reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

izulka moze to fasolka??

Bafinko kochana, szczerze to nie przypominam sobie, żebym w poprzedniej ciąży się tak okropnie czuła.. Do testowania jakieś 7-9 dni (licze, że cykl trwa od 26 do 28 dni) i wątpie, że będąc w trzecim tygodniu ciąży można było się tak czuć.. Ale naprawdę, brzuch boli mnie strasznie :( I chyba przeziębiłam sobie moczowody bo ganiam siusiu ciągle.. ;/


hej kbietki witam sie z wami troszke zaalamana bo juz tylko 4 dni do mojegoterminu a ja mysle ze sie nie udalo

Ej.. A co to za brak pozytywnego myślenia??? Głowa do góry kochana, myśl jak ja (bo ja to się już tak nastawiłam, że co będzie to będzie, a kiedyś na pewno się uda, nawet jeśli nie teraz)! Usmiech :)

Umieram ;(
 
reklama
izulqa trzymaj sie ciepło:0 a każda ciąża jest inna więc nigdy nie wiadomo

Podejrzewam raczej, że jakaś choroba mnie bierze bo biegunke dostałam ;/;/;/ Tylko, że pierwszy raz mnie przy biegunce brzuch jak na @ boli ;D hehe. Mam wrażenie jakbym w pochwie miała 40 st. ciepła.. Brzuch mnie pali dosłownie.. Jest lekko opuchnięty z prawej strony, tam gdzie brakuje mi jajnika.. Może jakąś infekcje mam???
 
a to na nfz??moze w takiej awaryjnej sytuacji idź do innego??

Tak, na nfz. I tak inny jest jutro dopiero.. Tu w okolicy ciężko trafić na lekarza. Jeden jest od pn do śr, drugi przyjmuje pn, śr i pt, trzeci tylko w śr, czwarty wt i pt.. Jest jeszcze koło szpitala co prawda od pn do pt, ale tam są nieprzyjemni lekarze :( i trzeba długo w kolejce czekać.. Jak mi nie przejdzie to najwyżej jutro pójde.
 
witajcie prosze o rade wczoraj miałam lekkie brązowawe plemienie po paru min. mi ustało ale sie przestraszyłam. w\g badań krwi jestem w 8 tc. odrazu pojechałam do szpitala na badanie usg okazało sie w\g usg nie widać jeszcze dzidzi do jak powiedział gin, ze wzgledu że widłużyły mi sie cykle jest to ciąża wczesna za tydzień ma nastepne usg i może zobaczy dzidzie . przepisał mi duphaston na powstrzymanie ciąży . Dziewczyny czy kturaś tak miała zaszła w ciąże przy nieregularnych cyklach zaszła we wczesną ciąże i ją donosiła i urodziła zdrowe maleństwo .
Może za dużo pracuje i dlatego tak sie stało boże pomuszcie doradcie coś.
dziękuje

wytłumaczycie mi czy możliwe jest że w 8tc usg nic nie pokazuje? bo ja czytam i czytam cały czas i co, znowu mam sie martwić, że ja mogłam być w 5 i usg tez mi nic nie wykazało?:D
 
nat daj juz spokoj bo normalnie w nerwice popadniesz w 8 powinno juz byc ladnie widac ze cos jest...wyleczysz sie wroci wszystko do normy ,przeciez bylas u lekarza ...spokojnie ... chcesz sie upewnic idz na bete kosztuje 30zl i bedziesz miec pewnosc...

a mi sie wydaje ze w lewej piersi kolo brodawki mam spuchniete ajjj nie wiem co to moze byc do tego dotknac sie nie moge ich jak chodze to mnie bola...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
wytłumaczycie mi czy możliwe jest że w 8tc usg nic nie pokazuje? bo ja czytam i czytam cały czas i co, znowu mam sie martwić, że ja mogłam być w 5 i usg tez mi nic nie wykazało?:D

Ja też sądze, że niemozliwe by było że USG w 8 tc by nic nie pokazało.. Nie stresuj sie tak kochana. Tak jak mówi Anulka, zrób sobie bete jak masz jakieś watpliwości i będziesz miała pewnośc.

nat daj juz spokoj bo normalnie w nerwice popadniesz w 8 powinno juz byc ladnie widac ze cos jest...wyleczysz sie wroci wszystko do normy ,przeciez bylas u lekarza ...spokojnie ... chcesz sie upewnic idz na bete kosztuje 30zl i bedziesz miec pewnosc...

a mi sie wydaje ze w lewej piersi kolo brodawki mam spuchniete ajjj nie wiem co to moze byc do tego dotknac sie nie moge ich jak chodze to mnie bola...

Kochana, ja wyczuwałam kulke w lewej piersi, poszłam do lekarza i się okazało że to torbielka.. Od torbieli często piersi bardzo bolą.. Mnie nie boli co prawda, ale czytałam, że niekiedy przed @ są nieznośne bóle.. Może warto iść do ginekologa, powinien zrobic USG piersi. Chociaż ja tam po cichutku się modlę by to przez fasolke było ;)
 
Do góry