reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witajcie
Mam problemy z okresem nigdy nie miałam ich regularnie natomiast przez ostatnie 6 miesięcy były w miarę regularnie różniły się 5-7dni cykle od 35-40dni. Dnia 13 sierpnia miałam stosunek przerywany według aplikacji okres powinnam dostać 22 sierpnia spóźnia się 9 dni. Dziś robiąc test ciążowy dostałam plamienia myślałam że się rozkręci ale jednak nie. Ostatni okres 17 lipca pierwszy dzień cyklu. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży? Jutro powtarzam testy ciążowe.
 
reklama
Witajcie
Mam problemy z okresem nigdy nie miałam ich regularnie natomiast przez ostatnie 6 miesięcy były w miarę regularnie różniły się 5-7dni cykle od 35-40dni. Dnia 13 sierpnia miałam stosunek przerywany według aplikacji okres powinnam dostać 22 sierpnia spóźnia się 9 dni. Dziś robiąc test ciążowy dostałam plamienia myślałam że się rozkręci ale jednak nie. Ostatni okres 17 lipca pierwszy dzień cyklu. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży? Jutro powtarzam testy ciążowe.
 
Witajcie
Mam problemy z okresem nigdy nie miałam ich regularnie natomiast przez ostatnie 6 miesięcy były w miarę regularnie różniły się 5-7dni cykle od 35-40dni. Dnia 13 sierpnia miałam stosunek przerywany według aplikacji okres powinnam dostać 22 sierpnia spóźnia się 9 dni. Dziś robiąc test ciążowy dostałam plamienia myślałam że się rozkręci ale jednak nie. Ostatni okres 17 lipca pierwszy dzień cyklu. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży? Jutro powtarzam testy ciążowe.
zrob betę jak nie masz pewności. Mi też występują plamienia ale nie za objawem ciąży
 
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa :) mam do was pytanie. Staramy się drugi cykl o druga dzidzie i jestem 5 dni przed miesiączka. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów ciąży, dwa dni przed okresem strasznie bolał mnie prawy jajnik to skłoniło mnie to zrobienia testu i był już pozytywny. Cykle mam regularne co 28 dni. Przytulanko było w 12 i 13 dc. Mam zawroty głowy, ból głowy, wcześniej bolało mnie podbrzusze ale jestem strasznie nerwowa, okropnie.... Już się pogodziłam że to mega giga PMS :( czy któras z was była taka nerwowa a jednak była w ciąży?
 
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa :) mam do was pytanie. Staramy się drugi cykl o druga dzidzie i jestem 5 dni przed miesiączka. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów ciąży, dwa dni przed okresem strasznie bolał mnie prawy jajnik to skłoniło mnie to zrobienia testu i był już pozytywny. Cykle mam regularne co 28 dni. Przytulanko było w 12 i 13 dc. Mam zawroty głowy, ból głowy, wcześniej bolało mnie podbrzusze ale jestem strasznie nerwowa, okropnie.... Już się pogodziłam że to mega giga PMS :( czy któras z was była taka nerwowa a jednak była w ciąży?
zrob test, każda jest inna, ja jestem nerwowa ale zawsze przed okresem
 
jeżeli masz objawy ciążę wywołane hcg to test powinien wyjść, a jak nie to poczekaj do dnia miesiączki
Zrobiłam. Niestety negatywny. Takiego wściekłego pms nie miałam chyba nigdy....wszystko wyprowadza mnie z równowagi. I mimo to że do okresu 5 dni to objawy miałam inne zawroty głowy mam straszne, podbrzusze boli w sumie podobnie jak na okres. Pewnie nic z tego. Bo mało kto pewnie ma taki objaw ciąży jak wściekłość na wszystko 😥
 
reklama
Do góry