reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
oj cięz ko już ciężko, ale jeszcze daje rade, małz się śmieje że jeszcze nawet zgrabnie mi chodzenie wychodzi ;-);-), mamnadzieję ze za kilka dni bedzie juz po bo strasznie puchnę no i sił to starcza tak tylko do 15, potem leże :tak::tak:

też uciekam do kuchni, muszę troche ogarnac bałagan bo wczoraj mi się nie chciało
 
Witam
Dziś znów piękna pogoda, az chce się żyć :-D

mandziula trzymaj sie dzielnie, jeszcze tylko kilka dni i wyjdziesz na spacerek z wozkiem:tak: a z podajnikiem rzczywiście niefajnie:baffled: ale myślę, ze sie nie połapią,
maltanko banan i czekolada mniammm napewno pyszne:-)

Zaraz zmykamy na dworek:happy2:
po powrocie stwierdzam, ze wieje jak nie wiem co ;p
 
Ostatnia edycja:
Witam
Maja w sukni księżniczki do przedszkola z wielką chęcią poszła a ja razem z nią na godzinkę. Trochę zdjęć porobiłam i teraz tylko trzeba je na kompa wgrać
Anet moja też jak się lalkami bawi to nieraz krzyczy mamo mamo ja jej odpowiadam wtedy a ona mi mówi że to nie do mnie:-D:-D:-D
Dobrze że operacja męża się udała, teraz będzie już coraz lepiej tylko szkoda że go tyle głodzą biedaka;-);-)
 
Witam,ja to sie tylko przywitam.Mialam straszna noc, Maks ma straszny katar i goraczka go zlapala!Noc nie przespana.Glowa mi peka. Z pracy sie wczesniej zwolnilam bylismy u lekarza-na szczescie nic w oskrzelach nie slychac,wiec tylko objawowo sie leczymy-na goraczke i oczyszczanie noska i kropelki!:baffled:
 
hej
my tez na spacerku na sankach bylismy, teraz mala spi a ja zajrzalam na bb:))
widze ze troche choróbska zagościły na bb??
zdrowka zycze wszystkim:))

a co do wagi mojej hanki to peditra non stop mi mowi ze za mala jest, kaze morf robic, co miesiac na wazenie przychodzic...ehh denerwuje mnie to... moj hanek na zalączniku. a tak apropo macie jakis zamkniety wątek na foty bo tak na otwarytm to strach troszke wstawiac:))??

i dę wuzetke robic, tak chodzi za mna od kilku dni:)) moze sie uda:???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry