reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie,

Wczoraj wróciliśmy, weekend minął jak zwykle szybko. W sobotę spotkałam się z koleżanką, Michał zafascynowany był malutkim kotkiem, aż przez chwilę przebiegła mi myśl że może byśmy sobie takiego sprawili:confused:, ale zaraz J wybił mi to z głowy:-(,
W piątek moją babcię z przychodni karetka zabrała do szpitala bo ekg wskazywało na zawał, ale na razie jest wszystko dobrze babcia czuje się rewelacyjnie, więc może maszyna była jakaś felerna:sorry2:

A dzisiaj zaliczyliśmy już spacerek zakupy i pocztę. Przyszły kolejne numery Farmy a w niej traktorek i Michał ma już nową ulubioną zabawkę:tak:.


Misia kurcze ty już prawie jedną nogą na porodówce:szok:, masz stracha??
Michał też nie tyka truskawek, w tamtym roku jadł a w tym już be, nawet jak cukrem zasypię to nie zje:no:

Sunday zdróweczka podsyłam

Iwonka gratki i dalej zaciskam kciuki

Madzienka 100 Lat dla P:-)
Super że weekend Wam się udał i pogoda sprzyjała:tak:

Madziara udanej wizyty u mamy

Karlita współczuję nocki. Dzisiaj M wstał o 5.45, na szczęście do 7 sam sobą się zajął i dał nam pospać

Marz super że balety do białego rana udane:tak:

Gona dobrze że jesteście juz w domku

Anaconda
Maja przeżywa Twój wyjazd, czy jest już do nich przyzwyczajona?

Maltanka
i jak idzie przetwarzanie owoców?

Karlita, Eliza, Madziara, Iza super że spotkanie w Bugi udane:-)

Mirosia fajnie że spotkania weekendowe przebiegły fajnie i mogłaś podładować się traszkę:tak:

Atali a co u Was, byliście na weselu?

Mandziula super weekend z dziadkami za Wami:tak:


Anetka jak dzisiejsza nocka?? Lepsza od poprzednich??

Ewa o Witaj!! dawno do nas nie zaglądałaś:-p;-)

Matra, Antuanet co u Was?


Wywieszę pranie na balkonie póki nie pada...

A co do burzy w nocy to u nas jej nie było:tak:
 
reklama
Witajcie.

Daję znać że żyję, ale czuję się tragicznie :no:

Przez ostatni weekend to leżałam jak mogłam, w piątek na wieczór złapał mnie ból brzucha, stwardniał cały, zaczęłam mieć bóle kręgosłupa, nie spałam całą noc, dopiero nad ranem udało mi się zasnąć i pospałam do południa. W dzień leżałam a na wieczór znowu to samo, zadzwoniłam do lekarza i kazał mi jechać do szpitala albo wziąć dwie nospy i dwa magnezy poczekać 2 godziny i jak nie przejdzie to spakować się i na IP. Na szczęście przeszło ale i tak noc zarwana bo poszło mi w nogi i nie mogłam zasnąć:crazy: Wczoraj pojechaliśmy na obiad do mojego brata i jako tako się czułam, a dzisiaj znowu źle, jak poszłam rano po wyniki to z powrotem (200metrów) wracałam pół godziny, co chwiilę musiałam usiąść, zaczęło mi się kręcić w głowie, duszno, brzuch twardy, w ogóle do d...y :-(

Paweł musiał wcześniej pojechać bo mają jakieś szkolenie, ja się położyłam z Olą ale i tak spać nie mogę, więc wstałam posiedzieć w ciszy trochę na BB i coś posprzątać, chociaż z grubsza bo się zaraz zakopiemy w bałaganie.


Przepraszam że się nie odniosę, ale nie czytałam nic teraz :zawstydzona/y:
 
i znów pada.... masakra ...

a ja od rana prałam heheh myślałam ze poschnie ;-)

zadzwoniłam teraz na rehabilitację bo chciałam się zapisać do naszej pediatry od rehabilitacji co Norba prowadziła - coś mu się nóżki krzywią chyba :dry: i Pani mnie zaskoczyła bo zapytała czy dzisiaj możemy przyjechać bo właśnie jej się miejsce zwolniło :-p a następny termin dopiero na koniec sierpnia, więc Norba spacyfikowałam i usypia w łóżeczku, mam nadzieję ze szybko uśnie ;-)

Justynka czego J nie chce kotka ?? fakt to obowiązek ale naprawdę fajna sprawa :-)
w którym numerze dostaliście traktor ?? nam przyszła kolejna krowa lis i mleczarz ;-)
u nas była huczna burza!! Grzmiało strasznie ..... :szok:


mirosia na weekend zapowiadają słoneczko i upały oby się sprawdziło!!

