reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej,

Dzisiaj Michałek dał nam pospać do 6.30:tak:, najpierw w łóżku urządzał autostradę dla samochodzików a potem przyniósł książeczkę i kazał sobie czytać:-). My już po spacerku i zakupach. Teraz maleństwo śpi a ja relaksuję się. Dzisiaj luz w kuchni, zupka wczorajsza, litr zupy jeszcze zamroziłam na chude dni;-), pralka w akcji


Ewa dzięki za towarzystwo na spacerku:happy:

Marta jakie podejrzenia???Czyżby nowy członek rodziny:confused::wink: Brawo dla Pawełka za przydeptanie roczku:-)

Marz M na początku miał 3 drzemki, później przestawiłam na dwie, a jak zaczął mi późno chodzić spać na noc to przyzwyczajałam do jednej w ciągu dnia. to tak około 9 miesiąca miał jedną drzemkę. Co do szczepionki na pneumokoki to u nas Michał był szczepiony PREVENAR 13. Pierwszą dawkę przyjął mając 6 miesięcy, po miesiącu druga dawka a trzecia jak miał rok i 3 miesiące.

Madziara cieszę się razem z wami wiadomością że wszystko jest w porządku!!!, Super że dieta rozszerzona:-)

Madzienka wow jaki śliczny kurczaczek!!! Masz talent do robótek:tak:, miłego dnia na pazurkach:-)
A gdzie mają budować Ikee??

Anaconda dobrze że Maja już nie nadąsana:-D,jak tam wizyta w Praktikerze?? Coś kupiłaś? Muszę się tam wybrać upatrzyłam jedna rzecz dla Michała:tak:, mam tak blisko ale jakoś zawsze nie po drodze:baffled:

Talia i jak było na angielskim??? Zajęcia trwają pół godziny?? Dostaliście juz teczkę z książeczkami i płytami??

Mirosia
przytulam na smuteczki, szybko zleci do soboty, zobaczysz:tak:.

Iwonka nie wiem skąd Ty masz tyle siły, późno poszłaś spać i tak rano wstajesz, trzymam kciuki za egzamin:tak:

Karlita udanego spacerku z N:-)

Gona ojej współczuję stresu u lekarza, biedna Asia, oby tylko nie miała później urazu do lekarzy. Dzisiaj jesteś na szkoleniu?? Jak było??

Sunday gdzie nam się zgubiłaś???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justyna cicho, nie krzycz to jeszcze nic pewnego - nie mogę zebrać się na testowanie. Nadal karmię i 3-4 @ były prawidłowe, kolejna z poślizgiem kilka dni a ostatnia pod koniec stycznia była.
 
Marta czyzbys jednak celowala w upragniona dziewczynke??????:-D:-D:-Dnie badz taka tajemnicza......
Gratki dla Pawełka za samodzielne chodzenie.......
Madzienka Justyna dzieki za info o szczepionce czyli wy 13.....
Mirosia nie smuc sie tydzien szybko minie......


B juz po obiadku i chyba poloze go w domu spac a pozniej wszyscy wyjdziemy na dwor nie chce mi sie samej......
Wypilam rano kawe i mi niedobrze chyba musze sobie je darowac bleeee........
 
Dzień dobry, zaglądam do Was dopiero teraz, bo rano na uczelnię, jak wróciłam położyłam Cypka, spał złote dziecko ponad 2godzinki a ja się spokojnie uczyłam:-) więc już nie zaglądałam, żeby się nie wciągnąć:tak: Pogoda niby ładna ale wieje strasznie:baffled:

Marzenka będziesz szczepić Bartusia? a Mateusza szczepiłaś? Ja też zamierzam, chyba jakoś po 2roku, to jedna dawka wtedy...a Cypek ze mną jest w domu, a kiedy ja jestem na uczelni czy w pracy, to mama moja, albo mąż po południu:tak: udanych zakupów, na pewno coś znajdziesz;-)

madzienka ooo, pokaż szpileczki:-) kończysz chyba już powoli urlopik nie?

Justynka Ty już po spacerku, ja się dziś nie wychylałam z Cypkiem nawet...

Idę szykować obiad, bo jestem jeszcze w lesie a M zaraz wraca, poza tym ja już czuję głód i zaczynam podjadać rogaliki, więc lepiej zrobić coś treściwego:-)
Miłego popołudnia...
 
Iwonka wypowiem sie za Madzie ona chyba kupila szpileczki do upinania kurczaczkow:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
M nie szczepilam a B szczepie dlatego ze zdecydowalam sie na zlobek troche wczesniej niz M poszedl......
 
Witam kochane....
znow do tylu jestem ,nie wiem co u was,ale chorobsko mie rozebralo,Karola na antybiotyku...i wogole jakos nie mam glowy do niczego......
Odniose sie do was jak poczytam wiecej,bo teraz to jedynie jedna strone luknelam....:sorry:
Marta,no to ciche gratki sle dla was:tak::-)
PS,wstawilam na kulinarny ten przepis na Nutelle z wegierek
 
Hej
jestem znowu zapóźniona w waszych wypowiedziach, bo wczoraj wieczorem przyjechał teść na nocleg dziś rano koleżanka wpadła z synkiem i tak dopiero za obiad się będę zabierać bo jedziemy dziś do Lublina, wszystko na pół gwizdka.
Chcemy sobie z Gabi buty kupić a w Puławach nie ma na nas:no:

Jutra Gabi idzie na 2h do przedszkola bo mi niania nie moze przyjśc a ja mam wyjście:zawstydzona/y:;-) Ciekawe co się w tym przedszkolu wydarzy:-p:sorry:

Justyna Tak mamy płyty bo trzeba ich słuchać i książeczki czytamy, zajęcia są super jak dla mnie i Gabrysi bomba, zajęcia trwają 45 min. U nas też drzemki się pwoli kończą w dzień:-(
Ja nigdy zupy nie mroziłam taką zabielaną można mrozić??

Madziara super że takie wiesci od lekarzy, na zjaęciach Gabi się podoba i już widzę że coraz swobodniej się czuje.

Misia ja też zakupuję hulajnogę, ciekawe jak nasze dziewczyny zakumają temat

Marta ja bym płoneła z ciekawości i test poszedłby w ruch, powodzenia ze sprawami rodzinnymi

Madzienka teraz już macie z Julcią pełen wypas rano z M,
 
reklama
To ja też na chwilkę zaglądam bo zaraz po Maję biegnę :tak::tak:
Madziara ja oazą spokoju, widać ze hormony szaleją bo nie wiesz co mówisz :-D:-D:-D:-p:-p jak będzie ten pieprz to ci kupię :tak::tak:
Marz oj ty śpioszku jak tak możesz :-p:-p;-);-)
Marta no właśnie, czyżby upragniona dziewczynka? :confused2::confused2: rób test i nie trzymaj nas w niepewności :tak::tak::tak::tak:
Mirosia zobaczysz, do soboty szybko minie i będziesz miała męża z powrotem :tak::tak:
Talia no no ale szybki wyjazd do Lbn planujecie :-D:-D daj znać jutro jak tam Gabi po przedszkolu :tak::tak: a ty gdzie się wybierasz, taka tajemnicza jesteś? :-p:-p:-p;-);-):-D:-D
Justyna kupiłam litr farby białej :-D:-D:-D:-D to masz luzik dzisiaj z obiadem :tak::tak: ja wymyśliłam placki ziemniaczane :tak::tak:
Zmykam po Maję i biedronę na szybko trzeba będzie zaliczyć bo jaja się skończyły :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry