reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Zrobiłam dziś testy dwa i są ujemne .
Miesiaczki dalej nie ma
I teraz nie wiem co z tą luteiną robić
Gim powiedziała że jak beta jest ujemna to i tak mam brać luteinę
Dziwne to trochę
Czyżby luteina jest też na wywołanie okresu?
🤔
A i jeszcze powiedziała że jak pierwsza beta będzie ujemna to drugiej mam nie robić tylko brać tą luteinę
 
reklama
Zrobiłam dziś testy dwa i są ujemne .
Miesiaczki dalej nie ma
I teraz nie wiem co z tą luteiną robić
Gim powiedziała że jak beta jest ujemna to i tak mam brać luteinę
Dziwne to trochę
Czyżby luteina jest też na wywołanie okresu?
🤔
Luteina jest poniekąd na wywołanie miesiączki. Ale działa to w ten sposób, że jak nie masz miesiączki lekarz przepisuje progesteron na jakiś czas. Po tym czasie każe odstawić i przychodzi okres z odstawienia.
 
Dziewczyny u mnie trzeci dzień spóźnienia. Wczoraj w drugi dzień spóźnienia zrobiłam betę. Wyszła ujemna <0,1. Dzis rano test negatywny i to bez wątpliwości. Nie wiem co mamy myśleć. Moj mąż jest po wazektomii. Zawsze okres przychodził punktualnie, czasami nawet szybciej.
 
Dziewczyny u mnie trzeci dzień spóźnienia. Wczoraj w drugi dzień spóźnienia zrobiłam betę. Wyszła ujemna <0,1. Dzis rano test negatywny i to bez wątpliwości. Nie wiem co mamy myśleć. Moj mąż jest po wazektomii. Zawsze okres przychodził punktualnie, czasami nawet szybciej.

Nie jesteś w ciąży na ten moment
 
Nie jesteś w ciąży na ten moment
No tak beta i test sa negatywne, więc nie. Jeżeli nie przyjdzie okres to w następnym tygodniu, znowu powtórzę betę. Byłam dosc mocno chora w tym cyklu. Rozłożyło mnie. Nie wiem czy to był covid, bo nie robiłam testu, ale kilka dni wolnego wzięłam, bo nie umiałam z łóżka wstać. Może to właśnie ta infekcja przyczyniła się do wydłużonego cyklu. Oby tak właśnie było
 
reklama
No tak beta i test sa negatywne, więc nie. Jeżeli nie przyjdzie okres to w następnym tygodniu, znowu powtórzę betę. Byłam dosc mocno chora w tym cyklu. Rozłożyło mnie. Nie wiem czy to był covid, bo nie robiłam testu, ale kilka dni wolnego wzięłam, bo nie umiałam z łóżka wstać. Może to właśnie ta infekcja przyczyniła się do wydłużonego cyklu. Oby tak właśnie było
Na pewno. Takie zmiany chorobowe sieją spustoszenie dla organizmu
 
Do góry