reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
witajcie...ale pogoda za oknem, raz sypie a później świeci słoneczko...:shocked2::shocked2:

Maltanka
czekamy na wieści od lekarza....jak wasza nocka??zdróweczka dla Huberta..

Sunday jak Wasza nocka??stan goraczkowy pojawił sie jeszcze...

Karlita super że antybiotyk tak szybko zadziałał...

Madziarka przyjdzie i czas na moje zwolnienie;-)może kiedys...
a co z Juleczkiem??

Marzenka jak Mateuszek?na która idziecie do lekarza??

Gon1a
nie planujecie na razie zakupu opon zimowych??

Anaconda, Justyna
wróciłyście??
Beatka jak Twoje samopoczucie??

Atali a Wasze zdróweczko jak??

Madziula wszystkiego najlepszego dla męzowego!!!

Misia dzieki...za wymiary łóżeczka...

na razie tyle zapamiętałam...

miłego dzionka

 
Witajcie

A co tu takie pustki jak ja z kawką zasiadam.
U nas nocka ok, raz huberta złapał tylko kaszel, ale jak już usnął to przespał do rana
:tak: ale z rana znowu go złapało. Na 15 idziemy do lekarza, chciałam go przenieąść na wcześniejszą godzinę i dzwonię do przychodni o 8.05, a babka mi mówi, że jakbym zaraz o 8.00 zadzwoniła to bym miała miejsce bo były jeszcze dwa wolne:szok: nieźle a przychodnia od 8.00 a tu była tylko 8.05:szok: No nic czekamy na swoją godzinę i zobaczym co powie, ale obawiam się że nie obejdzie się bez antybiotyku:no:

mnie gardło nadal boli jakby tego było mało

madziara
i jak Julek?

sunday jak wasza nocka?

Anaconda, Justyna hop. hop
 
Witam z rana :-):-)
Ja też już chcę wiosnę i słoneczko i spacerki :crazy::crazy::crazy: a ten śnieg wcale mi nie na rękę :no::no:
Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u babci siostry - kobitka ma 97lat, babcia 92lata i "dziewczynki" kawki fusiastej się napiły a potem po kielichu :szok::szok::szok: normalnie jak dla mnie to szok :szok::szok: nie często zdarza się spotykać takie wiekowe osoby :tak::tak:
Ja już się czuję dobrze, ten piątkowy incydent to chyba było zwykłe przemęczenie :tak::tak:
Maltanka nie mów mi że znowu jesteś uziemiona z Hubertem w domu :szok::szok: kurcze ale się macie :-:)-( dużo zdrówka podsyłam :tak::tak:
Madziara super, że już jesteś w domu i wyniki badań masz dobre, trzymaj tak dalej :tak::tak:
Sunday widzę, że kuchenka już wypróbowana :tak::tak: a jak Maksio? to może być po szczepieniu :tak::tak: Maja kilka dni po dostała kataru i też kilka dni się z nim męczyłyśmy :confused::confused::-:)-(
Marz was też choróbsko dorwało, jejku nie dawajcie się :no::no: dużo zdrówka i oby Bartuś nie złapał nic od brata :tak::tak:
Misia fajne foteczki i super że Natalce nowe łóżeczko się spodobało :tak::tak::tak::tak:
Karlita ooo znalazłaś rapapayę :-D:-D gratki dla Norbusia za przespaną nockę i widzę że Gabi spodobało się spanie u babci :tak::tak:
Elza współczuję gadania teściowej, moja za to ostatnio stwierdziła, że może ja w ciąży jestem bo tak się ładnie poprawiłam :crazy::crazy::crazy::crazy: a twoich 45kg niejedna pozazdrości :tak::tak::tak:
Atali a jak u was? Też zdrówka podsyłam :tak::tak: nie dawajcie się :tak::tak:
Madzienka ja też już chcę wiosnę a nie ten śnieg który co chwila posypuje :sorry2::sorry2: a Jula zapewne dotrwa zdrowa do czwartku :tak::tak:
Marta super,że udało się spotkać z Alą :tak::tak:
Gon1a aby do wiosny i będziesz śmigać cytrynką :tak::tak: a ja mam w marcu i przegląd i ubezpieczenie :szok::szok:
Sienio a mnie tam nigdy nie wypatrzyłaś bo ja często koło ciebie przechodzę :-p:-p

