reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dziewczynki mam pytanie co do szczepionek. Szczepiłyście dzieci tymi szczepionkami skojarzonymi typu 6w1? Jak dzieci na nie reagują? Bo nie wiem czy kupować takie skojarzone czy szczepić malucha normalnym trybem. Tylko że to są 3 ukucia za jednym razem :-(
 
reklama
Dziewczynki mam pytanie co do szczepionek. Szczepiłyście dzieci tymi szczepionkami skojarzonymi typu 6w1? Jak dzieci na nie reagują? Bo nie wiem czy kupować takie skojarzone czy szczepić malucha normalnym trybem. Tylko że to są 3 ukucia za jednym razem :-(

Monika my szczepilismy sie skojarzonymi ale 5 w 1, wczesniej zaszczepieni bylismy oddzielnie na zoltaczke...nasza Jula zareagowala bardzo dobrze....:tak::tak::tak:
 
Heloł:tak::tak::tak:

Ale pogoda w weekend była beznadziejna jak na złość:crazy:
mam nadzieję że szybko na stałe słoneczko do nas zawita bo przymulona jestem przez te ostatnie zachmurzenia:baffled::crazy:

Dziewczynki mam pytanie co do szczepionek. Szczepiłyście dzieci tymi szczepionkami skojarzonymi typu 6w1? Jak dzieci na nie reagują? Bo nie wiem czy kupować takie skojarzone czy szczepić malucha normalnym trybem. Tylko że to są 3 ukucia za jednym razem :-(
Monika ja szczepiłam normalnie tzn 3 wkłucia, więc nic nie doradzę...:sorry:
 
My szczepiliśmy tą 5w1 i mały zniósł to bardzo dobrze, żadnej gorączki, żadnych obrzęków, tylko wieczorem chciał być cały czas na rękach u mamy:tak:,ale noc już była normalna.
 
ja sczepilam normalnie i nie bylo zadnych efektow ubocznych choc wracajac do domu zaopatrzylam sie a aptece na cale 50zl w razie goraczki,opuchniec i takich tam.
 
Jesteśmy jesteśmy...na dwór to strach wychodzić, bo zanim ubierzemy się to ze słoneczka robi się wichura i leje:-:)-:)-:)-(

a My juz po pierwszej wizycie na basenie, bylo super...w zalaczniku mala fotka:-D:-D:-D:-D:-D
 
HEJO:tak::tak::tak:

Madzieńka ale fajnie Juleczka wyszła na tej foteczce:tak::tak::tak: wygląda na bardzo zadowoloną:tak::tak::tak:
Eliza,Basia Anaklim gdzie się kobitki podziewacie????
 
reklama
Do góry