reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy są tu dziewczyny które po szczepionce COVID zaszły w ciążę?

reklama
Hej dziewczyny!
Czy któraś z was jest już po dwóch dawkach szczepienia na covid i udało jej się zajść w ciążę? Jestem na początku starania a przed drugą dawką szczepienia, ten temat bardzo mnie interesuje i ciekawa jestem jak to wygląda nie ze strony publikacji, artykułów i tego co przekazują nam media, a z punktu widzenia zwykłych kobiet które na własnej skórze doświadczyły zależności szczepionka-płodność.
Przeszukałam forum w poszukiwaniu podobnego wątku ale zazwyczaj opisywany jest wpływ szczepionki na ciążę a nie na płodność stąd zakładam nowy :)
Tak, jestem zaszczepiona Pfizerem, przeszłam też wcześniej koronawirusa. Ostatnią dawkę przyjęłam gdzieś na początku czerwca, obecnie 10+4 :) na przełomie lipca i sierpnia byłam we wczesnej ciąży, którą poroniłam. Dostałam krótki, a intensywny okres i zaraz po siup, kolejne dwie kreski. Biorąc pod uwagę moją ogólną sytuację, nie piłam, nie paliłam od kilku lat i nie przyjmowałam również przez praktycznie całe swoje życie hormonów.
 
24 sierpnia zaszczepiłam się szczepionką J&J, szczepienie zeszło się praktycznie równo z rozpoczęciem nowego cyklu i właśnie w tym cyklu udało mi się zajść w ciążę, a był to pierwszy cykl starań :)
 
Hej dziewczyny!
Czy któraś z was jest już po dwóch dawkach szczepienia na covid i udało jej się zajść w ciążę? Jestem na początku starania a przed drugą dawką szczepienia, ten temat bardzo mnie interesuje i ciekawa jestem jak to wygląda nie ze strony publikacji, artykułów i tego co przekazują nam media, a z punktu widzenia zwykłych kobiet które na własnej skórze doświadczyły zależności szczepionka-płodność.
Przeszukałam forum w poszukiwaniu podobnego wątku ale zazwyczaj opisywany jest wpływ szczepionki na ciążę a nie na płodność stąd zakładam nowy :)
 
Ja drugą dawkę dostałam w 4 tc licząc od miesiączki, wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Dodam, że wcześniej dość długo się staraliśmy i dopiero wtedy ‚załapało’
 
Hm nie wiem jak szczepionka mogłaby wpływać na płodność. To jakaś totalna głupota. Może faktycznie osłabić plemniki, ale to ze względu na możliwość wystąpienia wysokiej gorączki co może mieć również miejsce przy przeziębieniu u faceta. Po 3-6 miesiąca plemniki już są nowe więc problem jest przejściowy i tylko płci męskiej.
 
reklama
Hej Dziewczyny, nie wiem czy któraś z Was jeszcze w ogóle zagląda na ten wątek:-)
Chciałam spytać czy Wasze ciąże, ktore pokrywały się ze szczepieniem, przebiegały dalej pomyślnie? Jestem świeżo po 3 dawce, za tydzień owulacja i nie wiem czy opuścić ten cykl starań czy nie🙂
 
Do góry