reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? Proszę o pomoc!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Uwierz że też tego nie ogarniam za bardzo ale tak często niestety jest i nie zmienicie tego naśmiewaniem się z kogoś. Po to jest forum, gdy ktoś czegoś nie wie może zadać pytanie, jeśli nie macie zamiaru normalnie odpowiedzieć tylko wyśmiać autora za jego brak wiedzy to może darujcie sobie komentowanie takich wątków bo to jest zwyczajnie wredne.
Dziękuję :) nadal się trochę boję tej ciąży, ponieważ moje brodawki sutkowe są większe niz 5 zł..I wypukłe, po prostu duże i są na nich kilka żyłek.. :/
 
Uwierz że też tego nie ogarniam za bardzo ale tak często niestety jest i nie zmienicie tego naśmiewaniem się z kogoś. Po to jest forum, gdy ktoś czegoś nie wie może zadać pytanie, jeśli nie macie zamiaru normalnie odpowiedzieć tylko wyśmiać autora za jego brak wiedzy to może darujcie sobie komentowanie takich wątków bo to jest zwyczajnie wredne.
Forum jest do porozmawiania o mało istotnych sprawach. Nie rozumiem tego pobłażania dla pytań po niżej pewnego poziomu. Jak się zaczyna uprawiać seks wystarczy o podstawy zapytać lekarza, a nie wrzucać zdjęcia śluzu na forum. I już to kiedyś pisałam, ale powtórzę. Nie można tłumaczyć braku zainteresowania własnym ciałem i cyklem złą edukacją seksualną. Kiedyś w ogóle takiego przedmiotu nie było, a ludzie nie pisali głupot. Mamy teraz tak nieograniczony dostęp do wiedzy, za pomocą internetu, że nawet jak nie u lekarza, można zasięgnąć wiedzy na rzetelnych medycznych stronach, gdzie udzielają się lekarze specjaliści. A nie inne kobiety, których wiedza jest na podobnym poziomie, co autorki postu. Potem powtarzane są mity typu test owulacyjny wykryje ciążę, stosunek przerywany to antykoncepcja, dwa dni po współżyciu miałam pierwsze objawy ciąży. Zamiast bronić głupoty, lepiej zmobilizować takie osoby do szukania rzetelnej wiedzy.
 
Witam. Zbliżenie miałam 13 grudnia i wcześniej. 19 grudnia i 18 stycznia miałam skąpe miesiączki/plamienia. 13 i 29 stycznia poszłam na bete i wyszła <1.10mlU/ml. I się uspokoiłam. W szufladzie znalazłam jeszcze jeden test ciążowy Duo od bobo-test i nie zrobiłam płytowego zauważyłam. Więc zrobiłam i nie jestem pewna ale chyba po czasie wyszły 2 kreski, sądzę że po czasie ponieważ było już wyschniete wszystko chyba, że wcześniej nie zauważyłam. Przerażona i zdziwiona następnego dnia zrobiłam ponownie ten sam test, tej samej firmy i wyszła jedna kreska. Po tym zrobiłam też pre test i wyszła również jedna kreska. Mam otoczki sutkowe ściemnione, parę żył na piersiach prowadzące do sutków, ten Sluz, tak jakby mokro po prostu. Nie wiem czy czasem nie czuje klocia na jajnikach ale może se wmawiam..... Nie wiem już co myśleć, co sądzicie? I co sądzicie o tym sluzie po dniach płodnych? Przepraszam za takie zdjęcia lecz muszę je wstawić. Pozdrawiam was i liczę na porady :)
Jeżeli miesiączka nie przyjdzie w terminie powtórz test lub najlepiej betę. I umów się koniecznie na wizytę u ginekologa. Porozmawiaj z nin o cyklu i dobierz antykoncepcję, skoro nie chcesz dziecka.
 
Jeżeli miesiączka nie przyjdzie w terminie powtórz test lub najlepiej betę. I umów się koniecznie na wizytę u ginekologa. Porozmawiaj z nin o cyklu i dobierz antykoncepcję, skoro nie chcesz dziecka.
Ok dzięki za radę :) ale wydaje się mi, że gdybym była już dawno beta by mi wyszła czy coś...... Tym się pocieszam
 
Ok dzięki za radę :) ale wydaje się mi, że gdybym była już dawno beta by mi wyszła czy coś...... Tym się pocieszam
Zależy kiedy było współżycie. Jeżeli przed ostatnim krwawieniem to raczej ciąży nie ma. Nie zmienia to faktu, że jak nie jest to czas na dziecko to powinniście zacząć się zabezpieczać. Tym bardziej, że chorujesz na nerwicę
 
Zależy kiedy było współżycie. Jeżeli przed ostatnim krwawieniem to raczej ciąży nie ma. Nie zmienia to faktu, że jak nie jest to czas na dziecko to powinniście zacząć się zabezpieczać. Tym bardziej, że chorujesz na nerwicę
Oczywiście, że głębsze zbliżenie było przed 18 stycznia, później już w ogóle nie. Nawet na oko pamiętam że takie głębsze, głębsze to w grudniu.
 
Powiedzcie jak sobie zartujecie bardzo proszę... Mam chorobę nerwice i już się mi na to odbija że strachu......
Jeżeli nie chcesz ciąży to chyba powinniście się skutecznie zabezpieczać ? Przepraszam ale muszę ... nie wiesz skąd się biorą dzieci ? Na Boga ... i szukasz potwierdzenia na forum że jesteś w ciąży wstawiając testy i śluz ? Proszę Cię ... wydaje mi się że każda „ mądra „ kobieta ( nie twierdze że nią nie jesteś ) ale wybacz ... trzeba myśleć .. poszłaby zrobić sobie betę , później by ją powtórzyła dla pewności .. albo poszłaby do lekarza po prostu .. a nie prosiła na forum żeby z niej nie żartować .... przepraszam jeśli Cię uraziłam ale nikt z nie wywróży Ci z fusów czy jesteś czy nie ...
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli nie chcesz ciąży to chyba powinniście się skutecznie zabezpieczać ? Przepraszam ale muszę ... nie wiesz skąd się biorą dzieci ? Na Boga ... i szukasz potwierdzenia na forum że jesteś w ciąży wstawiając testy i śluz ? Proszę Cię ... wydaje mi się że każda „ mądra „ kobieta ( nie twierdze że nią nie jesteś ) ale wybacz ... trzeba myśleć .. poszłaby zrobić sobie betę , później by ją powtórzyła dla pewności .. albo poszłaby do lekarza po prostu .. a nie prosiła na forum żeby z niej nie żartować .... przepraszam jeśli Cię uraziłam ale nikt z nie wywróży Ci z fusów czy jesteś czy nie ...
Dzięki za radę :) byłam na becie 12 i 29 stycznia i wyszła taka sama czyli <1.10mlU/ml
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry