reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

I jeszcze na łyżwy na Globus...
Coraz bardziej zaczynam tęsknić za świętami w Lublinie. Jeszcze jak mieszkałam na Konopnickiej, kupowaliśmy z dziadkiem wielką 2,5 metrową choinkę koło cmentarza na Lipowej i ubieraliśmy w Wigilię...
Niech by była i chlapa Anaconda - byle w Lublinie...
Mój mąż jest kucharzem w hotelu i zawsze przed świętami ma młyn, o urlopie nie ma mowy i tak siedzę tu trzeci rok w Boże Narodzenie:(
 
reklama
No to faktycznie nie za ciekawie na święta z dala od rodziny.
Ja to najlepiej wspominam świeta jak jeszcze żyła babcia, wszyscy do niej się zjeżdżaliśmy i to była taka prawdziwa wigilia, ach wspomnienia...
 
ANA, spać nie możesz? :-)
Czekamy na fotki chonkowo-pierniczkowe :tak:
Ja też choinkę wczoraj ubrałam, Milenka złapała za gałązkę i zakuła się...:-p więc teraz choinka bezpieczna, bo się Milena choiny boi, omija ją z pół mertra i podziwia z daleka :-)
 
Cześć dziewczyny. Mam do was pytanko może któraś z Was chciałaby kupić taki interaktywny ogródek zabaw Playskool. Ze względu na to iz zabawka ma duże rozmiary wchodzi w grę tylko odbiór osobisty w Lublinie i właśnie dlatego tu napisałam. Ogródek jest w stanie dobrym. Jeśli któras z Was byłaby zainteresowana to zdjęcia mogę przesłac na maila.
 
Niech się spełnią świąteczne życzenia,
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,
niech się spełnią w Nowym Roku !


 
Spokojnych Świąt w rodzinnym gronie, duuuużo prezentów i opadów śniegu... żeby tak dla omiany na Święta Bożego Narodzenia (a nie na Wielkanoc) było biało...
;-)
 
Hej dziewczyny - już po świętach, a ja życzeń nie składałam bo nie zaglądałam. Hubert leżał z 38 stopniową gorączką, Kaj miał 39. Teraz już jest ok, ale nie było lekko.
Jak święta???
 
reklama
My też chorzy, zaczęło się przed świętami i jakoś puścić nas nie chce:-:)-:)-(
Zapowiadali piękne śnieżne święta i jak zwykle się pomylili:tak::tak::tak:
 
Do góry