reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Iwonka a Ty znowu na wysokich obrotach:szok:, kiedy odpoczywasz??

Maltanka
i jak H?

Sunday oby temp nie wyskoczyła u Maksia:tak:

Mandziula zdrówka dla Mikołaja:tak:


A my jednak po obiadku wybraliśmy się na spacerek i na pocztę:tak:
 
reklama
Sunday praca w porządku, nie narzekam, bo naprawdę udaje mi się wszystko godzić:tak: A z Maksiem oby zdrowo było;-)

Justynka odpoczywam?? hehe, chyba to wszystko robiąc odpoczywam;-) Czyli ciekawość nie wytrzymała i poszliście po przesyłkę:-)
 
my już w domku...zaliczyłyśmy lody i kawkę w gronie małych motylków i ich mamy....:tak::tak::tak:

Maltanka jak wizyta u lekarza...

Iwona ale Ty jesteś zorganizowana...

Sunday trzymam kciuki żeby szczepionka nie dała już osobie znać a teraz tylko i wyłącznie chroniła przed ospą:tak:

Mandziula jak kawka wypita już???zdróweczka dla Was....

Iza gdzie zaginęłaś??jak wizyta dziadków??

Antuanet i Ty odezwij się do nas...;-)
 
Witam....
wieki mnie tui nie bylo,co niektore pewnie mnie wogole nie znaja.....wiec witam nowe forumowiczki:)
U nas po staremu,jakos leci,Gosia zalicza powoli katechizm ,bo modlitwy ma juz pozaliczane....w niedziele zamowilismy albe do komunii teraz czekamy na telefon zeby do miary pojechac....kurcze jak ten czas leci ...jeszcze tylko 2 miesiace i komunia:szok:,bo 6 maja mamy
Karola łobuzuje w domu,ja nadal bez pracy,myslalam ze cos sie rozkreci,miala kobitka do mnie dzwonic ,ale juz tydzien jak sie nie odzywa......
dobrze ze dziewczynki chociaz zdrowe.....z gosia jedziemy jutro do Lublina na testy alergiczne,ciekawe czy cos wyjdzie?
Pozdrawiam serdecznie...i postaram sie zagladac wiecej na watek glowny.....
 
justynka normalnie ta biedronka dodała mi nadziei na szybką wiosnę... juz mam dosyć tego ubierania siebie i co gorsza Czarka....
madziula słodziak z Twojego Mikusia... i jak zna wierszyk...
Moniczka delektuje sie... jak mi dobrze...
anet15 miło mi Cię poznać....
 
Witam....
wieki mnie tui nie bylo,co niektore pewnie mnie wogole nie znaja.....wiec witam nowe forumowiczki:)
U nas po staremu,jakos leci,Gosia zalicza powoli katechizm ,bo modlitwy ma juz pozaliczane....w niedziele zamowilismy albe do komunii teraz czekamy na telefon zeby do miary pojechac....kurcze jak ten czas leci ...jeszcze tylko 2 miesiace i komunia:szok:,bo 6 maja mamy
Karola łobuzuje w domu,ja nadal bez pracy,myslalam ze cos sie rozkreci,miala kobitka do mnie dzwonic ,ale juz tydzien jak sie nie odzywa......
dobrze ze dziewczynki chociaz zdrowe.....z gosia jedziemy jutro do Lublina na testy alergiczne,ciekawe czy cos wyjdzie?
Pozdrawiam serdecznie...i postaram sie zagladac wiecej na watek glowny.....

Anetka wieki to mało powiedziane:-D:-D trzymam kciuki za znalezienie pracy...
 
Witajcie
sunday oby to bylo po szczepieniu:tak:
anet15 trzymam kciuki za znalezienie etatu:tak:
marz super, ze Mati ma sie juz lepiej:tak:
maltanka jak tam Hubercik?
anaconda no widzsz Ciebie nie widziałam, jakos mniej sie rzucasz w oczy niz grupa przedszkolaczków:-p
antuanet co tam u Ciebie??? kurcze wieki Cie nie widziałam:-(
 
Talia nie Gabi jeszcze w domu Norb do środy ma antybiotyk i nie chcę by mi coś przyniosła przetrzymam ją ten tydzień w domu nafaszeruje czosnkiem, miodem i cytryną :-)


Marz
Bartuś suuuuper :-) czyli co jutro się widzimy ???


