reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Dalej nie mam okresu. Dziś z pierwszego moczu zrobiłam test o czułości 10 i wyszedl negatywny. 5 dzień spóźnienia. Myślicie żeby czekać czy umówić się do ginekologa? Strasznie się martwie
 
reklama
@Magdalena33 ja po covidzie w lutym czekałam na okres tydzień czasu od dnia, w którym powinien być. Nigdy w życiu nie spóźniał mi się dłużej niż 1 dzień.
Infekcje wirusowe potrafią znacznie wydłużyć cykl.
Poczekałabym jeszcze 2 dni, jeśli nie masz żadnych dolegliwości. A później do ginekologa, jeśli się @ nie pojawi.
 
@Magdalena33 ja po covidzie w lutym czekałam na okres tydzień czasu od dnia, w którym powinien być. Nigdy w życiu nie spóźniał mi się dłużej niż 1 dzień.
Infekcje wirusowe potrafią znacznie wydłużyć cykl.
Poczekałabym jeszcze 2 dni, jeśli nie masz żadnych dolegliwości. A później do ginekologa, jeśli się @ nie pojawi.
Tydzień temu w sobotę, byłam trochę zdziwiona, że boli mnie jajnik. Zawsze czuje jajniki, ale tak w połowie cyklu. A w tym cyklu czułam właśnie o wiele później, bo kilka dni przed datą miesiączki. Może właśnie wtedy była owulacja. Ale aż tyle by się mogła opóźnić, dziwne
 
Możliwe. Niedawno wyszły badania o cyklach kobiet po covidzie. Duża część z nich miała wydłużony cykl. Jak odkryłam te badania to się uspokoiłam czekając na spóźniający się okres:), ale jeśli masz jakieś obawy to zawsze lepiej iść do lekarza.
 
Możliwe. Niedawno wyszły badania o cyklach kobiet po covidzie. Duża część z nich miała wydłużony cykl. Jak odkryłam te badania to się uspokoiłam czekając na spóźniający się okres:), ale jeśli masz jakieś obawy to zawsze lepiej iść do lekarza.
Tak, też dotarłam do artykułów, mówiących o tym, ale ja to w sumie nie wiem czy miałam covida, bo nie robiłam testu. W każdym razie byłam dość mocno chora, a raczej nie choruje, więc to była jakaś grubsza sprawa. Poczekam jeszcze i najwyżej umowie się do lekarza.
 
Do góry