reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

aluśka możesz wejść w "mamy będące w domu" bo mi gdzieś ten wątek zginął, a może teraz jest jako zamknięty i ja nie mam do niego dostępu?
 
reklama
czarować dziewczyny czarować żeby ta pogoda nas nie opuściła już

było cudnie i ja chcę więcej

Kacper ma już strupki na nodze hura :tak:
 
anaconda jest:-D:-D:-D znalazłam "Mamy będące w domu"a raczej zastępczy ten nasz wątek .....bo nie tylko nam on zniknął....

Wątek znajduję się teraz w "Dzieci urodzone w listopadzie 2006" i nazywa się "Mamy domowe wątek tymczasowy" Meg go stworzyła:laugh2::tak:
 
aluśka...ty sie wychowalas w naleczowie i mlodziutka jestes :tak:to pewnie znasz sporo ludzi gdzies okolicach tego rocznika lub starszego.

mam pytanko znasz kogos takiego o imieniu i nazwisku: Olka Koldej?

jesli ja znasz to jaka ona jest bo slyszalam rozne wersie.
 
aluśka...ty sie wychowalas w naleczowie i mlodziutka jestes :tak:to pewnie znasz sporo ludzi gdzies okolicach tego rocznika lub starszego.

mam pytanko znasz kogos takiego o imieniu i nazwisku: Olka Koldej?

jesli ja znasz to jaka ona jest bo slyszalam rozne wersie.
Niestety nic nie mogę napisać... bo jej nie znam..:dry:
 
Hej,
Miałam dobre checi. Bardzo chciałam się dziś zapisać na aerobik dla mam z maluszkiem, do klubu "Aktywna Mama" na Siwenej...pojechałam przez pół Lublina, a na miejscu mi powiedzieli, że zaniechali tych zajęc, bo grupy zebrać nie mogli... :crazy: Kurcze, a tak chciałam się poruszać... widziałam program w TV z tego typu zajęć i bardzo mi się to spodobało. Czy może wiecie, czy gdzieś jeszcze w Lublinie są takie zajecia z udziałam mam z maluszkami? Bo tam na Siewnej, to fajny nowy mają lokal i trochę szkoda, że grupy nie moga zebrać. Dziwne, bo teraz tyle dzieci się rodzi i sądzę trochę mam by było zainteresowch tą formą aktywnosci. Chyba nikt o nich nie słyszał, coś z reklamą u nich kiepsko...:baffled:
 
Asmodis ja znam Olkę Kołdej. A co chcesz wiedzieć?

jaka ona jest, bo z tego co slyszalam to niezbyt ciekawe opinie o niej, a troche w moim zyciu napiszala (sprawy damsko-meskie). nie znam jej osobiscie(nigdy nie bylysmy sobie przedstawione), ale wiem, ktora to, tak samo jak wiem, ktora to jej siostra. wiesz, pewnie jak to Twoja kolezanka z dawnych lat to ja znasz moze z innej strony lub cos w tym stylu.
napisz mi jaki ona ma stosunek do facetow np. jesli jest zainteresowana nim a on np. jest zajety (bo musze pewna sprawe rozwiazac i zastanawiam sie nad nia, a potrzeba mi informacji o jej zachowaniu)
i ogolnie jaka ona jest, co ludzie o niej sadza itd.
napisz na pv zeby nie zasmiecac forum;-)
 
reklama
Do góry