reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam sie ,znow mnie dlugo nie bylo.....ale teraz mala spi wiec korzystam z okazji , bo nie wiem jak dlugo ten stan moze potrwac...he,he.....
W nocy ladnie mi juz Karolinka spi,zasypia ok 21,potem pobodka ok 2-3 , nastepna juz nad ranem o 6-7 wiec jest ok....a w dzien to roznie,czasem ladnie spi,a czasem marudzi.....:sorry:
Fajnie ,ze wkleiliscie ta diete dla mam karmiacych,troche podpatrze,chociaz przyznam sie ze juz w niedziele jadlam smazonego schabowego,no i nic malej nie bylo,a nie ma jeszcze miesiaca,czekoladke tez czasem podjem,ale tak po kosteczce,no i tez nic sie nie dzieje malej....:-)
Na brak pokarmu nie narzekam,a w nocy to mnie wrecz zalewa,jak Karolinka dluzej pospi...he,he....:-D...w dzien tez sie zdazy,jak zaspi sie , ze juz na wkladki laktacyjne nie wyrabiam...hi,hi....zuzywam wiecej niz mala pampersow...hi,hi....no zartuje,przesadzilam ciut...:-D:-D:-D
U nas chorobska narazie nie ma w domu,Gosia tylko z katarem walczy,ale chodzi do zerowki,jak ja bardziej rozlozy to dopiero w domu zostanie....
Dobra koncze,bo moze jeszcze zdaze obiad zrobic , poki mala spi....pa kobitki...do nasteknego klikniecia....:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
hej mam do was pytanie, czy u jakiegos dziecka zdarzylo sie ze odpadl ten kikut pepowinowyy sam ale tak nie do konca tzn ze troske cos zostalo w pepku??
u mojego pierwszego syna jak odpadl to caly tak ladnie a dzisiaj u mojego drugiego synka odpadl ale cos tam jeszcze zostalo to co z tym robic dalej przemywac spirytusem tym co ddali?
nie zadobrze jak tak sie zrobilo??
i jakos cicho wogule na tym forum.
a jak jedza-jadly wasze dzieciaczki jak byly takie malutkie? duzo malo? z jednego tylko cyca czy z dwoch? jak zjadly to odrazu spaly czy sobie lezaly?? a w nocy? czesto jadly?
mam straszny problem bo moj synus nie nadaza pic mojego mleczka, tak mi starsznie leci na poczatku jak zacznie ssac, czy to sie samo jakos unormuje??
tylko mi nie mowcie ze powinnam wiedziec bo nie wiem bo pierwszego syna karmialm ledwo miesiac bo nie mogl mojego mleka pic i wogule ja nie moglam go karmic bo wrocilam do szkoly zeby dokonczyc ostatni rok.
pozdrawiam
 
Witam, wszystkie koleżanki z Lublina. Jestem mamą prawie 9-miesięcznej córeczki i chętnie przyłączę się do Waszych dyskusji oraz skorzystam z cennych rad. Pozdrawiam Kasia.:-)
 
cześć Kobitki:-):-):-)

Miałam dziś egzamin na prawko i ........ZDAŁAM:-):-):-):-):-D

Nawet nie wiecie jak sie cieszę:-):-):-) od razu kamień z serca spadł:-):-)

A najśmieszniejsze jest to że dziś są urodzinki drugiego synka mojej kumpeli:-):-) a moja siorka zdała w urodzinki jej pierwszego synka:-):-):-) taki zbieg okoliczności:-):-):-)
 
cześć kobitki:-):-):-)

miałam dziś egzamin na prawko i ........zdałam:-):-):-):-):-d

nawet nie wiecie jak sie cieszę:-):-):-) od razu kamień z serca spadł:-):-)

a najśmieszniejsze jest to że dziś są urodzinki drugiego synka mojej kumpeli:-):-) a moja siorka zdała w urodzinki jej pierwszego synka:-):-):-) taki zbieg okoliczności:-):-):-)


gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry