reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej dziewczyny moj Oli wydobrzał i poszedł zdrów do przedszkola, rozbieramy się w szatni a taka dziewczynka z jego grupy kaszle mało płuc nie wypluje:zawstydzona/y: wiec moje kilkudniowe leczenie dziecka i przetrzymanie w domu nic nie dało bo pewnie zaraz znowu coś przytarga:zawstydzona/y:
 
reklama
hej mamo m i o - u nas identyczna sytuacja Paula wraca w poniedziałek do przedszkola wchodzimy a jakieś dziecko na kolankach u Pani kaszle oczy podkrażone widać chore nic myslę zobaczymy ile Paula pochodzi a dziś niespodzianka w szatni widze to samo dziecko jeszcze gorzej wyglądajace kaszlące jak stary gruźlik z mamusia a mamusia głucha dziecko kaszle i kaszle ..mamusia jego to pa kochanie buziaczek i jakby nigdy nic poszła no myślałam że ją rozerwę:wściekła/y:no i czy to mądre jest.........
 
Witam....
Ale produkcja postow ruszyla-gaduly jedne:-D:-D:-D...ledwo nadazam z czytaniem....no i widze ze ciagle sie mijamy...he,he...musze zaczac wieczorkiem do was zagladac.....
Ale czasem to mi sie juz nie chce,jak uspie dzieciaki,to sama juz padnieta jestem:sorry:
Wczoraj wreszcie sie pogodzilismy z mezem-tydzien sie sluzbowo odzywalismy:szok:
no i po raz pierwszy od 10 lat maz pierwszy wyciagna reke na zgode,nawet przeprosil:szok::szok::szok:
a dzis o 16 mam zebranie w szkole....ale mi sie nie chce isc:eek:
Milego dnia....

Anet cieszę się, ze się pogodziliście:tak:
no zagląedaj wieczorkiem, zaglądaj:tak:

Mój to by tyle nie wytrzymał:no::no:

mój też nie:no2:. mój wytrzymał najdłużej jeden wieczór (do rana).

zrobiłam 83 pierogi :shocked2:hahahah..i porozdawałam bo przecież my z M ile mozemy zjeść Paula to ruskich nielubi tylko lubelskie (na słodko). Wybieramy sie jutro do kina na 2012 bo podobno bardzo fajny sie okaże:-)

o matko 83 pierogi to się nalepiłaś
a i życzę udanego wieczorku;-)

hej dziewczyny;-);-);-) ja też wpadłam napisać dzień dobry tylko ja w już jestem w pracy:-D:-D:-D ale kilka minut na bb jest jak najbardziej wskazane prawda???

a pewnie że prawda jak najbardziej:tak:

hej mamo m i o - u nas identyczna sytuacja Paula wraca w poniedziałek do przedszkola wchodzimy a jakieś dziecko na kolankach u Pani kaszle oczy podkrażone widać chore nic myslę zobaczymy ile Paula pochodzi a dziś niespodzianka w szatni widze to samo dziecko jeszcze gorzej wyglądajace kaszlące jak stary gruźlik z mamusia a mamusia głucha dziecko kaszle i kaszle ..mamusia jego to pa kochanie buziaczek i jakby nigdy nic poszła no myślałam że ją rozerwę:wściekła/y:no i czy to mądre jest.........

o rany ale Ci ludzie są bezmyślni. jak można chore dziecko przyprowadzić do przedszkola:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Witajcie!
ja właśnie popijam kawkę. młody mi usnął, ale wybiorę się chyba z nim na spacerek jak wstanie. a mojego lenia ciąg dalszy. znowu nie chce mi się nic robić.
 
Czesc dziewczyny.

Chcialam sie przywitac, korzystam z okazji bo mala spi:-).Jestescie nie samowite z tym pisaniem ja juz sie pogubilam w tych postach:tak:
Zycze milego dnia wszystkim:-)
 
Witajcie, ja dopiero mam chwilkę do Was zajrzeć...dzisiaj szukaliśmy prezentu dla teściów, i przyznam że dalej nie mam pomyslu...kupilam takie wielki wazon, bo moja tesciowa uwielbia takie rzeczy, wklada sobie do nich swieczuszki, platki itp.

Butow dla Julci znowu nie kupilsimy, ale jutro jedziemy do CCC i juz musze cos kupić

U nas wczoraj noc promocji w jednej galerii byla ale nie skorzystalam:-D:-D:-Da w piątek nastepna:laugh2::laugh2::laugh2:kto idzie??
A moze byłyscie wczoraj w olimpie??ciekawa jestem czy naprawde sa takie przeceny:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

My juz zamowilismy Julci na urodziny krzesełko uczydełko, zobaczymy czy zabawka spodoba sie:-p:-p:-p

Anaconda
zdróweczka dla Ciebie i Mai....

Nadulec
wstydź się, że tak rzedko do nas zagląasz
 
Witajcie, ja dopiero mam chwilkę do Was zajrzeć...dzisiaj szukaliśmy prezentu dla teściów, i przyznam że dalej nie mam pomyslu...kupilam takie wielki wazon, bo moja tesciowa uwielbia takie rzeczy, wklada sobie do nich swieczuszki, platki itp.


My juz zamowilismy Julci na urodziny krzesełko uczydełko, zobaczymy czy zabawka spodoba sie:-p:-p:-p

Ja coś klupicie to daj znac!:-)
A jakie to jest krzesełko-jeśli można spytać?:eek:


A ja w końcu dogadałam się z moja bratową na temat prezentów dla tych jej chłopaków i już mniej wiecej wiem. 10latek uczy się grać na gitarze-więc chyba kupimy mu śpiewnik z chwytami i moze zapasowe struny, albo coś wspominał o monopolu. A mały Film Auta i co jest z nim związane i spiderman, albo coś do rysowania!!! No i najważniejsza rzecz, że dogadałyśmy się że nie kupujemy nic sobie-TYLKO dzieciakom. Ja mam ich dwóch wiec dla każdego do 50zł a ona ma tylko mojego Maksa więc za 100zł. Teraz musimy się tak samo dogadać z szwagrem(brejdakiem mojego M).:-)

A dla teściów zamówiłam na allegro album
Album na 200/10x15 z miejscem na opis - szyte (815471602) - Aukcje internetowe Allegro i wywołamy kilka Maksa zdjec i już załatwieni będą!!!!!:-)
 
Heloł girls.
Ze wszystkim postami jestem bierząco. :-D:-D Tylko czasu ciągle brak, czemu doba nie może mieć więcej godzin????
:sorry::sorry:
U nas nic ciekawego. Praca, dom, praca. Panie w przedszkolu bardzo chwalą mojego synia. Mówią, że jest idealnym przedszkolakiem i pytają czy w domu też jest taki grzeczny i kulturalny. :-D:-D:-D:-D I kto by pomyślał, pamiętacie co się działo na początku. :cool2::cool2::cool2::cool2:
Czy muszę mówić, że rosnę z dumy.
:-D:-D

A moze byłyscie wczoraj w olimpie??ciekawa jestem czy naprawde sa takie przeceny:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
no właśnie jak to z nimi jest???

Wszystkim chorowitkom zdrowia życzymy.
 
reklama
Wszystkim chorowitkom zdrowia życzymy.[/FONT][/B]

Właśnie mi się przyda, bo coś mnie dopadło. Wczoraj zaczełam kaszleć, dzisiaj kupiłam sobie syrop bo dusi mnie strasznie, a teraz to już pije Aspiryne C,bo boli mnie cała klatka piersiowa!:-( Matkożebym tylko nie zaraziła Maksa.:eek::eek::eek::-:)-:)-:)no::no::no:
 
Do góry