reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam i ja
madziara i jak po wizycie??? czekamy na dobre wieści!!!!
iwonka super że wracasz do pracy:tak::tak:
mdzienka, anaconda jak zakuoy się udały?? upolowałyście coś???
madzienka super ze uroplik masz...

my przez ten wiatr też nie byliśy na spacerze, ja chcew ieosn i ciepełak bo mnie jakaś depresja złapała i nie chce puscić:angry::angry::angry::angry::angry:

a Kolcia już lepiej, wracamy do pełni sił, ale straszne boe się wizyty i Chromińskiego iz epowie że zabieg jest konieczny, zadużos ie o takim zabiegu nasłuchałam..........
 
reklama
Witam:tak:
no coż za pogoda:angry:przez ten wiatr Natalka siedziała w domu...bo cos rano pokichała sobie,spała do 9.30:szok:,więc na wszelki wypadek zostawiłam ją w domu i sama skoczyłam do krawca i szewca:tak:przy okazji zapisałam ją na bilans 10 kwietnia:tak:hulajnoga zamówiona:tak:obecnie dostępne są tylko niebieskie i żółte,bo dostawa się do sklepu opóźniła...ale nie ma tego złego...będzie niebieska z plecaczkiem w cenie samej hulajnogi:tak:taka promocja:-D
madziara jak tam u lekarza?co z cukrem?
Misia super, to koniecznie musimy umówić się na hulanie, jak Natalka zobaczy jak dzieciaki hulają to już nie zejdzie ze swojej hulajnogi!!! ;-):tak:
U nas dwie nocki pod rząd nie był ciekawe - Julo się budził i płakał... sam nie wiedział o co chodzi... ale dzisiejsza wreszcie przespana w całości!!!! ufff.... bo już na serio wczoraj się na dobre zamartwiałam...
no mam nadzieję,że tak będzie:-Ddobrze,że Julo już spokojniejszy:tak:

Sunday, Misia, Iwonka kupiliśmy biegowy rowerek...
fajnie:tak:Jula zadowolona?


extra:tak:PS.a propos...jak dopasowywaliście kaski?

W czwartek przed wyjazdem byliśmy u ortopedy z Olkiem, no i ma przepisane wkładki supinujące stopy, bo mu lecą do środka, kazała ortopedka żeby nosił buty za kostkę, wywalić jeździk, bo to tylko pogłębia wadę stóp a prócz tego jeszcze sprawia że kolana do środka będą lecieć. Kazała kupić rowerek, żeby stopa się ćwiczyła i kolana tez na rowerku będą w prawidłowym położeniu. Poza tym ok. Kontrolę ma mieć za 4 miesiące. Także kupiliśmy już Olkowi trzewiki za kostkę, a w następnym tygodniu pojedziemy po wkładki, bo w teraz czasowo nie damy rady, bo Ł na szkolenie już jutro jedzie... Najgorzej to z tym jeździkiem, jak my mu go odbierzemy, on tak go lubi.. Trzeba będzie szybko kupić rowerek, to zapomni może prędzej o jeździku.Poza tym Olek u teściów załatwiał się w nocnik, wołał siku, także jestem pod wielkim wrażeniem:-) oczywiście jaram sie tym jak nie wiem co:-p ale już tutaj w domu to coś wydziwia z tym sikaniem, bo zanim się załatwi normalnie w nocnik to podsikuje do majtek. No ale mimo wszystko i tak myślałam, że będziemy do tyłu z nocnikiem przez ten pobyt u teściów, bo tam głowa zajęta dziecka czym innym, a jednak było inaczej.
trzymam kciuki by buciki,rowerek i wkładki szybko pomogły:tak:nie martw się...u nas przez długi czas królowała pielucha ortopedycza,bo Natalka miała podwichnięte bioderko..ale czas i systematyczne noszenie pieluchy swoje zrobiły i jest cacy:tak:
brawa za odpieluchowywanie:tak:

maltanka wróciliście już?


witajcie ja już w domku, wizyta ok, plaza zaliczona, zakupy udane i towarzystwo też- dzięki Anaconda:tak:
pochwal sie co upolowałaś?