Justynka
ogórkowa mniammmm :-)
nie zmarzliście w drodze na pocztę ??

mandziula
jakie dziwne ??? ;-) :-D

iwonka u mnie dzisiaj tez jarzynowa :-) caaały gar :-)

sunday dobrze że masz pomoc do Maksia :-) zawsze będziesz spokojniejsza :-)

Antuanet co tam u Was ???

Anet dobrze że dziewczynki zdrowe :-) trzymam kciuki za pracę :-)

lecę usypiać NOrba ;-)
 
karlitadziwne bo się wam z dzni na zeń konczą :-D:-D
anet ja równiez zaciskam kciuki za pracę, super ze dziewczynki zdrowe:tak::tak: oby tak zostało
elza co do znajomosci wierszyków to Kola już wyszkolony;-);-) pochwale się ze samochwałę " już sam mówi, bez pomocy:tak::tak:
madzienka kawy trochę zdazyłam wypić, reszę porozlewał... co mnie zmobilizowało do umycia podłogi:-D:-D:-D
justyna udało ise wam pospacerowac w słońcu???? o u nas cały czas pooda w kratkę była:no::no:
maltanka i jakie wieści po wizycie u lekarza???

Kolcia dopiero zasnał, bo mu sie w dzień drzemka trafiła, oj jednak wolę jak zasypia o 20:-D:-D
 
reklama
Witam,
my dziś przesiedziałyśmy w domu,bo pogoda nie wiadomo jaka:angry:ja chcę wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poza tym pół dnia spędziłam na telefonie dzwoniąc po sklepach z częściami samochodowymi, tej pi.....części nigdzie nie ma:angry::angry::angry:
dla poprawy humoru siebie i Natalkę umówiłam na sobotę do fryzjera:tak::-D

Ja też już chcę wiosny i słonkaaaa..... ja chcę ciepełka, miłych spacerów, wiosennego powietrza... mam dość tego wiatru i śniegu....
ja też:tak:
Co do usg - wezmę Julka na pewno, tylko nie wiem czy na to czy następne usg - żeby było na pewno przez brzuch robione... teraz w szpitalu robili już normalnie ale nie pamiętam jak to jest przy tym usg jak się idzie wszystko posprawdzać :blink:
Julcio był z nami na usg z Nelą - strasznie mu się podobało, widział dzidzię od razu i później długo o tym opowiadał.... myślę że to też zbliża dzieci i pozwala się jakoś podświadomie lepiej przygotować...

Natalka jeszcze z nami nie była i myślę,czy na ostatnie ją zabrać:sorry2:dwa pierwsze miałam robione dowcipnie:dry:dopiero połówkowe było przez brzuch:tak:

U nas nocka ok, raz huberta złapał tylko kaszel, ale jak już usnął to przespał do rana
:tak: ale z rana znowu go złapało. Na 15 idziemy do lekarza, chciałam go przenieąść na wcześniejszą godzinę i dzwonię do przychodni o 8.05, a babka mi mówi, że jakbym zaraz o 8.00 zadzwoniła to bym miała miejsce bo były jeszcze dwa wolne:szok: nieźle a przychodnia od 8.00 a tu była tylko 8.05:szok: No nic czekamy na swoją godzinę i zobaczym co powie, ale obawiam się że nie obejdzie się bez antybiotyku:no:
ech,skad ja to znam:no:dodzwonić się to cud...a potem oby jeszcze było miejsce:sorry2:co powiedział lekarz?
mnie gardło nadal boli jakby tego było mało
a co Tobie lekarz powiedział?

Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u babci siostry - kobitka ma 97lat, babcia 92lata i "dziewczynki" kawki fusiastej się napiły a potem po kielichu :szok::szok::szok: normalnie jak dla mnie to szok :szok::szok: nie często zdarza się spotykać takie wiekowe osoby :tak::tak:
:-Dmoja prabacia taka była...i dożyła 100-tki;-)

misia nie wiem czy duzo drożdzy w tym przepisie pierwszym jak dla mnie ok,ale w tym na dole to na bank jakoś za dużo:baffled:
no właśnie,w jednym jest na pewno za dużo:-D


