reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

reklama
No to nie jest ciąża, skoro tydzień po braku miesiączki beta wychodzi ujemna. To na usg to tez nie jest żadna ciąża, bo beta nawet nie ciążowa, a pęcherzyk pojawia się jak beta ma około 1000. Co mowik ginekolog? Jak endometrium? Kiedy była owulacja?
Kalendarzyk wyliczył mi owulację na 18.03.22 w ten dzień tagrze bolał mnie jajnik.
Powiedziałam to gin.lecz ona stwierdziła że owulacja była później ale nie powiedziała mi dokładnie o ile się przesunęła stwierdziła tylko że mam zrobić betę i jeżeli wyjdzie ujemna czy dodatnia mam brać luteinę i to wszystko. A i zapomniałam na prawym jajowodzie mam malutką torbiel. Nie wspomniała o żadnym endometrium.
 
Kalendarzyk wyliczył mi owulację na 18.03.22 w ten dzień tagrze bolał mnie jajnik.
Powiedziałam to gin.lecz ona stwierdziła że owulacja była później ale nie powiedziała mi dokładnie o ile się przesunęła stwierdziła tylko że mam zrobić betę i jeżeli wyjdzie ujemna czy dodatnia mam brać luteinę i to wszystko. A i zapomniałam na prawym jajowodzie mam malutką torbiel. Nie wspomniała o żadnym endometrium.
Na ten moment biorę luteinę dziewczyny kochane sama nie wiem o co tutaj chodzi 🙂🤔
 
Kalendarzyk wyliczył mi owulację na 18.03.22 w ten dzień tagrze bolał mnie jajnik.
Powiedziałam to gin.lecz ona stwierdziła że owulacja była później ale nie powiedziała mi dokładnie o ile się przesunęła stwierdziła tylko że mam zrobić betę i jeżeli wyjdzie ujemna czy dodatnia mam brać luteinę i to wszystko. A i zapomniałam na prawym jajowodzie mam malutką torbiel. Nie wspomniała o żadnym endometrium.
Wiec na usg prawdopodobnie było widać torbiel. Szkoda ze nie wspomniała o endometrium, to by wyjaśniło czy spodziewać się okresu czy nie. Jak dla mnie ciąży nie ma. Ale możesz powtórzyć w poniedziałek betę - dla pewności. Ewentualnie siknac na test
 
Póki bierzesz luteinę raczej okresu nie będzie. Luteina to progesteron, a miesiączka przychodzi gdy jego poziom spada. Póki dostarczasz go do organizmu i jest na wysokim poziomie to okresu nie będzie.
Jak długo masz brać? Skoro lekarz podejrzewa ciążę to dlaczego nie kazał powtórzyć bety?
 
reklama
Póki bierzesz luteinę raczej okresu nie będzie. Luteina to progesteron, a miesiączka przychodzi gdy jego poziom spada. Póki dostarczasz go do organizmu i jest na wysokim poziomie to okresu nie będzie.
Jak długo masz brać? Skoro lekarz podejrzewa ciążę to dlaczego nie kazał powtórzyć bety?
Zrobiłam dziś testy dwa i są ujemne .
Miesiaczki dalej nie ma
I teraz nie wiem co z tą luteiną robić
Gim powiedziała że jak beta jest ujemna to i tak mam brać luteinę
Dziwne to trochę
Czyżby luteina jest też na wywołanie okresu?
🤔
 
Do góry