reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Heja!
Aluska moj maly rozrabiaka ma sie dobrze.Opanowuje coraz wiecej umiejetnosci i coraz bardziej trzeba na niego uwazac!
kurde dziewczyny jutro pierwszy dzien w pracy po macierzynskim:szok::szok::szok::szok:trzymajcie kciuki!
 
U mnie po satremu..kupki zielone nadal sa a mala zrobila sie marudna..dzis bylam u lekarza z nia i mamy wyprubowac podawac jej inne mleko..
Mam pytanko czy ktoras z was zna jakiegos kardiologa dziececego ktory przyjmuje prywatnie?

bo mialam sie zglosic z mala na kontrole na Chocki i sie okazalo ze na caly pazdziernik nie ma miejsc w poradni i dr wymysila abym wziela skierowanie od rodzinnego do szpitala...a w zyciu ja nie zgodze sie aby ja polozyli bez potrzeby w szpitalu...Wole juz pojsc prywatnie i zaplacic
 
U mnie po satremu..kupki zielone nadal sa a mala zrobila sie marudna..dzis bylam u lekarza z nia i mamy wyprubowac podawac jej inne mleko..
Mam pytanko czy ktoras z was zna jakiegos kardiologa dziececego ktory przyjmuje prywatnie?

bo mialam sie zglosic z mala na kontrole na Chocki i sie okazalo ze na caly pazdziernik nie ma miejsc w poradni i dr wymysila abym wziela skierowanie od rodzinnego do szpitala...a w zyciu ja nie zgodze sie aby ja polozyli bez potrzeby w szpitalu...Wole juz pojsc prywatnie i zaplacic

nadulec my chodzimy do dr Sadurskiej [Top Medical], ona jest p.o. ordynatora na kardiologii na chodzki
 
apani doktor widzi problem żeby kontrola odbyła sie w listopadzie ? jeśli nic poważnego się nie dzieje to może można ten 1 miesiąc poczekać i poprostu zapisac się na pierwszy wolny termin
no ale jak masz kase i bardzo się marwisz i boisz się czekać to idź prywatnie :tak:
 
witam laski,sorki ze wszystko z malych liter,ale karola spi mi na rekach....
u nas juz po chorobie,mala zlapala katarek,ale juz przeszlo,teraz za to jakas wysypka sie przyplatala na twarzy i za uszkami.....bylismy u lekarza,podobno to uczulenie jakies,mam odstawic mleko i nabial oraz ryby i czekolade(ktorej nie jadlam),no i dostalismy masc ale niestety ze sterydem i tylko 3-5 dni mozna stosowac a i jakies kropelki do picia....
juz 2 dzien podaje i troszke lepiej,ale nowe sie pojawiaja..wrr.....oszelec mozna
a 11 mamy karoline chrzcic,jak jej nie przejdzie to slicznie bedzie wygladac,nie ma co....
no i juz popisalam,obudzila sie i glodna jest ....wiec koncze,nara.....pozdrawiam cieplutko w ta brzydka pogode....
 
Ostatnia edycja:
bluebel trzymam kciuki. Dobrze pamiętam ten moment w moim życiu, czułam się jakbym szła do nowej pracy. A kto się zajmie małym pod Twoją nieobecność??
U nas w sprawach przedszkolnych poprawa. Cały ten tydzień chodzi bez ryku ale z ukochanym misiem pod pachą. Jeszcze pokaszluje ale coraz mniej. Mam nadzieję, że najgorsze za nami.
:sorry:
 
nadulec my mieliśmy też problem z terminem urodziłam pod koniec października a termin mielismy na styczen chciałam isc prywatnie ale skonsultowałam się z pediatra na pierwszej wizycie poszpitalnej i powiedziała że mogę spokojnie pojsc poźniej bo synio nie mial rzadnej poważnej wady tylko kontrola czy sie cos pozamykało
 
reklama
Do góry