reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Fogia Witaj w Lublinie ślicznotko hehehehe :*

Marta szalejecie my nosimy 68-74 :-) chociaż wszystko zalezy od firmy :-)

Iza Norbert różni się od Gabi :-) ale teraz ida mu zęby ... dlatego nocki mamy takie kiepskie

mam nadzieję ze jutro będzie ladna pogoda bo jedziemy oglądać dzidziusia do mojej bardzo dobrej kolezanki :-) a że Filip ma 3 tygodnie to umówiliśmy się na spacer żeby z dzieciakami nie włazic do domu noworodka ;) a i by Gabi pojeżdziła na rowerku :-)
 
Witam niedzielnie
Ale pogoda dzisiaj do nas zawitała:cool2: Jak zwykle jak człowiek ma więcej czasu na spacery to pochmurno...
Emilia W dniu Twoich wczorajszych urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia.
iza śliczne prezenty Karolek dla Was przygotował:-)
fogia Witaj w Lublinie:-)
marta1981 ładnie Pawełek rośnie, Kuba miał 4 m-ce jak miał 74 rozmiar:tak:
gon1a uważaj na siebie, już niedaleko do "finału";-)
sunday życzę miłego spotkania z teściami:tak:
madziara78 współczuję @, oby szybko sobie poszła. Pochwal się zdjęciami z przedszkola:-) Fajnie że impreza udała się!
anaconda ale wydatki Ci się szykują. Gdyby była pewność że napewno przyniosą ulgę...:happy:
maltanka jak tam po weselu? Chwal się wrażeniami i fotkami:-)
A madzienka kiedy wraca z wojaży?
MadzienkaKażdego roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności, życzę Ci szczęścia, zdrowia, radości. To o czym marzysz by się spełniło, a to co kochasz by Twoje było. Wszystkiego Najlepszego w Dniu Imienin.
U nas czas szybko leci, jestem strasznie senna-chyba inaczej niż jak byłam z Kubusiem w ciąży. Wczoraj był małż więc trochę z nim się bawił a ja odsypiałam nockę:tak: Dzisiaj mieliśmy jechać do Bychawy na święto "pierogów" ale nie wiem czy się zdecydujemy. Życzę Wam miłego dzionka:-)
 
Ostatnia edycja:
witam i ja

my dziś mieiśmy do Nałęczowa jechać, narazie siedzimy w domku, ale pogoda zaczyna się poprawiać to może jednak się wybierzemy:tak::tak:

ale się cieszę że jutro już to spotkanie:tak::tak::tak: i że tyle nas będzie:tak::tak::tak:

emilia, madzienka równiez od nas najserdeczniejsze życzenia:tak::tak::tak:

izka zdolniacha z Karola, sliczne prezenty:tak::tak:

a ja się jeszcze pochwalę, że my już odsmockowani:tak::tak::tak: Kola już 3 noce bez smoczka spał, popłakiwał co prawda troszkę, ale smoka nie dostał:no::no::no: dzielny jest bonawet usypia bez niego:tak::tak::tak:

lece obiadek kończyć, a i upiekłam dzić ciasto "fale dunaju" ale coś słabo mi wyrosło:no::no:mam nadzieje że nie wyszedł zakalec:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

miłego dnia życzę
 
Dzien dobry dziewczynki:-)
Ale mamy pogodę, mam nadzieje,ze to sloneczko zostanie z nami na dłużej. U nas dzisiaj był tylko dziadek, bo babcia jest chora, posiedzial pare godzin i pojechał a my wyskoczylismy na chemiczne zakupy. Jezu załatwiliśmy tylko chemiczne rzeczy a 100zl poszła.... dobrze że takie zakupy są rzadkie :-(
Teraz moi panowie są na placu, a ja ogarniam kuchnię po obiedzie. Zrobiłam galarete drobiową. Jeszcze czeka mnie prasowanie, bo juz trzy dni leży...:zawstydzona/y: a mi się jakoś nie spieszy.


maltanka jak weselicho???
mandziula gratki dla Mikołajka za odsmoczkowanie, oby już tak zostało:tak:
Emilia Madzienka od nas też Najserdeczniejsze życzenia!!!!!:tak::tak::tak:
Iza super prezenty dostaliście od Karolka :-)
 
witajcie

ja tylko na chwilę, bo wróciliśmy z komunii i muszę tu ogarnąć wszystko

już się cieszę, że jutro się spotkam z Wami, mam tylko nadzieję, że Ola to dobrze zniesie, bo idzie spać ok 11

miłej nocki
 
Witam i ja,

Madzieńka wszystkiego najlepszego - zdrówka usmiechu i miłości na każdy dzień!!! Mam nadzieję że dostałaś też mojego smska z życzeniami... :-)

Emilia a dla Ciebie ciut spóźnione ale jak najbardziej szczere życzenia dużo uśmiechu, pociechy z dzieci, oby samochód się dobrze sprawował :-) a mąż rozpieszczał was każdego dnia!!!!

Iza super prezenty!!! :-)

Maltanka jak po weselichu???

Mandziula gratuluję odskoczkowania!!! Teraz to już macie z górki - już Mikołaj zapomni po co mu smok był :-D
byliście w Nałęczowie?

Sunday galaretka... mniam... :-)

Zdjęcia Juliana pokażę jak tylko je zgram, może dziś wieczorkiem mi się uda wstać - bo od 2 dni kładłam się pzed dziećmi tak mi głowa dawała popalić... ale to przez tą @... dobrze że już powoli sobie odchodzi ;-)
 
reklama
Witam

Ale mam dzisiaj wieczór spokojny. Byłam dzisiaj u mojego chrzestnego razem z dziewczynkami. Fajnie, obiadek zjedliśmy na dworze :tak:, dziewczyny się wyganiały. A wracając (przed 18) Natalka zasnęła i jak dojechaliśmy do domu to powiedziała, że chce iść spać dalej :-D. I pewnie prześpi do rana. Justysia też śpi od 30 minut.

Ja już też się doczekać nie mogę jutrzejszego spotkania :tak:

mandziula i jak byliście w Nałęczowie??

sunday mnie też strasznie denerwuje, że wszystko tyle kosztuje. A zawsze jest tak, że na raz się kończą rzeczy :sorry:

fogia ładnie się zrobiło to pewnie pojechaliście do skansenu

maltanka pisz jak wesele :-)

aluśka a ty czego nic nie piszesz??

Justynka wróciliście?? Jak coś to na gg będę :-)


Dostałam od mamy na urodzinki kaskę to jutro po jakieś butki się wybiorę, ale będę musiała z rana pojechać, bo jakoś teściowie mają przyjechać chyba o 11. Wyciągnęłam mielone i chyba zacznę obiadek dziś robić na jutro, jak mam się ze wszystkim wyrobić.

Madziara oj mnie przy okresie ostatnio też głowa boli :wściekła/y:, a do tego okres miała 2, 12 i 23 maja :szok:, kurna ledwo się kończył a już znowu zaczynał :szok:, ale byłam do lekarza dostałam tabletki anty na wyrównanie i już zaczęłam brać. Mam nadzieję, że będzie poprawa :tak:

Madzienka wszystkiego najlepszego okazji imienin :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry