reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Patka-mamą - rozumiem cię doskonale, ja poroniłam 4lata temu, to była wpadka, ale strasznie czuję się winna, chociaż lekarz mówi że tak musiało być. Teraz zdecydować się było ciężko bo strasznie bałam się powtórki. Próbowaliśmy od pół roku, czasem to jak maszyny. Daliśmy sobie spokój z obserwowaniem cyklu bo jeszcze bardziej stresuje. Co miało być to było. No i kochana zaraz po @ zaszłąm w ciążę, a mój mąż o mało nie przewrócił się z wrażenia. Teraz śmiejemy się że to była przyjemna wpadka, ale na kalendarzyk małżeński nie mamy co liczyć :) Powodzenia w staraniach. A test kupiłam z 7 zł najtańszy i sprawdził się.
 
reklama
Hej dziewczyny ja również mam podobny problem strasznie sie niecierpliwie ;/ od jakiegoś czasu razem z mężem staramy sie o dziecko nieregularne miesiaczki itp ale wlasnie ostatnio wszystko sie unormowalo okres miałam 4 maja 15 i 17 maja współżylismy hmm od mniej wiecej piatku czyli 5 dni po stosunki odczuwam ból w okolicy jajników taki dośc nie przyjemny a dziś czuje troszke zmeczona zrobilam dziś test ale wyszedl niegatywny. Okres powinnam miec dopiero 5 czerwca ale nie wytrzymam 2 tyg jak mysliscie czy moge miec jakas nadzieje i kiedy najlepiej powtorzyc test.pozdrawiam
 
zdecydowanie za wczesnie bylo na test skoro ma @ byc 5czerwca najlepiej zrobic w dniu spodziewanej @ albo dzien lub dwa pozniej wtedy bedzie wiarygodny ale nigdy wczesniej:)
 
ja to tam nie wierze w te testy ktore niby tak wczesnie wykrywaja ciaze poczekaj jeszcze albo zrob za kilka dni bete najlepiej to gdyby minal tydzien od zaplodnienia tzn najwczesniej:(
 
Dziewczyny tak testy mogą wykryć 6 dniową ciąże ale...Ale te 6 dni trzeba liczyć od zagnieżdżenia które trwa nawet do 8-10 dni po stosunku. Później dopiero można doliczyć te 6 dni i wykonać test.
 
taka jedna kobitka a Ty nie chcialabys nam cos powiedziec?:)bo ja juz Cie przypatrzylam na pewnym watku i juz wiem:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry