jeżeli miałaś ostatnio rozregulowany cykl to nie wiadomo kiedy była owulacja i data okresu mogą się przesunąć. Zrób sobie na przyszły tydzień termin do ginekologa.
Jasne. Do ginekologa na pewno pójdę. Tylko zastanawia mnie jedno. Czy on na tym etapie będzie w stanie cokolwiek zobaczyć? Czytałam że beta ok 1000 powinna wynosić żeby ginekolog cokolwiek widział... I tak się naczytalam że w terminie miesiączki co najmniej 40 powinno być. Rozmawiałam dziś z jedną położna to stwierdziła że ona ciaze by wykluczyła i bardziej obstawiała coś innego np coś z tarczycą. To mnie już totalnie zniechęciło i sama nie wiem juz jak to odbierać..
 
Masz taki przypadek jak ja. Też nie było widać zupełnie nic, a w ciągu tygodnia beta wzrosła, że hoho... Pozostaje mieć nadzieję i zrobić betę 🤷‍♀️
 
reklama
Jasne. Do ginekologa na pewno pójdę. Tylko zastanawia mnie jedno. Czy on na tym etapie będzie w stanie cokolwiek zobaczyć? Czytałam że beta ok 1000 powinna wynosić żeby ginekolog cokolwiek widział... I tak się naczytalam że w terminie miesiączki co najmniej 40 powinno być. Rozmawiałam dziś z jedną położna to stwierdziła że ona ciaze by wykluczyła i bardziej obstawiała coś innego np coś z tarczycą. To mnie już totalnie zniechęciło i sama nie wiem juz jak to odbierać..
Nie myśl negatywnie, jest nadzieja i trzeba odczekać swoje.

Moim zdaniem za tydzień już powinno coś widać. 🍀
 
Do góry