Madziarka
kciuki dalej mocno zaciśnięte :-)


anetka moze wybierz sie do lekarza jak odbierzesz wyniki ??????? niech zrobi usg....

młody wstał bawi się ze mna nooooo :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
karlita jutro mam wizytę z rana, i poproszę żeby zrobił szybciej usg, bo planowo miałam mieć po 33 tyg

tak czytam o truskawkach to Ola w nich tak zasmakowała że jak tylko zobaczy że kupiliśmy to wyciąga miskę i trzęsie się pod zlewem żeby szybko umyć i jej dać, najlepiej całą siatkę na raz :szok:
 
Madzienka, Karlita na prawdę burzy nie było, jak by była to bym usłyszała bo w kuchni okno miałam otwarte. Pytałam nawet sąsiadkę to też mówiła że nie było, jedynie padało.

Karlitka dostałam dwie paczki. Z numerem 19 i 20 był źrebak z kawałkiem płota i 2 ściany domu, a w numerze 21 i 22 traktor z panem i krowa Gracja. I dodatkowo plecaczek:-):-).
Ale fajnie z tą rehabilitacją że na juz załatwiona:tak:
Czekam na info co pani powiedziała na nóżki Norba...
Co do kota to powiedział że my często wyjeżdżamy;-)

Anatka przerażasz mnie:no::no:, Sprawdzałaś wyniki z poprzednimi, jak wyszły??
 
Ostatnia edycja:
Karlita a dlaczego do rehabilitanta a nie ortopedy z nóźkami???
dawaj znac co powiedział...
Norbus juz wyspał się??:-D

Aneta o mamo...koniecznie jutro skonsultuj to z lekarzem....
 
wyniki to mam dobre, nawet hbg mam dobrą, 11,7 i cała reszta też w normie, najbardziej to ja się boję że mnie będzie chciał położyć do szpitala, mam nadzieję że mnie to ominie
 
No i się rozpadało na dobre :crazy::crazy:
W takim razie tylko kawka może mnie uratować :-D:-D;-);-)
Madzienka nie mam pojęcia gdzie jest ta ulica :confused::confused:
Karlita oby z nóżkami nie było nic złego i super że tak szybko ci się udało załatwić wizytę :tak::tak: ja takim sposobem teściowej kardiologa załatwiłam bo tak to by czekała m-cami :tak::tak:
Aneta oby cię nie zatrzymali w szpitalu - będę trzymać kciuki za jutrzejszą wizytę :tak::tak:
Justyna dużo zdrówka dla babci przesyłam :tak::tak: jak to u ciebie burzy nie było?! :szok::szok:
Sunday dasz radę jeszcze tylko trzy tygodnie :tak::tak: a od września życzę znalezienia fajnego miejsca, ja się właśnie dowiedziałam że jedna przedszkolanka z Mai grupy, którą bardzo lubiłam odchodzi bo też była tylko na zastępstwie :-:)-(
Mirosia fajnie tak od czasu do czasu spotkać się ze znajomymi i pogadać :tak: ja też na takich spotkaniach akumulatorki ładuję ;-);-)
Madziarka ty to z porodem zaczekaj na mój powrót :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Ja tylko na chwilkę. Z dziewczynami siedzę już w Sadurkach :tak:. Chwila przerwy w zbieraniu truskawek bo deszcz pada :wściekła/y:. Mam do Was pytanie. Muszę zorganizować wieczór panieński dziewczynie mojego brata. W ta sobotę. Ogólnie ma to wyglądać tak, ze najpierw dziewczyny maja przyjść do mnie do domu. Na jakies dwie godzinki. A potem wszyscy, znaczy mój brat i jego koledzy mamy się spotkać u mojego brata w domu na jakimś grillu czy jakoś tak. No i moje pytanie jest takie. Co mamy kupić Joli?? Co ja mam z tymi jej koleżankami robić przez te dwie godziny?? Od razu zaznaczam ze zostałam poproszona o zrobienie panieńskiego i nie mam zielonego pojęcia co zorganizować. Mam tylko numery telefonów do wszystkich dziewczyn.

anetka ja to bym się nm miejscu położyła w szpitalu, bo to nie przelewki.

Justynka mówiłam Danielowi żeby do Ciebie podjechał, ale to chyba jutro, bo dziś musiał iść do pracy :wściekła/y:

Beatko spokojnej podróży, udanego pobytu, i do szybkiego zobaczenia, pewnie we wrześniu.

Motylla a to ta siostra Twoja co Anglii mieszka??

Madzienka ta ulica to jest blisko szkoły 5, pomiędzy Kosmoską a Kompozytorów, tam takie pawilony są :tak: i sklep alkoholowy :-p

Ja za bardzo nie nadrabiam, bo to komp szwagra i nie mam tyle czasu na siedzenie.
 
Do góry