Byłam w lidlu na zakupach spożywczych a potem wybrałam się do Plazy, chciałam sobie coś kupić ale skończyło się jak zwykle na tym ze to Maja sukieneczkę nową dostała :crazy::crazy::crazy:
skąd ja to znam?
:-D

witam
my juz po wizycie
cicie mamy w sobote w zamosciu tak jak myslalam:-(
:-(oby wszystko przebiegło pomyslnie...trzymam kciuki:tak:
my przez ten wiatr też nie byliśy na spacerze, ja chcew ieosn i ciepełak bo mnie jakaś depresja złapała i nie chce puscić:angry::angry::angry::angry::angry:

a Kolcia już lepiej, wracamy do pełni sił, ale straszne boe się wizyty i Chromińskiego iz epowie że zabieg jest konieczny, zadużos ie o takim zabiegu nasłuchałam..........
a kysz depresja!!!!:no:
trzymam kciuki za dobre wieści na wizycie!


PS.PIWA MI SIĘ CHCE!!!Jęczę mężowi już od dwóch godzin ale nie chce dać:wściekła/y::no:

PS2. Mamy w końcu naprawiony spryskiwacz w aucie...zamówiona na allegro pompka mimo zapewnień sprzedawcy nie pasowała:crazy:ale coś poprzekładali w serwisie,pokombinowali i jakoś stare uruchomili:confused2:no bym się wk...gdybym kupiła tę oryginalną część za 500 zł,skoro jak widać starą dało się uruchomić:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
A ja skończyłam właśnie się uczyć, udało mi się zrealizować materiał przeznaczony na dzisiejszy wieczór:-) to i zaglądam jeszcze do Was...

madziarka jak wizyta?

mandziula
ja też chcę już wiosny i ciepełka:crazy::tak:

misia super, że hulajnoga już zamówiona:tak: pokaż jaka?

Dobra idę spać, bo w domu cichosza a wstać muszę o 5:30, dokończyć ćwiczenie na jutrzejsze zajęcia i na 8 na uczelnię

To, dobrych nocek i dzień dobry w zasadzie:-D Buziaki
 
Witam z rana :-):-):-)
Wstawać śpiochy bo piękny dzień nam się szykuje :tak::tak: aż miło przez okno spojrzeć - takie cudne słoneczko mamy :tak::tak:
Co do Mai i jej focha z "całowaniem" to wyszło całkiem co innego niż obstawiałyśmy, podejrzała w tv jak jakaś para się tak namiętnie całowała i jej się to nie spodobało, wręcz stwierdziła - "fuj" i dlatego strzeliła focha, że i my z tatą tak robimy :szok::szok: no cóż dzieci mają swój punkt widzenia, na szczęście Maja jest jeszcze w takim wieku że wszystko od niej wyciągnę, wystarczy dobra rozmowa :tak::tak: teraz już ma wszystko wyjaśnione i uśmiech powrócił na jej buźkę :-D:-D
Gon1a jejku współczuję przeżyć Asi skoro ona taka wrażliwa, Maja też panikuje o byle co, ale czasem udaje mi się ją przekonać, weźmy chociaż ostatnią wizytę u dentysty albo szczepienie, trzymam za was kciuki dziewczyny żeby wam to gładko poszło, a czemu aż w Zamościu :confused::confused:
Madziarka jak tam po wizycie u lekarza? Napisz coś bo my się tu martwimy :-:)-(
Mandziula przesilenie wiosenne i deprecha nas dopada - jak co roku, najlepszym na to lekarstwem jest wypad na kawkę :tak::tak::tak: więc pisz kiedy masz czas i się spotykamy ;-);-)
Iwona kurcze następna dziewczyna która ani snu nie potrzebuje ani odpoczynku :szok::szok::szok: a od kiedy wracasz do pracy?
Justyna a wy co już na spacerku? Jadę dzisiaj do practicera, wybierz się z Michałem na dłuższy spacer w tamtym kierunku ;-);-):-D:-D
Madzienka od razu widać że masz wolne bo z rana zamiast na bb zaglądać to smacznie sobie śpisz, oj nie podoba mi się to nie podoba :-p:-p:no::no:;-);-)
Maltanka hop, hop wzywamy cię :-):-)
Misia a jednak udało się męża przekonać do hulajnogi :-D:-D no ja już sobie wyobrażam w jaki sposób :-p:-p;-);-) dobrze że spryskiwacz naprawiony, a jednak dało się :sorry2::sorry2:
 
