reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam popołudniowo

Mikołaj dosypia i zaraz się do lekarza zbieramy. udało mi się młodego na dzis zapisac, w sumie nic mu nie jest ae zrobiły mu się dziwne krostki na brzuszku i ostatnio cały brzusio miał czerwony i szorstki:confused::confused:

madzienka tulaski dla JUli oby szybko zapomniała o paluszku:tak:

taliamojego małego tez do kompa ciągnie i sie zastanawiałm który jlawisz pierwszy poleci:-D:-D:-D a z Gabi silna dziewucha skoro stołek przewróciła:confused2::confused2:

martyna co do ciuszków to ja po urodzeniu Mikołaja dokupiłam kilka sztuk tych malutkich bo 62 było ogromne, tak jak psała asienka, dzieciątko ma podkulone nóżki i wszystko wydaje się duże:tak::tak:

ciekawe co się z Izką dzieje bo dawno jej nie było:no::no:
 
reklama
Dziewczynki możecie polecić mi jakiś lokal na chrzciny? Chcemy w tym miesiącu ochrzcić małego, w domu nie mam miejsca na 15 osób, chociaż mój mąż wolałby w domu to zorganizować. Ja jednak wolę lokal, bo mniej stresu i roboty przy organizowaniu przyjęcia. Z góry dziękuję za propozycje:-)
 
kochane nie mogę przyjechać wcześniej :-( sprawy zawodowe :-(

talia a nie da sie wcisnąć tych klawiszy ?? u nas Gabi już wyrywała i spacje i shifty i enter ;-) ale mój M jakoś to wciska i działają ;-)
Gabi nawet dostała swoja klawiature ale juz nie jest taka fajna ;-)
 
Dziewczyny będę w czwartek w tym Oient Cafe, dodałam się na AM, a może jednak któraś z Was się skusi???

sunday dzieki za komplement...lubie byc Perfekcyjna Panią Domu:)))
 
reklama
Justyna a bez różnicy w jakiej dzielnicy???[/QUOTE]

Madzienka najbardziej pasowałoby mi w okolicach Kaliny, ale tu raczej to chyba nie ma gdzie. Tak, że biorę pod uwagę wszystko
 
Do góry