reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie, Jula śpi mąz bawi sie nowym aparatem(kupiliśmy Canona EOS 500D)a ja nadrabiam zaległości:-D:-D:-D:-D

Martuś szkoda że choinka nieudana, ważne że paczki trafione:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Maltanka, kainkas poprosze przepisy na salatke:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczorkiem,nie przeczytalam co tam naskrobalyscie,bo nie mam sily,Karolina mnie dzis wykonczyla,no i jeszcze nie spi,tylko sie kreci w lozeczku,a jesc nie chciala,do poludnia jako tako,a jak zjadla o 14.30 tak dopiero o 21 raczyla znow,co ja do cyca przystawialam,to ryk taki ze szok:szok:....a cycie myslalam ze pekna,bo nie przyzwyczajone do takich przerw:sorry2:.....juz i butle probowalam i nic z tego:no:
Az wreszcie na stojaco,spacerujac po pokoju , panna zaczela cuchac,a mi kamien z serca az spadl:-D....lekow tez juz nie chce pic,co sie nagimnastykuje,to szok,cala zapocona jestem potem...he,he.....ale juz nie goraczkuje,no i nie ma takiego nosa zawalonego
Ide juz spac bo wykonczona jestem,moze jutro nadrobie zaleglosci z dzisiejszego dnia:tak:
DOBRANOC!!!

PS. Maz dostal jeszcze zwolnienie do 12 lutego i ma isc na konsultacje do jakiegos innego chirurga,bo moze jednak sie da tego palca zoperowac:-)...ale oczywiscie panstwowo kolejki wszedzie,juz na marca pisza,wiec trzeba prywatnie:wściekła/y:
 
hej ja się witam!
my tez dzisiaj po 7 wstalismy, hania sie budzila co chwile wiec od 4 spala na moim brzuchu...spociłyśmy się obie jak świnki:);-);-);-)

hania bardzo powoliiiiiiiiiiiiiiii je chlebe z maselkiem i zótkiem, ja kakao i kanapki z dzemem...chlop spi, trzeba dac mu pospac co najmniej do 14.00:szok::szok::szok:ciekawe czy się uda:))

dzisiaj będę miała dostawę mięska świnkowego od rodziców, więc musze lodówkę i zamrażarkę opróżnić, co by się pomieściło:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

milego dnia
 
hej
wczoraj wróciłam do domku koło 22 i już nie miałam siły zaglądnąć do was.
jeszcze się w komplecie trzymam, aczkolwiek plecy mnie straznie od wczoraj bolą, pewnie od spacerku bo małż na pociąg ze stolycy nie zdążył i do ekarza musiałam autobusem pojechać, tak mi tym nerwa ruszył:wściekła/y:

no ale dzidzia jest malutka, waży 3200g a wymiary ma takie jak na 36 tydzień, łożysko dojzałe, więc tylko rodzić:tak::tak:


poza tym to głowa mi pęka a dziś na zakupy musze pojechać:-(

muszę nadrobić wasze:tak::tak:
udanej soboty życzę
 
hej
wczoraj wróciłam do domku koło 22 i już nie miałam siły zaglądnąć do was.
jeszcze się w komplecie trzymam, aczkolwiek plecy mnie straznie od wczoraj bolą, pewnie od spacerku bo małż na pociąg ze stolycy nie zdążył i do ekarza musiałam autobusem pojechać, tak mi tym nerwa ruszył:wściekła/y:

no ale dzidzia jest malutka, waży 3200g a wymiary ma takie jak na 36 tydzień, łożysko dojzałe, więc tylko rodzić:tak::tak:


poza tym to głowa mi pęka a dziś na zakupy musze pojechać:-(

muszę nadrobić wasze:tak::tak:
udanej soboty życzę

oj jaka malutka, moja w 37 wazyla 2490g. No i musisz pamiętać ze usg tez jest +- 10 % wagi czyli Twój Maluszek mpze wazyc nawet 3500g:)) no i mniejsze dziecko zawsze łatwiej urodzic także same plusy;-);-)
powodzonka
 
reklama
Do góry