Witajcie,
przepraszam że wczoraj się nie odezwałam ale od razu po lekarzu pojechałam do mamy do dzieciaków - a jak to u mamy... zasiedzielismy się ;-):tak: później szybkie zakupki... w domu kąpanie, kolacja i padłam... nawet cukru na wieczór nie zmierzyłam :zawstydzona/y:

Dziękuję za trzymanie kciuków - pomogły bo pani dr tylko rozszerzyła mi dietę i kazała jeść jeść jeść... i wciąż przegryzać... :wyszczerzony oczywiście tylko te zdrowe rzeczy :ugryzlem sie w jezyk a nie czekoladę na którą mam tak ochotę :ugryzlem sie w jezyk :nie widze
Jak na razie wszystko jest ok, mam się nie martwić tym że nic nie przybrałam na wadze - powiedziała że przyjdzie na to czas :szczerbaty usmiech
Wczoraj przyznałam się też endokrynolog że się martwię ruchami... najpierw też zaczeła się śmiać że to za wcześnie, że mamy czas... ale żeby mnie uspokoic (wie że gin na wyjazdach) to poprosiła pielęgniarkę żeby zbadali puls maleństwa... i jak fiknęło tam na dole gdzie przyłożyła tą głowicę... to i ja poczułam :bua cha cha a pani się smieje - i co - uwierzyła pani że jest ok...?
Wtedy weszła moja endo i powagą mówi - o mamo pani naprawdę jest szczupła... to faktycznie mogła pani już czuć te ruchy :bua cha cha Ale mimo wszystko - uspokoiły mnie bo wiem że maleństwo jest rośnie i się rusza... tylko ja jeszcze go aż tak mocno nie czuję...


No i teraz czekam na kolejną wizytę u gina - za tydzień... :wyszczerzony ale już o niebo spokojniejsza...:-)

Mandziula przeganiamy dołki.... a zabiegiem się tak bardzo nie przejmuj - my to przeżyliśmy... dzieci szybko zapominają!!! tylko nie zwlekajcie, jeśli będzie niezbędny to czym szybciej będziecie mieli to za sobą tym lepiej... choć ja trzymam kciuki oby bez zabiegu się obyło!!!!!

Misia to teraz już nie ma wyjścia -tylko zrobi się ciepło to umawiamy się na hulania...


Mirosia i jak wyrzuciłaś chodzik??? Trzymam kciuki za wkładki - oby szybko pomogły!!!!

Anaconda jakie bułeczki piekłaś? :-p

Gon1a i ja zaciskam kciuki oby zabieg był szybki i bezbolesny!!!

Talia fajnie że się pokazałaś... i jak Gabi podoba się angielski???

Justyna następnym razem jak nie masz co robić to zapraszam do mnie - u nas zawsze coś się znajdzie!!!
Podziwiam że jesteś tak zorganizowana i pracowita... ty to chyba nie umiesz usiąść bezczynnie i odpocząć co? ;-):tak::-)

Ja zaraz zabieram się za robienie kawusi... która chętna dołączyć???

ps widzę że Anaconda mnie uprzedziła postem :-)
Anaconda super że Maja się odobraziła :-) dzieciaki są niesamowite!!!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry...ja tez już na nogach, po śniadanku, Jula z P w drodze do przedszkola...och jak mi się to podoba:zawstydzona/y::zawstydzona/y:a jeszcze dzisiaj taka pogoda:wink:przy najmniej przez okno ładnie bo chyba na razie zbyt ciepoło to nie jest

Madzienka to spoko że P teraz w LBN:-), nacieszycie się sobą i pewnie Julcia wniebowzięta:tak:

wniebowzięta to mało powiedziane....:tak:

madzienka, anaconda super, ze mnie chcialyscie odwiedzic, ale widze, ze tylko na dobrych checiach sie skończylo:-p:-p

wiesz jak tam koło Ciebie wieje...mało Anacondy wiatr nie porwał....więc skierowałyśmy się szybko do celu;-)

hulajnoga zamówiona:tak:obecnie dostępne są tylko niebieskie i żółte,bo dostawa się do sklepu opóźniła...ale nie ma tego złego...będzie niebieska z plecaczkiem w cenie samej hulajnogi:tak:taka promocja:-D


fajnie:tak:Jula zadowolona?


extra:tak:PS.a propos...jak dopasowywaliście kaski?

super...a te plecaczki i mi podobają się i rozważam też jego zakup...

Jula zadowolona bardzo....w domu wszędzie podjeżdża na rowerze:-D

Misia my kupilismy w decathlonie taki regulowany....


Madzienka od razu widać że masz wolne bo z rana zamiast na bb zaglądać to smacznie sobie śpisz, oj nie podoba mi się to nie podoba :-p:-p:no::no:;-);-)

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Anaconda wiesz jak uszczęśliwiłaś moje dziecko, wczoraj cały wieczór jej nie było...jeszcze raz dzięki

Madziarka super wieści z wizyty...
wiesz ze coś Ci kupiłam, to kiedy mnie odwiedzasz??
przyłączam się z herbatką...

a jak Wasze przygotowania do Wielkanocy...ja wczoraj upiełam kurczaczka
IMG_2654.jpg


miłego dzionka
 
Oficjalna informacja z fb::-)
"IKEA Lublin już na wiosnę 2014! Mamy oficjalne informacje. Nowy sklep wraz z dwupoziomowym parkingiem przed budynkiem powstanie jako część centrum handlowego, zlokalizowanego w północnej części miasta. "
 
Madzienka w tym roku ja tez bawie sie w upinanie....tylko musze sie z Toba spotkac i jeden upiac z Toba......
w super czasie zorganizowalas sobie urlop....nastepnym razem umawiamy sie na jakis spacerek nad zalewem zbierzemy wszystkie mamuski i spotkamy sie w plenerze....pamietacie
Madziarka Karlita Madzienka rok temu zaczelysmy sezon spacerkowy nad zalewem.....
Anaconda Ty to masz sile przekonywania.....
Madziarka SUPER WIESCI......prosze nie stresuj sie wszystko dobrze sie rozwija mala ksiezniczka rsnie co widac po brzuszku:-Dale nie ma to jak uspokoic ciezaroweczke.....:-)
No i weekend rozpalicie grilla bo bardzo ladny zapowiadaja......
Justyna ale mialas weekend zapracowany...Michalek ladnie Ci spi.....od kiedy on zaczal miec tylko jedna drzemke w dzien po obiedzie?????
Mandziula trzymam kciuki oby zabieg nie byl konieczny.......
Misia super hulajnoga zostala zakupiona no i jeszcze maly bonus......nie zrazaj sie jesli w tym roku moze grymasic na hulajnoge czy rower moj M do hulajnogi w tamtym roku sie zrazil a rower mu nie wychodzil w tym roku wsiadl w sobote na rower i poprostu zaczal jechac i z hulajnoga tez sie bardziej lubia....
Aneta jak sie czujesz???
Karlita idziesz na zumbe????
Iwonka alez Ty jestes zorganizowana.....a kto wogole opiekuje sie Cypkiem w ciagu dnia???????

