reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Niejedna pelnoletnia kobieta martwiła się, że może być w ciąży i to wcale nie znaczy, że nie jest gotowa na seks! Dziewczyna podeszła poważnie do tematu, zabezpieczyła się, a martwią ja nietypowe uplawy i szuka tutaj wsparcia, a nie bezsensownej krytyki. Trochę życzliwości.

@ewelina880973 jak się stresujesz, to zrób jeszcze jeden test. Tak jak dziewczyny pisały - raczej mało prawdopodobne, żebyś była w ciąży, ale nietypowe uplawy, to sygnał, że warto wybrać się do ginekologa :)
Akurat nie krytykowałam, nie uważam żeby moją odpowiedź była w jakikolwiek sposób bezsensownie krytyczna. Uwierz mi nie czytałaś chyba krytycznych komentarzy.

Dla mnie strach przed ciążą to brak gotowość do uprawiania seksu, bo każdy stosunek niesie ryzyko ciąży i nie wyobrażam sobie jak można czerpać przyjemność z seksu ciągle zamartwiając się niechcianą ciążę.

Z upławami poleciłam wizytę u ginekologa.

Gdzie tu krytyka?
 
reklama
Niejedna pelnoletnia kobieta martwiła się, że może być w ciąży i to wcale nie znaczy, że nie jest gotowa na seks! Dziewczyna podeszła poważnie do tematu, zabezpieczyła się, a martwią ja nietypowe uplawy i szuka tutaj wsparcia, a nie bezsensownej krytyki. Trochę życzliwości.

@ewelina880973 jak się stresujesz, to zrób jeszcze jeden test. Tak jak dziewczyny pisały - raczej mało prawdopodobne, żebyś była w ciąży, ale nietypowe uplawy, to sygnał, że warto wybrać się do ginekologa :)

Jakiej bezsensownej krytyki? Temat walkowany od 15 maja. Od 2 tyg dziewczyna nie zrobila nic, zeby obejrzal ja lekarz.
 
Jak dla mnie z opisu to infekcja a nie ciąża . Powiedz mamie że masz żółte upławy od jakiegoś czasu i podejrzewać infekcje i zapisz się do ginekologa . Na wizycie możesz poprosić o wyjście rodzica i na spokojnie zostaniesz zbadana . 🙂
 
Do góry