reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam....
Ale produkcja postow ruszyla-gaduly jedne:-D:-D:-D...ledwo nadazam z czytaniem....no i widze ze ciagle sie mijamy...he,he...musze zaczac wieczorkiem do was zagladac.....
Ale czasem to mi sie juz nie chce,jak uspie dzieciaki,to sama juz padnieta jestem:sorry:
Wczoraj wreszcie sie pogodzilismy z mezem-tydzien sie sluzbowo odzywalismy:szok:
no i po raz pierwszy od 10 lat maz pierwszy wyciagna reke na zgode,nawet przeprosil:szok::szok::szok:
a dzis o 16 mam zebranie w szkole....ale mi sie nie chce isc:eek:
Milego dnia....
 
reklama
Witam....
Ale produkcja postow ruszyla-gaduly jedne:-D:-D:-D...ledwo nadazam z czytaniem....no i widze ze ciagle sie mijamy...he,he...musze zaczac wieczorkiem do was zagladac.....
Ale czasem to mi sie juz nie chce,jak uspie dzieciaki,to sama juz padnieta jestem:sorry:
Wczoraj wreszcie sie pogodzilismy z mezem-tydzien sie sluzbowo odzywalismy:szok:
no i po raz pierwszy od 10 lat maz pierwszy wyciagna reke na zgode,nawet przeprosil:szok::szok::szok:
a dzis o 16 mam zebranie w szkole....ale mi sie nie chce isc:eek:
Milego dnia....

Mój to by tyle nie wytrzymał:no::no:
 
Dzień dobry:-)
Widzę, że jestem pierwsza u mnie za oknem jakieś słoneczko więc dzień zapowiada sie dość przyjemny:-) wyobraźcie sobie że zrobiłam 83 pierogi :shocked2:hahahah..i porozdawałam bo przecież my z M ile mozemy zjeść Paula to ruskich nielubi tylko lubelskie (na słodko). Wybieramy sie jutro do kina na 2012 bo podobno bardzo fajny sie okaże:-)
aaa z basenem to kolezanki mąż jest instruktorem gdzies w Lublinie i chodzą ze swoją Julka ona ma ze 5 mcy???hmmm..cvos koło tego i są baardzo zadowoleni ja to nienadaje sie na basen sama sie boje a co mówic Paule brać chyba, że....oooo M przecież może ale to od Nowego Roku. no ja to zawsze coś wymyśle :-)życzę miłego dnia.....
 
no szoook, że facet przeprasza hahah mój M .....to robi coś takiego przeskrobie , i będzie łaził cały dziń za mną a jak będzie mówił przepraszam to uwierzcie mi że głosniej mucha lata niż On wypowie magiczne słowo :-)
Ja jestem z pod znaku Panny ale jak u nas jest burza to razem z piorunami:zawstydzona/y:bo to ja jestem ta głosniejsza hihihi..
anaconda27- zdrówka życzę:tak:
Madzienka- mój M też miał operację kolana dobrych 10 lat temu grał w piłke no i niestety całe kolano poszło wszystko co tylko mogło być w kolanie i od tamtej pory też juz niegra no raz w tyg na halę z kolegami chodzi ale juz sie boi grać.A co do lekarzy to tyle wersji ilu lekarzy ..tylko komu wierzyć:confused2:
 
reklama
hej dziewczyny;-);-);-) ja też wpadłam napisać dzień dobry tylko ja w już jestem w pracy:-D:-D:-D ale kilka minut na bb jest jak najbardziej wskazane prawda???

U Mai w przedszkolu też większość kaszle i kicha, zauważyć to można zwłaszcza w szatni jak się dziecko zaprowadza albo odbiera:-:)-:)-(
i dlatego tyle dzieci choruje bo jedno zaraża się od drugiego, u Miki w grupie jest 12 dzieci z grupy liczącej 25:szok::szok::szok::szok:

Jestem tylko z moderatorskich obowiązków się wywiązuję;-):tak:.
zapomniałam Ci pogratulować bb-owego awansu:tak::tak::tak::tak::tak: matko moderatorko;-)

No,Lubelski pogromca TROLLI;-):tak::cool2::cool2::cool::cool:.
hi hi hi

do Motycza, polecam
tym razem nie na zajeciach tylko jak sami bylismy
w roli glowej Julcia i Pawel
YouTube- Uczę się nurkować 2
o to blisko mnie:tak::tak::tak: a nie tylko chechów i czechów:-D:-D:-D

przeczytałam chyba wszystkie zaległe posty ale niewiele zaznaczyłam:-(

ja mam dzisiaj w przedszkolu pasowanie na przedszkolaka:tak::tak::tak:, wczoraj dostałam zaproszenie i karteczkę, ze dzieci mają być ubrane odświętnie tzn. biała bluzka i ciemny dół, jeździłam wczoraj za białą bluzką bo nie kupuję białych bo uważam, ze są niepraktyczne dla mojego dziecka:laugh2: wieczorem jeszcze ją wyprałam bo była jakaś zakurzona i wyprasowałam a dzisiaj rano..................... zostawiłam ją w domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo miałm Misię przebrać przed uroczystością, wracać do domu nie miałam już czasu ale m ma mi ją podrzucić do pracy (jak nie zapomni)
matka sklerotyczka:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:ale my wychodzimy z domu z takim krzykiem i w pośpiechu że zwykle czegoś zapominam zabrać:wściekła/y:
 
Do góry