reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Cześć Dziewczyny.
Pomożecie?

Moje cykle to przeważnie 27-28 dni. 10 dni po owulacji zauważyłam u siebie na bieliźnie podbarwiony, lekko brązowy śluz. Wczoraj zrobiłam test popołudniu i wyszla bardzo blada druga kreska ale widoczna. Dzisiaj z rana powtórzyła test innej firmy i nic. Jedna kreska. Od tygodnia boli mnie brzuch jak na okres i prawy jajnik. Okres powinnam dostać jutro... Powtórzyć raz jeszcze test jeśli okres nie przyjdzie?
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Pomożecie?

Moje cykle to przeważnie 27-28 dni. 10 dni po owulacji zauważyłam u siebie na bieliźnie podbarwiony, lekko brązowy śluz. Wczoraj zrobiłam test popołudniu i wyszla bardzo blada druga kreska ale widoczna. Dzisiaj z rana powtórzyła test innej firmy i nic. Jedna kreska. Od tygodnia boli mnie brzuch jak na okres i prawy jajnik. Okres powinnam dostać jutro... Powtórzyć raz jeszcze test jeśli okres nie przyjdzie?
Zrób test w dniu @ z pierwszego porannego moczu , jeśli pojawi się choćby blada kreska max do 5 min to zrobić sobie bete i będzie pewność
 
Hej dziewczyny, tak jak pisałyście poszłam tydzień później do ginekologa i jak tylko rozpoczęła badanie w samym środku macicy uwidocznił się piękny pęcherzyk [emoji173]️ miałyście racje ciąża jest młodsza bo wielkość pęcherzyka wskazuje na 5 tydzień. Teraz musimy się zająć tymi torbielami
 
Hej dziewczyny, tak jak pisałyście poszłam tydzień później do ginekologa i jak tylko rozpoczęła badanie w samym środku macicy uwidocznił się piękny pęcherzyk [emoji173]️ miałyście racje ciąża jest młodsza bo wielkość pęcherzyka wskazuje na 5 tydzień. Teraz musimy się zająć tymi torbielami
Super wieści! Gratulacje!
 
Cześć! ♥️

Dzień po spóźniajacym się okresie powtórzyła test i wyszedł pozytywny. W tym samym dniu zrobiłam bete - 118.

Wychodzi na to, że to 5 tydzień ciąży. Oprócz bólu skutków przy dotykaniu nie mam żadnych innych objawów. Do lekarza idę za dwa tygodnie. Wiele dziewczyn już w 5 tygodniu ma mdłości etc.. Czy to normalne że mi na razie nic nie dolega?
 
Cześć! [emoji813]️

Dzień po spóźniajacym się okresie powtórzyła test i wyszedł pozytywny. W tym samym dniu zrobiłam bete - 118.

Wychodzi na to, że to 5 tydzień ciąży. Oprócz bólu skutków przy dotykaniu nie mam żadnych innych objawów. Do lekarza idę za dwa tygodnie. Wiele dziewczyn już w 5 tygodniu ma mdłości etc.. Czy to normalne że mi na razie nic nie dolega?


Trochę niska ta beta jak na 5 tydzień... ja w czwartym miałam 440...
Ja teraz jestem w 5tym i tez nie mam mdłości, jedynie ból piersi
 
Cześć! ♥

Dzień po spóźniajacym się okresie powtórzyła test i wyszedł pozytywny. W tym samym dniu zrobiłam bete - 118.

Wychodzi na to, że to 5 tydzień ciąży. Oprócz bólu skutków przy dotykaniu nie mam żadnych innych objawów. Do lekarza idę za dwa tygodnie. Wiele dziewczyn już w 5 tygodniu ma mdłości etc.. Czy to normalne że mi na razie nic nie dolega?
Ja mdłości w poprzednich nie miałam w ogóle, ciąże bezobjawiwe teraz miałam od około 6tc do końca 1trymestru....
 
Cześć! ♥

Dzień po spóźniajacym się okresie powtórzyła test i wyszedł pozytywny. W tym samym dniu zrobiłam bete - 118.

Wychodzi na to, że to 5 tydzień ciąży. Oprócz bólu skutków przy dotykaniu nie mam żadnych innych objawów. Do lekarza idę za dwa tygodnie. Wiele dziewczyn już w 5 tygodniu ma mdłości etc.. Czy to normalne że mi na razie nic nie dolega?
Ja do 7 tyg nie miałam żadnych objawów , objawy mogą być a nie muszą , powtórz sobie bete za 48 godz , powodzenia życzę :)
 
reklama
Do góry