reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
czesc widze ze super jest na tych cwiczeniach szkoda ze u nas krucho z kaska bo bym tez sie wybrala
moja coreczka przeszla roczek dwa tygodnie przed roczkiem juz przechodzila pol pokoju ale teraz smiga jak tylko moze
tylko na dworze jej samej nie puszczam bo ona woli chodzic na czterech :)
 
niestety długo żeśmy nie pochodziły na te ćwiczenia :-D
w poniedziałek był ostatni raz
szkoda, ale z drugiej strony było to dla mnie troche męczące
te korki na ulicach , Paulina w szkole do 16 , i caraz bardziej niegrzeczny Kuba na zajęciach :-(
i chyba pójdę śladem Ptasiorka i zapiszę się gdzieś na fitness bez dzieci :tak::-)
 
niestety długo żeśmy nie pochodziły na te ćwiczenia :-D
w poniedziałek był ostatni raz
szkoda, ale z drugiej strony było to dla mnie troche męczące
te korki na ulicach , Paulina w szkole do 16 , i caraz bardziej niegrzeczny Kuba na zajęciach :-(
i chyba pójdę śladem Ptasiorka i zapiszę się gdzieś na fitness bez dzieci :tak::-)

Ja mam w planach zapisać się za jakieś 2 tygodnie, bo wyjeżdzamy na Mazury 15.06 i szkoda żeby karnet miesieczny leciał. Przymiarki robię do tego "Miasta Kobiet" na Globusie. Ten fitness-club jest tylko dla kobiet. Mają różniste rodzaje tych aerobików i siłownię. Basiu, a gdy nie masz z kim zostawić pociechy, to ponoć mają takie "przedszkole" dla dzieci, na czas kiedy mamy ćwiczą. Po tych naszych zajeciach, złapałam zajawkę na ćwiczonka, bo już widzę różnicę w wyglądzie i samopoczuciu. Sama w domu to się nigdy niezmobilizuję, a gdy zapłacone i ćwiczy się w grupie to chęci są :-)
 
Ja niestety ćwiczenia muszę sobie odpuścić bo nie mam z kim zostawić małej :-(

Amandzi w tamtym tygodniu przebił się już drugi ząbek :tak::-):-):-)

A oto krótki filmik z Amandunią nagrany 2 tygodnie temu:laugh2::laugh2::laugh2:
YouTube - Postępy Amandy

Miłego weekendu życzę :tak::-)
 
Witam,
jesteśmy tutaj po raz pierwszy i przepraszam jeśli powtórzymy ten temat;
Mamy problem z naszym synkiem Kubusiem (skończone 5 lat) - poszukujemy dobrego, sprawdzonego alergologa w Lublinie.
Obecnie leczymy się u p. Dr Żywickiej w Luxmedzie na Radziwiłowskiej, ale cały czas mamy błędne koło zaczynąjące się na katarze a kończące na antybiotykach, głównie Zinacef domięśniowo.
Uczulony jest na trawy, zboża, babka - sprawdzone na testach skórnych. Ma również powiększuny 3-ci migdał (2/3).
Kubuś dostaje Claritine w syropie, wziewy Flixotide poprzez tubę oraz w ekstremalnych przypadkach Serevent przy dużym wysiłku.
W tamtym tygodniu byliśmy u alergologa na wizycie i wszystko było ok. Ale po 3 dnich w piątek mały był bardziej osłabiony, brak apetytu i pediatra (mieszkamy w Puławach) stwierdził stan zapalny w jednym z płuc i przypisał Sumamed (4 dni). Pediatra z kolei kazał odstawić nam wziewy zapisane przez naszą alergolog i kazał dawać Berodual i Pulmicort poprzez nibulizator (? nie wiem czy dobrze napisałem). Niestey mial przez 3 dni gorączkę.
3-go dnia (dzisiaj) niestety Kubuś tego syropu już nie przyjął i zwrócił go. więc pojechaliśmy na dyżur pediatryczny do szpitala. W szpitalu po prześwietleniu pluc (czyste) i zatok stwierdzono zapalenie zatok - i przypisali Zinacef 750 (8 szt).
Mały przy najmniejszym wysiłku kaszle i męczy się.
Chcielibysmy się dowiedzieć o Waszych doświadczeniach z w/w lekami, pozytywne oraz negatywne doświadczenia.
A co sądziecie o Singulair??
Będziemy wdzięczni za wszystkie Wasze porady.
Pozdrawiamy
Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek odpowiedzi.
 
reklama
Do góry