reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Ewa,no fajną masz niespodziankę ;-) a w ogóle,jak się czujesz?Natalka już wie?
my znowu chorujemy...tym razem Natalka ale i z Krzysiem chyba się wybiorę bo cały czas ma katar i nie możemy się go pozbyć:baffled:a poza tym.."stara bieda" jak to się mówi....chociaż nie....chyba udało nam się odpieluchować Stasia (metoda na Zygazaka ;-))...tzn. w dzień w domu chodzi bez pieluchy, drugą noc zaliczył sucho...zostało wyjście na dwór..ale to jak się ociepli:tak:
 
reklama
Witam. Radek bawi się klockami, a W ogląda " Będzie Pan zadowolony", więc na chwilkę zaglądam. U nas tam ten tydzień był chorobowy, nawet mnie zmogło, w pon muszę się wybrać z Krystkiem do lekarza bo męczy go kaszel. I dziś ma wole od zajęć na basenie.
Misia: Zdrowia życzę:tak:
 
Witam Was. Przepraszam ze tutaj ale troche poszukalam na forum i niestety poległam. Nie jestem z Lublina ale mam do Was 40 km. Potrzebuje porady co do szpitala na Jaczewskiego. Tzn porodówki . Rodzilam tam 5 lat temu bylam zadowolona no i lada moment bede znowu- chodzi mi o to czy nie wiecie (moze ktoras niedawno rodziła tam ) co trzeba zabrac ze soba do szpitala. Bardziej chodzi mi o to - czy to sie zmienilo czy tak jak bylo. Jesli chodzi o mnie to wiem tylko bardziej o dziecko - bo wtedy nic nie musialam brac oprocz piluch i chusteczek a teraz nie wiem czy pakowac ciuszki , kosmetyki itp. Moze jest gdzies o tym temat ?
 
Aneta,Elza napiszcie co u Was!
Marela na Jaczewskiego bez zmian,chyba że się okaże że dziecko wrażliwe to trzeba będzie dowieźć ubranka własne.
 
Nas niestety choróbko dopadło. Natalka przywlekła z przedszkola bo wszystkie dzieci z jej grupy zachorowały nikogo w przedszklu nie ma hehe, Panie mają wolne chyba :) U nas na szczescie już jest lepiej bo juz gorączki nie ma ale kaszel jeszcze nas męczy i musimy brac leki czego ja nie cierpię :p A wiecie moze czy moge zrobić badania jak biorę leki - chodzi mi o HCV, TSH, cytomegalia i inne ?
Co do szpitala MARELA to nie pomogę bo ja już dawno rodziłam i to na Staszica.
 
hejka

Co tu znowu taka cisza jak makiem zasiał...
Ja już po pracy jestem...po drodze jeszcze odebrałam dowody dziewczynek i zaraz wyskoczę jeszcze na małe zakupki póki moich panienek jeszcze w domu nie ma.
Amandziucha to jeszcze do 15.00 musi w szkole siedzieć bo na drugą zmianę dziś ma.

Ewa dzisiaj idziesz na usg?:cool2: już robiłaś któreś z wymienionych powyżej badań?:confused:
Marela wcale nie zaśmiecasz;-)
Misia brawa dla Stasia za odpieluchowanie :-) a jak tam zdrówko u Was?
 
reklama
normatywna GRATULACJE!!!! Super, bardzo się cieszę!

Też jestem oczywiście za reaktywacją, szkoda tego miejsca bo w końcu tu kawał czasu spędziłyśmy :tak:
 
Do góry