 
Witam i ja. Juz myslalam jak wstalam o 1 do Maksia ze jest wszystko ok. Ale ok 4 wstał z gorączką :-( podałam mu na zbicie i do teraz jest spokój. Kaszle co jakiś czas i kichnie ale jakby nic wiecej.Zobaczymy co będzie dalej. Teraz siedzie i oglada minimini, a ja wlasnie zalałam mlekiem moja nowa kuchenke:wściekła/y: a usiadlam tylko na chwilke luknać na kompa:baffled:

Madziarka wiesz wydaje mi sie ze to fajny pomysl z zabraniem dzieciaczkow na usg, rzeczywiscie to takie powolne uświadamianie i wprowadzanie nowego czlonka rodziny :-)

maltanka to jak nocka byla ok to moze nic wiekszego nie bedzie, zdrowka!

Justyna wrociliscie???

anaconda dobrze,ze u Ciebie lepiej:-)

karlita jak u Was?

Madzienka super,ze się dobrze trzymasz:-)

misia nie wiem czy duzo drożdzy w tym przepisie pierwszym jak dla mnie ok,ale w tym na dole to na bank jakoś za dużo:baffled:
 
witam:)

Norbuś dzisiaj wstał 5:40 ;-) i nie chciał juz spać :-) teraz bawi się kuchenką hihihhiihi i bardzo zainteresowały Go drewniane puzelki takie co się kształty dopasowuje :-)

Madziarka ob y Jula nic nie brało!!

maltanka dzisiaj mam zaplanową prace papierkową ;-) przesadzanie storczyków, ze 3 pralki prania, musze rozłożyć stertę prasowania co do prasowania co do szafy o ile jakoś dam radę ;-)


to pisałam o 6 i nie dodałam posta teraz patrze że dalej nie dodałam :-)



maltanka szkoda że nie udało się przepisać na wczesniejszą godzinę

Madzieńka super ze gardełko lepiej

ale pogoda za oknem cóż w marcu jak w garncu ;-) hihihhi wioooooooooooooooooooooosnoooooo :-)

sunday zdrówka dla Maksia


mirosia brawa dla Olka usamodzielnia się ;-)

ok tyle zapamiętałam a piszę z Norbem na kolanach i walcze o klawiaturę ;-)
 
Madzienka ja też już chcę wiosnę a nie ten śnieg który co chwila posypuje :sorry2::sorry2: a Jula zapewne dotrwa zdrowa do czwartku :tak::tak:

oby Beatko oby....

Madzienka to ty chyba mówiłaś że po weekendzie ma być już wiosna i 10 stopni;-):-p Ja pogody nie oglądam, więc zaufałam tobie, a tu jakaś lipa jest;-):-p

ja??:unsure:ja pisałam tylko o ciepełku w piatek....za reszte nie odpowiadam:-Dale i tak już ciepło zapowiadają...zobaczcie znowu piatek...W najbliższy piątek 13 stopni Celsjusza. Najchłodniejszy będzie Dzień Kobiet - Prognoza - Informacje - TVN Meteo
 
Witam sie poniedzialkowo.....dzieki temu ze Matus w domu to jestem od rana zmobilizowana i co lepsze lepiej sie z tym czuje:-Dim wiecej dzieci w domu tym moje zorganizowanie i samopoczucie ma sie lepiej to dziwne co?????:happy2:;-)

Ale najwazniejsze ze wrocilam do zycia wczoraj caly dzien porpostu maskara tak mnie kawa zmulila do tego jakies dretwienie rak i ust i zawroty glowy to mylo okropne bleeeeeeeeee:no:

Co do wiosny tez juz chce slonka i dlugich spacerkow ale taki sniezek uwielbiam swiezy bialutki:-)

P z M zaliczyli dzis lekarza standardowa infekcja gornych drog oddechowych ale ja widze ze go wyciagn elismy przez weekend bo to bylo zawalone gardlo kt psikalismy a gardlo juz w miare ok kaszel ladniejszy takze ciag dalszy inhalacji i jakies syropki......dziesiaj rano obudzil sie juz znacznie zdrowszy ale spac od wczoraj od 18 takze sen robi swoje.....


Madziarka ojoj oby nic Julkowi sie nie rozwinelo.....te w 12tc jest juz przez brzuch takze smialo mozesz go brac....ja jak wspominam jak M bralismy i wiedzial ze ma byc cichutko i nie przeszkadzac to on z przejecia owszem caly czas szeptal mowiac ze jest grzeczny tylko te szeptanie chwilami bylo bardziej denerwujace niz normalne gadania bo robil to komicznie....:-D:-D:-D
Moze raz wez Nele a raz Julka....a do kogo wkoncu sie zdecydowalas?????
Madzienka super ze popoludnie udane i Jula sie wyszala.....
Karlita wow cala noc no to masz juz duze dziecko:-)a jak dzisiejsza noc i jak Gabi po nocce u babci.....rapapaya super w tym tyg ide na zumbe:-p
Sunday ach Ty gapo no ale jak nalog to nalog:-Dzdrowka dla Maksia....
Misia ale fajnie Natalka przespala nocke w lozeczku oby tak dalej....
Talia cos Warszawa cos Wam nie po drodze ostatnio..."ale co sie odwlecze..." to wiesz???;-):-)
Mandziula ale Kolcia pomocik super....
Maltanka zdrowka dla H a z antybiotykiem nie przesadzaj moze nie bedzie tak zle moj tez goraczkuje i kaszle przewaznie tak choruje i obywa sie bez niego....takze czekam na wiesci....
Swoja droga nie wiem po co w przedszkolach organizuja jakiekolwiek wycieczki w taka pore roku i pogode:confused:
Mirosia no walsnie Ty tez zastanow sie nad loczkiem dla Olka aby zwolnil Ci lozeczko dla malej i moze w lozku bedzie mu juz wygodniej....
Justyna wrociliscie z weekendu?????
Antuanet gdzie jestes?????
Anaconda no wlasnie to jest chyba caly ich sekret...ale babcie maja zdrowie tylko pozazdroscic.......:zawstydzona/y::happy2:

B spi obiadek mam wiec moze z Matim poukladac puzzle bo juz mnie prosi i karze mi zabrac rece bo hce zamknac komputer:-D:-D:-D:-D


i jeszcze Bartus z Chukiem.....na mily poczatek tygodnia:-)
 

Załączniki

  • DSCF7181.jpg
    DSCF7181.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 38
reklama
poniedziałek a ja w domu jak fajnie....już dawno tak nie było.... jeszcze 2 tyg słodkiego lenistwa....
dzisiaj jeszcze czeka mnie wizyta w szpitalu na zdjęcie szwów...i koniec, czekac tylko na wynik z badania.... ale to tylko formalność.... bo pewnie nic nie wykaże....
z oknem biało, a mój inteligentny mąż zostawił sanki na wsi...bo stwierdził że prędko nie bedzie śniegu.... no wziąć go i walnąć w łeb to mało:angry::angry::angry:

karlita super że Norbuś przesypia już całe nocki oby tak dalej, w końcu się zaczniesz wysypiać.... no i dobrze że choróbska za wami....
madzienka ja też z utęsknieniem czekam na wiosne a tu proszę znowu biało....
madziara może ta nie przespana noc to tylko tak jednorazowo, miejmy nadzieje że to nie zapowiedź choroby.... dorosli przecież tez miewają takie noce...
fajnie że na usg zabierzesz dzieci, moja siostra tez tak zrobiła i jeszcze miała taką książkę ciąża tydzień po tygodniu i pokazywała jak teraz wyglada maleństwo...
maltanka u nas w przychodni jest tak samo tylko że rejestracja tel. jest od 7.30 ale jak się dodzwonisz o 7.35 to może się okazać że nie ma wolnych miejsc...masakra...
daj znac co lekarz powiedział i zdróweczka życzę....
anaconda takie osoby są niesamowite jak Twoja babcia i jej siostra... moja znajoma ma tez takiego wujka, facet ponad 90 lat a np. w piciu jest nie do pokonania i jaką ma świadomość i pamięć... na każdy temat mozna z nim pogadać....
dobrze że już się lepsze masz samopoczucie...
Moniczka buziaczki i zdrówka dla Maksia...
mirosia brawo dla małego zucha za przespaną całą noc...
Marzenka i zdrówka dla Was....masz racje im człowiek wiecej ma na głowie tym lepszą ma organizację...
Jaki słodziak z Bartusia, usmiech powalajacy...boski
 
Do góry