Olek dzisiaj pierwszy raz przespał całą noc w soim łóżeczku. Oczywiście budził sie kilka razy, bo się rozkopywał i musiałam wstawać i go przykrywać, ale nie wylądował w naszym łóżku:-) Mam nadzieję, że to znak, że już tak będzie coraz częściej i na zawsze;-)
super!!!brawa dla Ollka,oby tak dalej:tak:

misia super fotki Natalki.. ja ciągle sie zastanawiam jakie łóżko kupić dla Olka, czy pojedyncze, czy dziecięce, czy rozmiarów jak dla dorosłego bo nie wiem czy robić dzieciom wspólny pokój..... A wy planujecie wspólny pokój dla maluchów??
tak:tak:to znaczy przez pierwszy rok Staś będzie spał u nas w pokoju,tak jak kiedyś Natalka:tak:a potem zamiana...my idziemy do małego pokoju a dzieci dostaną większy na spółkę:tak:kiedyś ja dzieliłam ten większy z bratem,a rodzice byli w małym...teraz historia się powtórzy;-)choc mam nadzieję,że to będzie przejściowe i kiedyś kupimy własny domek:sorry2:
Witam sie poniedzialkowo.....dzieki temu ze Matus w domu to jestem od rana zmobilizowana i co lepsze lepiej sie z tym czuje:-Dim wiecej dzieci w domu tym moje zorganizowanie i samopoczucie ma sie lepiej to dziwne co?????:happy2:;-)

:-D

P z M zaliczyli dzis lekarza standardowa infekcja gornych drog oddechowych ale ja widze ze go wyciagn elismy przez weekend bo to bylo zawalone gardlo kt psikalismy a gardlo juz w miare ok kaszel ladniejszy takze ciag dalszy inhalacji i jakies syropki......dziesiaj rano obudzil sie juz znacznie zdrowszy ale spac od wczoraj od 18 takze sen robi swoje....
.
super,że juz jest poprawa:tak:

i jeszcze Bartus z Chukiem.....na mily poczatek tygodnia:-)
:szok:ale on już duży:szok:
poniedziałek a ja w domu jak fajnie....już dawno tak nie było.... jeszcze 2 tyg słodkiego lenistwa....
dzisiaj jeszcze czeka mnie wizyta w szpitalu na zdjęcie szwów...i koniec, czekac tylko na wynik z badania.... ale to tylko formalność.... bo pewnie nic nie wykaże...
trzymam kciuki,by tak było:tak:

karlita super że Norbuś przesypia już całe nocki oby tak dalej, w końcu się zaczniesz wysypiać.


Misia oo to duze postępy macie w spaniu, oby tak dalej. Gabi to nie wychodzi z łóżka tylko dlatego że jest w śpiworku:baffled:
u nas od początku śpiworek był bleee...bo Natalka to wiercipięta...nawet jak śpi:-D
Misia gratki dla Natalki za przespaną nockę w swoim pierwszym dorosłym łóżeczku:tak:. Natalka na siebie mówi KAKA???
tak.z Natalka zrobiła sobie KAKA....choć czasem powie "talka";-)
Kola poi mnie kawą.. po łyżeczce.....
coś mi go katar dopadł, chodzi i gada że spotkał katar Mikołaja, a psik:-D:-D:-D
:-Dale masz dobre dziecko,karmi mamusię:-DNatalka też lubi ten wierszyk:tak:oby tylko nic z tego kataru się nie rozwinęło:tak:
Witam....
wieki mnie tui nie bylo,co niektore pewnie mnie wogole nie znaja.....wiec witam nowe forumowiczki:)
U nas po staremu,jakos leci,Gosia zalicza powoli katechizm ,bo modlitwy ma juz pozaliczane....w niedziele zamowilismy albe do komunii teraz czekamy na telefon zeby do miary pojechac....kurcze jak ten czas leci ...jeszcze tylko 2 miesiace i komunia:szok:,bo 6 maja mamy
Karola łobuzuje w domu,ja nadal bez pracy,myslalam ze cos sie rozkreci,miala kobitka do mnie dzwonic ,ale juz tydzien jak sie nie odzywa......
dobrze ze dziewczynki chociaz zdrowe.....z gosia jedziemy jutro do Lublina na testy alergiczne,ciekawe czy cos wyjdzie?
Pozdrawiam serdecznie...i postaram sie zagladac wiecej na watek glowny.....
ooooo....faktycznie wieki tu nie zaglądałaś...PS.super fotki dziewczynek w podpisie:tak:


sunday i jak z temperaturą Maksia?
 
Do góry