B poszedl w drzemke jakw stanie to wychodzimy troche sie dotlenic.......o jak cudnie na dworze choc chlodno ale te sloneczko i tak robi swoje......

Musze sobie kupic dwie pary butow bardziej zabudowane i wiosenne i plaszczyk ale po niego tio moze w niedziele podjade...oczywiscie jak bylam w ciazy i nie planowalam kupoewac to co drugi mi sie podobal a teraz pewnie nic nie bedzie:baffled:

M jest niemozliwy.....do niczego nie mozna go namowic na spacer nie chce mu sie ubierac a pozniej nie chce z niego wracac....do kapieli nie chce isc a pozniej nie mozna go z niej wyciagnac.....a ostatnio rano ale to chyba przez to ze B sie budzi i ja juz nie spie nie chce sie ubierac.....wlazi do lozeczka chowa sie za lozko dobrez ze P nie zaczyna prace sztywna o danej godzinie to jeszcze cierpliwie za nim lazi:no:ale oczywiscie jak wejdzie do przedszkola i bedzie jego kolega to jest wniebowziety........

I jeszcze pytanko kto szczepil i w jakim w wieku dzieciaki na pneumo.....ja zdecydowalam sie na nie musze zaczac teraz wiec 3dawkami....i w jakich odstepach sa te szczeponki a ta trzecia po jakim zcasie jest dawana....wogole Pani w przychodni poinformowala mnie o dwoch 10 i 13.....10 to standard do tej drugiej dorzucone sa jeszcze 3 szczepy nawet mowiac ze na To dzieciaki nie choruja.....

Pamietacie??????:-)Pierwszy wiosenny spacerek......
 

Załączniki

  • DSCN1291.jpg
    DSCN1291.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_9499.jpg
    IMG_9499.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_9502.jpg
    IMG_9502.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
Madzieńka wow.... ale fajnie!!!!! ja tam się cieszę przeogromnie... uwielbiam ikee... :-D

Dziękuję że mnie obkupiłaś... a co dziś robisz? wpadasz na kawusię? :-p:-p:-p

A kurczaczek ślicznyyyy!!!! Też takiego chcę... ;-) robisz na sprzedaż? :-D:-D:-D

A jak wyglądają te plecaczki??? :sorry:

Ja już swoją kawusię kończę... ;-):tak:
Nela była już na chwilkę na dworze jak Julian wyjeżdżał z M. ale szybko ją zgarnęłam bo jeszcze chłodno jest... wyjdziemy jak będzie słonko bardziej dogrzewało... młoda już się doczekac piasku nie może i tak wykorzystuje każdą okazję żeby pogrzebać się w tym co przed domem zostało po budowie :tak: więc z piaskownicy pod domkiem będzie na pewno zadowolona :tak:
 
reklama
Marz uspokajasz uspokajasz... i wiem że jest ok - ale wiesz jak to jest - jak się najpierw niepewne ale zawsze ruchy czuje a nagle taka cisza... to od razu się wymyśla głupoty :-D

Ale jak usłyszałam to serduszko to więcej już mi do szczęścia nie było potrzebne ;-)
Teraz cierpliwie czekam na mocne kopniaki....

choć powiem Wam że dziś znów je poczułam... rano po śniadanku - teraz wiem że to nie był kiszki tylko ten prawdziwy kopniaczek :-D

Ależ mnie ciekawość zjada kto tak zamieszkał u mnie... czy masz rację z dziewczynką czy Karla z chłopem :-D

co do Mateuszka - nie przejmuj się, to taki wiek... wyrośnie z tego... tylko trzeba troszkę więcej dla was teraz cierpliwości :-D:-D:-D:-D więc ją podsyłam w wielkim worku ;-)
 
Do góry